Grāmatzīmes

Dragon Born

Citi nosaukumi: Dragon Born

Spēle Dragon Dzimis - ir bezmaksas pārlūkprogrammu balstīta spēle, notikumi, kas notiek uz salas Solstheim, kas ir ļoti līdzīga spēle Skyrim. Kad spēle Dragon Dzimis Online. Defenders Relinduna sāk uzbrukt jums sektantiem, kas uzskata, jums nodevējs un vēlas nogalināt jums par pasūtījumu Miraaka. Tad jūs pārvietot uz salas Solstheim, lai uzzinātu, kas tas Miraak, un kā jūs varat pārtraukt to.

Pirms spēles Dragon Dzimis , pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz , 1GB RAM, video karte - 128 MB. Pievienoties spēlē Dragon Dzimis neaizņems daudz laika un vienkārši:

1. Galvenajā lapā, izvēlieties objektu "reģistrācija";

2. Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi;

4. Ievadiet drošu paroli un atkārtojiet to,

5. Izvēlieties "Sūtīt", un Dragon Dzimis reģistrācija ir beigusies.

Solstheim sala ir diezgan liels. Tai ir trīs lielākajās pilsētās, kur var satikt cilvēkus un veikt quests, tur ir vairāk nekā 40 citas vietas uz kartes, ieskaitot drupas, bandīts nometnes, alas, kur jūs varat darīt to darbu, vai vienkārši izpētīt tos par interesi [ _3_] Dragon Dzimis Online .

Galvenais quest spēle Dragon Dzimis sastāv no septiņām viesiem. Kad jūs ieradīsieties uz salas Solstheim, jūs atradīsiet, ka tur cilvēki ir nedaudz mulsina. Tie balstās svētnīcas Miraaku, bet viņi nezina, kāpēc, un viņi dzirdējuši par Miraake, bet viņi nezina, kur. Tātad vispirms atbrīvotu cilvēkus Dragon Dzimis Online Miraaka no vadības, tad jums vajadzētu meklēt nepieciešamo enerģiju jūs varētu uzvarēt. Smieklīgi, ka pēdējā daļa paredz uzskaites dažas spēkus un braukt ar pūķi, kas būtu nāk prātā ikvienam, kurš ir apguvis galveno kvestu par Skyrim.

Liela daļa no spēles Dragon Dzimis saistīts ar pētījumu par melno grāmatu. Kamēr jūs meklējat informāciju par Miraake, jūs satikt kādu melno grāmatu, no kuriem katrs ņem tevi Apocrypha, valstībā Prince Hermaeus Mora. Jūs arī saņemt bonusu par katru melno grāmatu, kas jūs lasīt Dragon Dzimis Online , un šīs prēmijas ietver noderīgas lietas piemēram, izņemšanu no draudzīgā uguns pret sekotājiem un spēj izsaukt komersantam, lai jūs varētu pārdot preces, ja jums ir pārpalikums.

Diemžēl, šie papildinājumi ir tikai Dragon Dzimis Online , lai viņi neko nemainīs galvenajā daļa no spēles.

Jūs Dragon Dzimis spēlēt un redzēt, ka spēle ir vērsta vairāk uz to vidējā līmeņa spēlētājiem. Daži cīņas var būt smagas (galvenokārt tāpēc, ka maģija pretestība raksturs ir minimāla), un raksturs ir saglabāt savus ieročus un ne mirt pirms galīgā cīņa pret Miraaka. Ja jums ir raksturs Dragon Dzimis Online , kas var sakaut pūķis, jums būs iespēja spēlēt [_2_ ] Dragon Dzimis bez jebkādām problēmām.

Kopumā spēle Dragon Dzimis Online. Defenders Relinduna diezgan labi attīstīta. Tā satur daudz ekstras, daži lieli un mazi, un, lai gan ne visi no viņiem strādā pietiekami labi, vismaz daži var iegūt reitingu "A". Jo īpaši tā var saukt melnā grāmata un pētīt Apocrypha, un daži quests Dragon Dzimis Online .

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more