Grāmatzīmes

Pūķis Pals

Citi nosaukumi: Pūķis Pals

Spēļu Dragon Pals ir pārlūkprogrammu balstīta online spēle, kas tika izveidots fantasy stilā. Šī spēle ir izstrādāta žanrā anime, kur jūsu mājdzīvniekiem būs pūķi. Spēle Dragon Pals Tu sastapsies unikālu un negaidītu spēle, un šeit jūs redzēsiet pasūtījuma klases klasifikāciju pēc dzimuma.

Svešvalodas (angļu valodā) ir iesniegts Dragon Pals reģistrāciju. Lai izveidotu šo spēli, jums ir ievadīt šādu informāciju par sevi:

1) Viņa e-pasta adresi vai nosaukumu.

2) ievadiet savu paroli.

Jūs varat arī reģistrēties, izmantojot Facebook .

Spēlēt spēli Dragon Pals Jums būs mācību savus mājdzīvniekus - pūķi. Jūs varat uzlabot savas spējas. Jums var būt pat daži pūķi, kuru varat izmantot, tajā pašā laikā, ja nepieciešams.

Spēle Dragon Pals spēlē, jums ir ne tikai koncentrēties uz asināšanas cīņa, bet arī jums būs rūpēties par savu mājdzīvnieku. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams, lai izveidotu savu piemājas dārzu un audzēt pārtiku no tā, lai to pasakains mājdzīvniekiem.

Pārlūkā spēlē Dragon Pals tiešsaistē, ir trīs klasēs:

1. Archers - viņi sprādzienbīstama spēks ir zināms, zīmēšanas lielu kaitējumu kaujas. Tos vislabāk izmantot par postījumiem ilgtermiņā.

2. Warriors - tās ir spēcīgas sirds , ka padara tos visvairāk nelokāms aizstāvjiem. Lai gan viņu uzbrukumi vidēji viņi var izturēt visvairāk kaitējuma apjomu.

3. Magee - ir meistari elementi pašu abas puses aizsardzība, un pieteikums bojājumus. Tie ir visvairāk balstīts uz no visām trim klasēm un ir spēcīgi dziednieki [_7_ ].

Katrai klasei ir savs unikāls prasmju kopumu. Šīs prasmes sastāv no trīs dažādu veidu rādītājiem: uzbrukums, atbalsta un talantu. Iemaņas, piemēram, uzbrukuma un atbalstu varētu jāievelk prasmju joslā, kuras izmanto cīņā, un talanti darbojas kā pasīvās prasmes.

Spēlētājiem ir divu atšķirīgu veidu prasmes, un to var izmantot līdz pat trim prasmēm prasmju bārā jebkurā laikā. Tikai viens galvenais uzbrukuma prasmes, var izmantot karstā cīņā, bet jūs varat arī izmantot tik daudz kombinācijas, kā jūs vēlaties.

In-Game Dragon Pals ir sistēma, alķīmijas, ko izmanto, lai pārveidotu zelta ametists. Augstāka līmeņa izcilības Alchemy, vairāk spēlētājs var savākt ametists. Nav nekādu ierobežojumu, lai cik daudz spēlētājs var pārveidot un ir iespēja saņemt desmit reizes vairāk. VIP spēlētājiem ir iespēja brīvi rafinēšana, un var arī saņemt Alchemy pakotnes.

Pieradināt pūķi un visi konkurenti būs grūti jums.

Cīņa arēnā, un ir drosme, lai cīnītos par balvām. Uzlabot savas prasmes un bruģēt ceļu uz bagātību, kas jūs apbalvos par savu smago darbu.

Izvēlieties savu klasi, un cīnīties ar visiem drosmi.

Pierakstieties spēlē Dragon Pals par brīvu, un ir noteikti nav ticama un aizraujoši piedzīvojumi no spēles uz sevi un saviem mazajiem draugiem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more