Grāmatzīmes

Citi nosaukumi: Dragona Online, Dragon Online

Dragona Online - fantastisks bezmaksas multiplayer lomu spēle ar oriģinālu sižetu un skaisti mūsdienu grafikas. Lietotāji varēs pievienoties heroes-Dragoni, kuriem ir iespēja savienot ar dvēseli pūķis. Tādējādi, Dragonnes pārveidot spēcīgu kaujas formā, kas ir paredzēta šī viena terrifying. Šie karavīri tiek aicināti cīnīties spēkiem ļauno Overlord Dzhurtanom. Pasargātu pasauli no nevēlama uzlaušanas - tas ir viņu galvenais mērķis. Sākot Dragona Online spēlēt, jūs kļūstat par vienu no radības spēj sajust mežonību drakonisku asinis vēnu. Jūs love to - tas ir mēģināt!

Dragona Online reģistrēšana dos jums pusei aizraujošus piedzīvojumus. Jums būs iespēja attīstīt laikā spēle, veikt daudzas aizraujošas quests, cīņa pret ienīsto ienaidniekiem, meklēt sabiedrotos un ar visām šīm vietām, lai baudīt unikālu dizainu un patīkamu skaņu. Pievienoties spēlē Dragona Online aizņem ļoti maz laika. Ievadiet e-pasta adresi, izveidot paroli un ierakstiet to vēlreiz nākamajā rindā, un pēc tam turpināt aizpildīt papildu laukus (vārdu, ievēlēja divus jautājumus un atbildes). Paturiet prātā, ka fakts izveidot kontu jūs piekrītat projekta noteikumiem.

Pirms spēle, jums vajadzētu izlasīt sarakstu ar ieteicamo sistēmas prasībām. Lai spēlētu Dragona Online, jums būs nepieciešams dators ar šādu konfigurāciju: Operētājsistēma Windows XP / Vista / 7; procesors Pentium Dual Core vai lielāka videokarti Radeon HD 3650 / GeForce 8600 GT ; 20 [ _3_] GB diskā un 2 GB RAM. Ja šie parametri jūs visi labi, jūs varat ienirt burvju atmosfērā virtuālā Visumu.

Jums tiek transportēti uz pasauli, kas sastāv no vairākiem kontinentiem, proti Bartan, Nazallan, Souhayr Valley Dragon Pampus. Par katru no tām MMORPG iekrājusi spēle pārsteigumi spēlmaņiem, un tā būs jūsu ceļo patiesi neaizmirstamu. Jūs saņemsiet gan krāsains vietās, un drūms, tumšas vietas. Šāda daudzveidība padara spēle nav garlaicīgi un neprognozējama.

Spēle Dragon Online lepojas izcelt kā transformāciju. Sakarā ar transformācijas jums pilnībā mainīt savu izskatu. Šī īpašā prasme palīdz iegādāties papildu jaudu palielināt burvju un fizikālās īpašības. Bet jums vajadzētu vienmēr atcerēties, ka tai ir nepieciešama enerģijas kodolu, ir īpaša enerģija. Šī enerģija tiek papildināts ar kaitēkļu apkarošanas monstriem. Transformācija ir pilnīga un daļēja. Daļēju pārmaiņas ir tikai viena daļa no jūsu ķermeņa. Dragon pasīvās katru no jums, un pamosties viņam pat jūsu labākais labāko!

Tajā pašā laikā burvju zemes apdzīvo pārstāvji četrām sacīkstēm. Katra rase ir divas klases. Apskatīsim tos ciešāk. Tātad cilvēki (klases: strēlnieks, snaiperis) - neticami svingeri, kuri zina, kā dažādos veidos, lai kompensētu saviem trūkumiem. Un, lai gan tie nav fiziski pietiekami spēcīga, un diezgan vāja maģija, un tie parasti ir īss dzīves cilvēki ir laimīgi. Viņi izmanto smago bruņas, un vēl pateicoties aliansi ar rūķi ir piekļuve jaunākajām tehnoloģijām. Bez cilvēka prātu dzīva un insightful, un šīs priekšrocības netiks atņemt! Vēl viena rase - kālija (klasēm: aizbildnis un killer), ir diezgan atšķirīga no cilvēka. Šīs sacensības tiek pamatoti uzskatīta par visvairāk spēcīgs, jo sacensību viņa vēnās tek asinis zilā pūķis. Jauda kālija atturēt tik daudzi cenšas ne sajaukt ar tiem. Trešais sacensību - Eldin (klasēm: mežzinis un mags), kuri uzskata sevi par likumīgajiem mantiniekiem laikmets magicians Dragons. Attiecībā uz izmantošanu Magic, šajā gadījumā tās nav vienādas. Un Eldin ilgmūžība un pelnīti uzskatīts par skaistāko skrējiens. Un pēdējais skrējiens - katchi (klase: Shaman un Scout), ko skārusi pasaules kara, un vēlme atgriezties savā dzīves mājvietu bijušais diženumu. Locekļi viņu rases lepoties, sīva cīņā, mērķtiecīga. Kā jūs varat redzēt visas dažādu rasu un katrs pievilcīgs savā veidā.

Spēle Dragona Online ļauj ne tikai atklāt noslēpumus salas Bartan, bet arī radīt savu stāstu. No šādām iespējām, pat visprasīgāko lietotāju priecēs. Jā, spēle pasaulē, tajā pašā laikā skaista un nežēlīga. Bet tas ir šī kombinācija neļauj zaudēt interesi par projektu. Pārliecinieties pamatotību spēli uz savu pieredzi un ļauj jums paliek patīkama pieredze!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more