Grāmatzīmes

Pūķi Atlantis

Citi nosaukumi: Pūķi Atlantis

Kā jūs varat uzminēt no nosaukuma, spēle Dragons Atlantis jūs aizvedīs uz burvju pasaulē pūķi. Pūķi joprojām ir tie, kas bija dienās zudušo kontinentu Atlantis. Saskaņā ar leģendu spēli senos laikos zemes ļaudis devās atpakaļ uz Atlantis. Viņiem nācās cīnīties par dzīvību. Laikā ilgām cīņām tika izveidotas četras ciltis Atlantis. Šodien, šīs ciltis ir jācīnās savā starpā labad saglabāt dzīvību. Turklāt uzvarētājs varēs iegūt kontroli pār visu cilvēku rasi. Arī palīdzēs cīņā un panākt uzvaru karā varat Dragons.

Dragons Atlantis tiešsaistē joprojām ir viens no pārstāvjiem spēļu kompānijas Plinga spēlēt. Visas šīs spēles ir augstas kvalitātes grafikas un atdzist spēle. Atšķirībā no vairuma citu spēļu šā ražotājs DA nevar tulkot mājas lapu krievu valodā, tik nekompetents vēl jāspēlē ar tausti. Kas ir taisnība, vadības spēlē ir tik vienkārši, ka ikviens var saprast bez problēmām.

Ja iepriekš bija ticies ar Plinga spēles un varbūt pat skāra up kontu šo pakalpojumu, tad jūs Dragons of Atlantis reģistrācija notiks saskaņā ar vienkāršoto shēmu, vai drīzāk jūs varat vienkārši ieiet sistēmā saskaņā reģistrēto datu. Ja esat iesācējs, jums ir aizpildīt vienkāršu formu.

1. Vidū lauka priekšā jums veidos. Ja vēlaties, jūs varat pieteikties, izmantojot savu kontu Facebook. Ja tā nav, rindā formas nosaukumu «E-pasts», ievadiet savu e-pasta adresi.

2. Nākamais rindā «Parole» ievadīt paroli, lai pieteiktos savā personīgajā kontā.

3. Golf «Lietotājs» sarakstu pieteikšanās savu spēli.

4. Ļauj sistēmu, lai pabeigtu reģistrāciju, un tu sāktu pēc iespējas ātrāk, lai spēlētu spēles Dragons Atlantis, jums ir jāpieņem lietošanas noteikumus, pārbaudot līniju «es pieņemu noteikumus ...».

5. Ja vēlaties, jūs varat parakstīties uz jaunumiem no ievadīšanas vietas, pārbaudot līnija "Sūtīt man biļeteni», ja jūs nevēlaties, lai saņemtu ziņas, atstājiet šo aili tukšu.

6. Pēc aizpildīšanas visās jomās, un pārbaudīt pareizību pildījumu, noklikšķiniet uz «Reģistrēties».

Tagad jūs varat ne tikai brīvi spēlēt Dragons of Atlantis, bet iet gludi visās pārējās spēlēs Plinga.

Spēles laikā jums ir jāizvēlas varonis, vai, pareizāk sakot, ka tas pieder pie vienas no četrām ciltīm.

1. Zolmek. Brutal zolmeki spēj atrast kopīgu valodu ar visām dzīvajām būtnēm, jo ​​īpaši ar Dragons.

2. Krāsnis. Šīs zīmes ir asu prātu un apbrīnojamu veiklību viņi zina daudz burvju un zinātni.

3. Soleriany. Viltīgs un nežēlīgs rakstzīmes. Viņi vienmēr uzvarēt par katru cenu.

4. Amazones. Drosmīgi sievietes karavīri. Šie domāti militārām vajadzībām dāmas netiks baidīt nevienu viens cilvēks.

Izvēlieties cilts, nosauciet savu raksturu un dod pilsētai tās nosaukumu. Tagad jūs varat būt!

Ir svarīgi atzīmēt, ka spēle Dragons of Atlantis ir pilnīgi bez maksas un pieejams ikvienam. Justies drosmīgs karavīrs no viduslaikiem, un mēģināt iegūt varu pār pasauli, izmantojot Dragon ...

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more