Grāmatzīmes

Dragon City mobilais

Citi nosaukumi:

Dragon City Mobile Pilsētas celtniecības simulators ar RPG elementiem mobilajām platformām. Spēlei ir krāsaina grafika karikatūras stilā. Mūzika ir jautra, un visi varoņi ir ļoti ticami izrunāti.

Pirms sākat, izdomājiet vārdu, ar kuru jūs šajā spēlē pazīs, un izvēlieties iemiesojumu, kas jums patīk.

  • Savāc pūķu kolekciju
  • Pabarojiet un aprūpējiet savus mājdzīvniekus
  • Uzlabojiet viņu prasmes, lai padarītu viņus stiprākus
  • Uzceliet pilsētu, kurā šīs maģiskās radības varētu ērti dzīvot
  • Izveidojiet pūķu komandu un pierādiet pasaulei, ka jūsu pūķi ir spēcīgākie

Šie ir spēles galvenie uzdevumi, taču patiesībā tas ir interesantāk.

Sāciet ar vairākiem mājdzīvniekiem un izpētiet apkārtējo pasauli, lai atrastu jaunus pūķus.

Uzceliet uz savas salas pilsētu, kurā viņiem visiem patīk dzīvot. Pārliecinieties, ka viņiem nekas nav vajadzīgs. Regulāri barojiet un spēlējiet ar viņiem. Apmāciet un attīstiet savas prasmes, tas noderēs nākotnē.

Izveidojiet fermu, lai audzētu pietiekami daudz pārtikas. Pūķi ir lieli dzīvnieki un ēd daudz, it īpaši, kad tie aug. Stādiet laukus un novāciet ražu, lai papildinātu pārtikas krājumus.

Iegūstiet resursus ēku celtniecībai un uzlabošanai pilsētā.

Spēlē ir daudz spēlētāju no visas pasaules, kļūstiet par izcilāko pūķu meistaru starp tiem.

Pabeidzot stāstu kampaņas misijas, jūs iegūsit iespēju piedalīties cīņās ar citiem pūķiem un dažus no tiem pieradināt.

Cīņas notiek gājienu režīmā. Trīs pūķi no jūsu komandas pārmaiņus cīnās ar tādu pašu ienaidnieku skaitu. Lai uzvarētu, ir jāuzvar vismaz divās no trim kārtām. Pretinieki pārmaiņus sit viens otram. Ir arī īpašas kustības, kurām nepieciešama uzlāde, jūs izlemjat, kurā kaujas brīdī tās izmantot.

Tērzējiet ar citiem spēlētājiem. Atrodiet viņu vidū jaunus draugus vai piesaistiet savus draugus uz spēli un izveidojiet alianses. Pabeidziet kopīgos uzdevumus.

Sacentieties ar savām stiprajām pusēm PvP cīņās un uzvaras gadījumā saņemiet reitinga pieaugumu un vērtīgas balvas.

Lai jūs atcerētos spēlēt Dragon City Mobile katru dienu, izstrādātāji ir nodrošinājuši ikdienas un iknedēļas pieteikšanās balvas.

Brīvdienās un sporta sacensību laikā piedalies tematiskajos pasākumos un laimē unikālas balvas. Nepalaidiet garām iespēju, jo citā laikā jūs nevarēsiet iegūt šos dekoru priekšmetus savai pilsētai.

Spēļu veikals ļaus jums papildināt resursu krājumus un iegūt jaunus iedzīvotājus savā pūķu pilsētā par spēles valūtu vai īstu naudu. Iztērējot nelielu summu, jūs paātrināsiet savas pūķu kolekcijas papildināšanu un finansiāli pateicieties izstrādātājiem. Bet tas nav jādara.

Regulāri pārbaudiet atjauninājumus. Spēle jūsu pūķu kolekcijai periodiski pievieno jaunus līmeņus un vēl neticamākus iedzīvotājus.

Varat lejupielādēt

Dragon City Mobile bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Ja vēlaties iegūt savu pūķi vai pat vairākus, instalējiet spēli tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more