Grāmatzīmes

Citām pasaulēm: Elemental War

Citi nosaukumi: Citām pasaulēm, citām pasaulēm

Pie leģendu un tulkot sākotnējo lomu spēlē online spēli citām pasaulēm: War of Elements piedāvā cīnīties par pestīšanu Visuma un dzīvības Ondel Crystal, kuru vēlaties pārņemt pārstāvju tumšo pusi pasaules - ļoti ļauna, ko simbolizē četrus elementus četriem biedējoši monstriem. Citām pasaulēm par spēli: ". Zloveschnost" Elemental kara online raksturīgs kombinācija fantāzijas grafikas ar gotikas elementiem, kas padara atmosfēru un attēlus ar dažiem īpašiem Runājot par spēli mehānika un spēle kopumā, tad tu esi sākotnējā kaujas sistēma, spēlētāji cīņā ar duels un cīņas starp klasēm, aizraujošas quests un daudz iespaidi no šo apbrīnojamo un neparedzamā pasaulē. Bet vispirms lietas pirmās.

Sāksim ar minimālajām sistēmas prasībām, kas vajadzīgi, lai varētu spēlēt spēli citām pasaulēm: elementārā kara tiešsaistē. Tāpēc

Pieļaujamā operētājsistēmas - Windows 2000/XP, Vista X32 / 7

Pentium procesors 1 GGts

128 MB RAM

Stabils interneta pieslēgums.

Spēļu citām pasaulēm: elementārā kara tiešsaistes režīmā jebkurā pārlūkprogrammā, tomēr izstrādātāji iesaka izmantot Mozilla Firefox.

Reģistrēties citām pasaulēm spēlē: Kara no elementiem - process, kas būs prom no jums piespiest pāris minūtes. Come on ofsayta rotaļlietas aizpildīt vienkāršas formas - pasta adresi (pašreizējo) paroli un drošības jautājumu (gadījumā, ja ir problēmas ar pēkšņu ieejas vērā). Reģistrēt citām pasaulēm: elementārā kara turpinās pēc tam, kad aktivizējot saiti sniegto pasta adresi.

Tātad, ja jūsu citās pasaulēs: elementārā kara Online reģistrācija ir veiksmīgi aktivizēts, laiks pāriet uz nākamo posmu - izveide raksturs. Lai sāktu, ir izlemt, kurš no elementiem

Saglabās savu raksturu un līdz ar to pret monstriem, kas cīnīsies elementus. Papildus citām pasaulēm: elementārā kara online spēle, kurā ir četras klases rakstzīmes: Barbaru, Monk, mistiķis, meklētājs. Pamatrādītāji Varvara mērķis ir nodarīt lielāku kaitējumu Guardian - uz aizstāvību, Monk - dziedināšanu un Mystery - uz manipulācijas enerģijas pretinieks. Pārstāvji no katras klases ir četras galvenās (un universālā) Rādītājs: enerģiju, spēku, Recycle, nepieciešamo līmeni.

Kas gaida tos, kas nāk spēlēt spēli online citām pasaulēm: War of Elements? Protams, galvenais mērķis - aizsargāt pret dabas Ondel Crystal "monstriem", bet kopā ar to jūs sagaida neticami piedzīvojumiem un cīņas ar spēlētājiem, kuri aizstāv citus elementus. Cīņas notikt jebkurā vietā, jebkurā brīdī uz kartes citām pasaulēm. Viss, kas jums ir nepieciešams, lai cīnītos pret ienaidnieku ar augstprātīgi - iesniedz provizorisku pieteikumu cīnīties. Turklāt viens-on-one cīņas, kā arī citās pasaulēs: Elemental War spēlēt, un var cīnīties plašā mērogā - cīņa starp pieejamajām klasēm vai klanu, kas pārstāv katrs savu elementu. Bet dažreiz tas nav nepieciešams, lai cīnītos - diplomātiskā taktika ir daudz efektīvāka nekā asiņainiem kariem, ja pareizā pieeja izvēli sabiedrotajiem un izveidot rentablu aliansi ar viņiem.

Papildus attīstītu militāro karjeru, spēlētāji ir pieejami arī (piektais līmenis) un mierīgas darbības, piemēram, kuģiem, piemēram,. Remeslenecheskih četras profesijas - Fisherman, Travnik, Mežizstrādes un pētnieks. Jebkura profesija ir savas priekšrocības, un sniedz visu veidu prēmijas. Bez viņa militāro karjeru un amatniecības piesaista daudzi spēlētāji spēlē citās pasaulēs: Elemental War iespēja tikties ar otro pusi un izveidot personīgo dzīvi, līdz kāzām. Un vispār, ne tikai, lai aprakstītu, lai jūs labāk iet spēlēt un padarīt savu priekšstatu par spēļu citām pasaulēm: elementu kara.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more