Grāmatzīmes

Drakensang online Ieviest

Citi nosaukumi: Drakensang Online

Drakensang Online - ir bezmaksas pārlūkprogrammu balstīta fantasy spēle, kur ir burvju un brīnumu. Tā ir pasaule, kurā daudzu briesmas un dažādas radības, kur tumšā minions, kas atbrīvoja cilvēces vecākā ienaidniekam - Drakonu.

Drakensang Online spēle ir bezmaksas un nav nepieciešama klienta uzstādīšana spēli. Tā ir saderīga ar jebkuru tautas pārlūku. Viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu spēli, tas Reģistrācijas Drakensang Online: ja jums ir reģistrēts konts Facebook, to var izmantot kā galda spēlē, vienkārši uzklikšķinot uz banera knobku Facebook, tad dod atļauju piekļūt konta pati. Ja šis konts nav, tad rīkojieties šādi: uz mājas lapā, noklikšķinot uz "Reģistrēties" pogu, lai atvērtu reģistrācijas logs, kurā lauki ir nepieciešams, lai ievadītu savu vārdu (vārds), paroli, e-pastu, dzimšanas datums, Bonus Code un ērču pieņemšanu noteikumiem un konfidencialitātes nosacījumiem. Noklikšķiniet uz "Reģistrēties" pogas par reģistrāciju Drakensang Online spēle vairāk. Tālāk dodieties uz jaunu lapu vietā būs nepieciešams izvēlēties spēļu serveri no saraksta un spēles stilu (PVE un PvP). PVE-spēlētājs pret pasauli, un PvP - spēlētājs pret spēlētāju ir. Tālāk, nospiediet "Start Game", un atvēra jaunu lapu, lai radītu savu raksturu: tas var būt Dragon Warrior, Mage Circle vai Rangers, viņš izvēlas grīdu, un matu augšanu. Piešķiriet tam nosaukumu, un nospiediet "Izveidot" pogu. Tagad viss ir iespējams, lai sāktu savu pirmo uzdevumu ...

Kā jau minēts, Drakensang Online spēle pašlaik ir trīs klasēs: Mages Circle Dragon Warriors un Rangers.

Mages Circle - šī klase cilvēku liels izlūkošanas un zināšanu maģijas. Viņiem pieder esences uguns, ledus un zibens, un lai uzlabotu to izturību ar burvju uzbrukumiem.

Dragon Warriors - šajā klasē ir nepārspēts meistars tuvcīņas. Paldies tie ir pat dusmas, viņi spēj pielietot prasmes īpaši efektīva. Tāpēc ilgāk viņi cīnās ar ienaidnieku, vairāk bīstami tie ir.

Pathfinders - locekļi šajā klasē ir lieliskas bultiņām. Tie plānoti distance mērķis ir vājināt tās bultas shot no slēpņa, un tad sagriež to savā tuvcīņa brīnums asmeni priekšgalā.

Play spēli spēlētājs Drakensang Online, ceļojot uz dažādiem reģioniem (atrašanās) no spēles. Šajā brīdī spēle ir septiņi reģioni: Grimmegstoun, Viltvuksshir, Kingshill Slifmor, Shorfolk, Tegansuol un Torstrond. Dodas uz šiem reģioniem, spēlētājs veiks dažādus saņemti no NPC (non-player rakstzīmes) uzdevumus, un šajā procesā nogalinot dažādus monstriem. Lai sekmīgi nokārtojuši viesiem atalgojums saņems pieredzes punktus un uzlabot prasmes. Kvestu misijās Bez pieredzes punktus un prasmes, spēlētājs var atrast ļoti vērtīgus priekšmetus, kas ir paslēptas dažādās vietās. Pakāpeniski, ar katru jaunu līmeni parādīsies sarežģītākus uzdevumus.

Spēle Drakensang Online rīcībā lielu skaitu monstriem, kas dzīvo dažādās jomās. Tā spēlēt spēli online Drakensang nebūs garlaicīgi, vienkārši nav laika, lai būtu garlaicīgi.

Spēle ir resursu, piemēram, zelta, sudraba un vara. Un tur - Inomanty (šī spēle valūtā, ko var, ja nepieciešams, iegādāties "īstu").

Play Drakensang Online var būt runa par forumu, kas ir uz vietas.

Kopumā spēli padara labu iespaidu. Varbūt video pamācību, kas var apskatīt mājas lapā, palīdzēs jums saprast un izdomāt, kā spēlēt Drakensang Online.

Viss, kas tagad atdala piedzīvojumu, to Drakensang tiešsaistes reģistrācijas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more