Grāmatzīmes

DreamFields

Citi nosaukumi:

Game Dreamfields - viens no Plinga Play gudru spēļu sērijas pārstāvjiem. Protams, vairāk Dreamfields ir paredzēts jauniem pārstāvjiem geymerskogo klasei, bet audzētie spēlētāji var atpūsties, spēlējot šo cute un labsirdīgo spēli. Dreamfields tiešsaistē ir nedaudz atgādina par kopīgu un daudzu lietojumprogrammu mīlestību Facebook vai Twitter lapā. Reālistiskāk iedomāties, ko sagaidīt no spēles, jūs varat mēģināt to pārbaudīt, noklikšķinot uz "Mēģināt" formas apakšā. Starp citu, spēļu dizaina valodu var mainīt no standarta angļu valodas uz saprotamāku krievu tautiešiem. karodziņš) un nomainiet to uz krievu valodu.

Lai redzētu pilnīgāku spēles versiju, jums būs jāreģistrējas. Tātad tieši Dreamfields pārbaude tāpat kā daudzas citas tiešsaistes spēles ir obligāta. Reģistrētie lietotāji var piekļūt vairāk spēļu iespējām un prēmijām.

1. Lai sāktu reģistrāciju, jāaizpilda veidlapa, kuru var atrast tieši spēles ekrāna centrā.

2.

3. Ja joprojām dodat priekšroku tradicionālajām reģistrācijas metodēm, veidlapas augšējā laukā, ko sauc par e-pastu, tiek ievadīts jūsu e-pasts.

4. Nākamajā rindā ievadiet paroli, lai pieteiktos savā personīgajā kontā. Mēģiniet izvēlēties vairāk vai mazāk grūti spēlēt spēli. Dreamfields bija drošs, un jūsu konts varētu būt hacked.

5. Līnijā "Lietotāja vārds" ievadiet savu segvārdu, lai jūs piekļūtu sistēmai spēles laikā.

6. Lai pieņemtu spēles noteikumus, atzīmējiet attiecīgo rindu.

7. Ja izvēlaties abonēt korespondenci no administrācijas, ja vien nevēlaties saņemt ziņas, atstājiet vietu tukšam.

8. Vai visi lauki ir aizpildīti? Noklikšķiniet uz zaļā "Reģistrēties" pogas.

Ja atrodaties Dreamfields spēlējat no sava konta Facebook, sarakstā parādīsies jūsu draugu draugi, kuri arī ir instalējuši un atskaņojuši Dreamfields.

Spēles sistēmā vienmēr piedāvāsim arvien vairāk uzdevumu un uzdevumu, kas netiks garlaicīgi. Pabeidzot piedāvātos uzdevumus, jūs varat saņemt bonusa punktus. Un šī spēle noteikti neatstās nevienu indifferent

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more