Grāmatzīmes

Dragon Pravietis

Citi nosaukumi: Dragon Pravietis

Spēle Dragon Pravietis ir sistemātiska cīņa, kas piedāvā spēlētājiem reālāku spēle kaujas.

Dragon Pravietis tiešsaistē nosūtīs jūs uz vietu, kur pūķi un valda pār zemi, jūras un lidot pa gaisu.

Pravietis Dragon spēle ļauj spēlētājiem iesaistīties cīņā ar dažādām pūķi. Atgūt šo pasūtījumu uz zemes no ļauno Black Dragon, kas izbēguši no pagrieziena.

Jo Dragon pravieša reģistrācija ir šāds:

1. Jums ir nepieciešams, lai atrastu vietu no spēles Dragon pareģis tiešsaistē.

2. Top formu, jūs redzēsiet pogu, ar kuru var izveidot spēli, izmantojot Facebook, sociālo tīklu.

3. Vēl viens veids, lai reģistrētos jums ir reģistrēties uz vietas.

4. Uz vietas pirmajā rindā reģistrācijas veidlapu, ievadiet savu e-pasta adresi.

5. Atkārtota lietošana e-pasta adresi nākamajā šūnā.

6. Pierakstiet paroli spēli. Izmantojiet šo kombināciju tikai šajā spēlē.

7. Domāju segvārdu un rakstīt to.

8. Lasīt punktus, kā aprakstīts turpmāk veidos. Ja esat apmierināts ar visu, kas viņiem, atzīmēt tos, padarot tos klikšķi.

9. Nospiediet «Play tagad par brīvu».

Play Dragon pravieti Jums būs, izmantojot interneta pārlūku, tāpēc jums vajadzētu pārbaudīt out: savienojumu ar internetu, un jūsu datoram ir uzstādīta jebkuru pārlūku.

Pirms sākat spēlēt Dragon pravieti spēlēt, jums ir, lai iepazītos ar iezīmes spēli:

1. Pūķi ir visur: pasaulē veidota kā pūķis, vairāk nekā 300 unikālu pūķi klīst zemi. Jūs varat cīnīties, uztveršanas, vilcienu un braukt uz tiem, izmantot un attīstīt savas unikālās prasmes un iemaņas un palīdzēt savu lietu.

2. Combat sistēma: Dragon Pravietis izmanto Auto-mērķa un Combo sistēmu, lai dotu spēlētājiem reālāku spēle kaujas. Šī sistēma dod spēlētājiem lielāku kontroli ar plašāku taktiskās iespējas nekā tradicionālie MMOs.

3. Skaistas aizraujošas pasaules: spēlētāji ceļot aizraujošo pasauli piepildīta ar pārsteidzošu sīki ainavu. Noslēpumi, problēmas un radības gaida, lai redzētu, kā tad, kad jūs sākat spēlēt.

4. Plašas sistēma Mājokļu: ļaujiet jūsu iztēli un aizrauj jūsu cerības. Spēlētāji tiek dota pilnīga kontrole, lai veidotu un attīstītu savu pilsētu unikāla pilsēta, un, visbeidzot, no impērijas.

5. Frontier System: Guild līderi priecāties! Ar šo liela mēroga būvniecības sistēmu, spēlētājiem ir iespēja veidot savu galīgo karaļvalsti. Īstenojot savus pilsoņus un savu impēriju, jums būs attīstīt spēli.

Dragon Pravietis Online - ir spēle fantāzijas, kas ieguva daudz cilvēku. Pievienoties vienai no tām, un izpaužas kopā ar viņiem jautri spēle Dragon pravieti.

Pravietis Pūķa dos jums dažādas pieredzes, ka jums būs pieredze pagājušo spēles laikā. Piereģistrēties un nepaliek uz sasniegumiem savus mērķus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more