Grāmatzīmes

Dreamdale

Citi nosaukumi:

Dreamdale ir piedzīvojumu RPG ar lauku spēļu elementiem mobilajām platformām. Šeit ir skaista 3D grafika neparastā stilā. Balss spēle laba, mūzika jauka.

Spēle krietni atšķiras no ierastajām farms, lai gan tajā ir jāveic līdzīgi uzdevumi.

  • Iznīcini ienaidnieku pūļus, vienlaikus attīrot spēļu pasaules plašumus
  • Iegūt koku un akmeni celtniecībai
  • Būve kontrolētajā zonā, mājas, noliktavas un rūpnīcas
  • Noteikt platības laukiem, kultivēt un iesēt tos
  • Ejiet makšķerēt pārtiku
  • Atrodiet līdzīgi domājošus cilvēkus, kuri vēlas jums palīdzēt

Kā redzat, viss ir daudz sarežģītāk nekā parastajās fermās. Par laimi, izstrādātāji parūpējās, lai nodrošinātu spēli ar saprotamu, bet īsu pamācību.

Galvenā iezīme ir tāda, ka vispirms jūsu varonis ir karotājs un tikai tad zemnieks.

Ceļojot pa karti, jūs sastapsiet balvas lādes, kas nejauši novietotas šur un tur. Savācot iekšā esošās monētas dažādos daudzumos, vēlāk apmeklējot veikalu, varēsiet iegādāties daudzas noderīgas lietas.

No sākuma ir pieejams tikai viens ierocis, tas ir cirvis. Progresējot, jūs iegūsit iespēju ievērojami paplašināt savu arsenālu.

Pabeidziet uzdevumus, lai iegūtu pieredzi. Paaugstinot rakstura līmeni, izvēlieties, kurus parametrus uzlabot, lai turpinātu progresu.

Spēlējot Dreamdale, jūs gaida daudzi piedzīvojumi. Ceļojiet ar kuģiem, vilcieniem un pat ar helikopteru. Rak raktuves, zvejo, tirgo, audzē cūkas. Jūties kā īsts pasaku varonis, jo spēļu pasaulē ir vieta maģijai. Ja vēlaties, jūs pat varat apgūt dažas maģiskas spējas.

Veidojot saimniecību, ir ļoti svarīgi, lai būtu vieta, kur uzglabāt visus krājumus un resursus. Uzbūvēt pietiekami daudz noliktavu un šķūņu. Patiesībā šīs ir spēles vissvarīgākās ēkas, kurām ir ārkārtīgi liela nozīme. Tikai tad, kad jums ir pietiekami daudz vietas uzglabāšanai, varat sākt veidot visu pārējo.

Jūs izlemjat, kā saimniecība izskatīsies, iekārtojiet ēkas un laukus pēc saviem ieskatiem. Jūs pat varat salikt vārdus šādā veidā.

Spēlējiet katru dienu un saņemiet ikdienas un iknedēļas pieteikšanās balvas.

Piedalieties sezonas brīvdienās konkursos, lai laimētu dāsnas balvas un dāvanas.

Spēļu veikals padarīs jūsu dzīvi spēlē nedaudz vieglāku. Pērciet trūkstošos resursus, aprīkojumu vai dekorācijas priekšmetus, izmantojot spēles valūtu vai reālu naudu. Pirkumi nav obligāti, bet, ja jums patīk spēle, tad šādi jūs sakāt paldies tās veidotājiem.

Ar atjauninājumiem spēle tiek papildināta ar saturu, jaunām interesantām vietām un uzdevumiem, kas neļaus jums garlaikoties.

Varat lejupielādēt

Dreamdale bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Instalējiet spēli tūlīt un sāciet iztīrīt ļaunumu un izdaiļot maģisko pasauli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more