Grāmatzīmes

Dragon Ring

Citi nosaukumi: Dragon Ring

beautiful spēle Dragon Ring.

Igra Ring Dragon pievērsīsies visiem pārlūkprogrammas multiplayer lomu-fi piedzīvojumu mīļotājiem. Zemes gabals griežas ap valsti, ko sauc par Andimoru. Bet gredzens tika iznīcināts, strīdi sākās starp civiliedzīvotājiem Andimora, apmetās naids visu dzīvo būtņu sirdīs. Kaimiņš uzbruka kaimiņam un viņa brālis bija gatavs nogalināt savu brāli. Ļaunums Tumšā Kunga sejā noslaucīja, sāka asiņainu karu. Tikai lielais drosme, kas spēj savākt atpūtu labās sirdīs, un ar viņa palīdzību, lai uzvarētu tumšos spēkus. Varoņi tajā izskatās kā Holivudas zvaigzne, apģērbs spēj mainīt rakstura izskatu, un monstri ir briesmīgi un viltīgi.

Dlya, lai mēģinātu uzvarēt ļaunuma spēkus un kļūt par leģendāro varoni spēlē „Ring Dragon”. Lai to nodotu, jūs varat diezgan ātri. Lai to izdarītu, aizpildiet veidlapu, kurā ir tikai trīs punktu e-pasta adrese, parole un segvārds vai izmantojat kādu no sociālajiem tīkliem.

Funkcijas Dragon Ring.

Nachinaya spēlēt spēli Dragon Ring, būs jāizvēlas specializācijas raksturs, tie ir standarta karavīrs, Archer un Mage. Pieredzējuši spēlētāji zina atšķirību šajās klasēs. Warrior ir spēcīgs tuvcīņa un labi aizsargāta, arčeris ir vairāk piemērots, lai cīnītos lielos attālumos, un burvju arsenāls, kurā ir dažādas viļņus, ieskaitot dziedināšanu.

Opredelivshis ar raksturu un piešķirot tai nosaukumu, jūs varat doties ceļojumā uz neticami skaistu vietu, kas ir zaudēta plašajā virtuālajā pasaulē.

Na dalīties varonis ietilpst daudz testu, viņš būs ražot savus ieročus un apģērbu, to var izdarīt kaujas, aizpildot quests vai izstrādātājiem, tie atjaunina tos katru dienu. Iespējams, ka pievienošanās cīņai ar priekšnieku iegūs labu ieroču un aprīkojumu. Var izvēlēties kaujinieku cīņas ar ienaidniekiem, kurus kontrolē mākslīgais intelekts, tāpēc ir vieglāk gūt pieredzi.

Kazhdy uzvarēja kaujas varonis, kas piedzīvo pieredzi, spēlētāji varēs apmācīt savu raksturu, attīstot vienu vai vairākas prasmes. Sūknē ne tikai jūsu raksturs, bet arī tās pavadzīmes, mājdzīvnieki un iepakojuma dzīvnieki.

V Ring Dragon spēle pati par sevi nav tik interesanta kā apvienošanās ar citiem spēlētājiem. Ģilde var attīstīt prasmes, kas nav pieejamas atsevišķi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more