Grāmatzīmes

Pūķi

Citi nosaukumi: Pūķi

Online spēles Dragons - jauns bezmaksas pārlūku rotaļlieta, kas patiks visiem mīlētājiem fantāzijas. Pievienoties spēle Dragons vienkārši un skaidri ikvienam, lai spēlētu Dragons, jums ir nepieciešams izmantot jebkuru pārlūku, lai palaistu rotaļlietu un aizpilda standarta reģistrācijas veidlapu tikai. Dragons - rotaļlieta, kas pilnā ātrumā, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas 3D. Tāpēc, interfeiss un aina ir ļoti krāsains un kvalitatīvi. Ka grafiks Dragons tiešsaistes spēli palīdz vēl dziļāku nodoties fantastisku pasauli uguns elpošanas radības.

Pat pirms jūs atstāt savu pastu reģistrāciju, izvēlēties segvārdu un saņemt paroli, jums tiks piedāvāts izvēlēties, kurā pusē būs cīnīties

• Valor - mierīgi un saprātīgi Warriors tirgotāji

• Sadar - askētiskās Warriors barbari

Uz kuru pusi iet un kādi principi ir acīmredzama pasaulē tiešsaistes spēles Dragons jāizlemj, pirms reģistrācijas.

Play spēli online Pūķi var būt tikai kā pārstāvis no cilvēces. Katrā no abām karojošajām impērijām, ir divas galvenās sacīkstēm:

• cilvēki

• pūķi

Ir arī citas zīmes - pārstāvjiem nelielas sacensības - uguns un mēness elf, minotony un citi, bet tie darbojas tikai kā sabiedrotie vai ienaidnieki.

Dragons - tiešsaistes spēle ar atkarību spēle. Pēc Pirmā pasaules kara konfrontācijas un ļauno spēku dieviem Shaab, atstāja divas sacīkstes, kas alkst savstarpēju asinis. Saskaņā ar liela plaisa - kur pūķi, teaming ar cilvēkiem risinājusi izšķirošu triecienu ļauno - veidojas kristāli, kas ir liels burvju pilnvaras, tos sauc Dragon asaras. Pūķi online spēle ir gabals, kas detalizēti, bet ļoti backstory pasaulē ir nepieciešams, lai izlasītu Adam, kā intro redzēt neizdoties.

Dragons piedāvā iesācējiem iet ievada quests, ka katrs spēlētājs saņem no saviem mentoriem, atkarībā no izvēlētā impēriju - zila vai sarkana Valortsev Sadartsev.

Ja jūs nolemjat, lai spēlēt spēli online pusē Dragons karavīri tirgotājiem, vieta būs spalvu kara akadēmija Gaeta, ja, piemēram, nosūtīt vairāk karavīru askētiem - tā savu ceļu spēlē Dragons Online sākas ar akadēmiju kara Radan.

, Lai sūknis savu varoni jāiztur uzdevumi, un cīņa monstriem un pretinieki - piemēram, kaut ko jaunu, bet spēlēt spēli online Dragons sākat tiklīdz aizstāvi viņa mentors.

Pirmais uzdevums ir meklēt un iznīcināt nodevējs Marauder piena. Aizpildot quests un uzvarot cīņās, jūs saņemsiet ne tikai zināšanas, bet arī reputācijas punktus. Pasaulē Adan monstriem var brīvi pārvietoties, tādēļ, lai uzbruktu viens no tiem, jums ir nepieciešams, lai izvēlētos to, un apstiprināt savus nodomus ar dubultklikšķi. Katrs sakāva monster nes pieredzi un atlīdzību par varoni.

Cīņa spēle notiek daļēji automātiskā režīmā. Varonis var veikt perforatori trīs dažādās plauktiem:

• aizsargājošs

• uzbrūk

• maģisks

Jūs varat domāt par savu taktiku šajā spēlē Dragons. Spēlēt un cīnīties ir vērts uzmanīgi - apvienojot pakaramie, neaizmirstiet, ka jūsu pretinieks var arī mainīt savu nostāju un izmantot burvju.

Dragons - tiešsaistes spēle ar Gājienu kaujas sistēmu. Streiki pēc kārtas - vispirms, pēc tam - ienaidnieks. Lai izkļūtu no kaujas uzvaras, pobespokoytes avansu par zvejas rīkiem. Speciālie artefakti, burvju amuletus, un pat jūsu ieroči var iegādāties veikalā. Tāpēc, neaizmirstiet ne tikai sūknis sava varoņa iestatījumus, un uzraudzīt par munīciju.

Protams, jūs varat iekarot pasaules Adan ar draugiem - pievienoties klanus un izpētīt spēle kartes Dragons. Reģistrācija atvērs savu ceļu uz pasakains pasaulē spēcīgu un drosmīgu karavīru un krāsains 3D grafikas. Nav nepieciešams veikt īpašus pasākumus, lai justies reālā varonis pasaules Dragons. Spēj un vēlas spēlēt viens - pārliecinieties, lai izmēģinātu savus spēkus spilgti pasaules pūķi un karavīri.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more