Grāmatzīmes

Drakoniski Wars

Citi nosaukumi: Drakoniski Wars

Spēle Drakonu Wars [_2_ ] - viens no populārākajiem kolekcionējamus kāršu spēles tiešsaistē. Tas ir taktiska spēle, kas pārvadā laikmetā pūķi. Spēlētāji var, cik drīz vien iespējams uzvarēt nes Hyperborea darbojas kā spēcīgs līderis armijas pūķi vai cilvēku karaspēku. Daudzi pro kāršu spēles pamatoti uzskatīja DraconianWarsonlineодной no visgrūtāk. Zemes Hyperborea senatnē piederēja Dragons, bet devās krastā tehnokrātu, kurš apgalvo, ka tad, kad zeme bija zem to rīcībā. Control virs zemes, - ka dos uzvaru vienam no vienībām.

In Drakonu Wars free [ _3_] var spēlēt ikviens. Ne tik sen atpakaļ, spēle kļuva pieejams Desura , kur tas maksā $ 2.5. Lai spēlētu online Drakonu Wars [_1_ ] reģistrēta nepieciešams. Lai reģistrētos, jums ir nepieciešams sekot saiti « Pieteikšanās vai Reģistrācija », kas atrodas labajā pusē ekrāna.

1. Pirms jūs atverat reģistrācijas veidlapu, kas atrodas augšējā jomā, kas « Vārds "Jums ir jānorāda tās nosaukums.

2. Nākamais līnija « Lietotājs » ierakstīt savu spēļu alias ( pārliecināts, ka jums ir pāris idejas).

3. Jo « E-pasts » ir nepieciešams, lai norādītu savu reālās dzīves elektronisko pastkaste.

4. Nākamās divas līnijas jānorāda parole, lai ievadītu spēli un apstipriniet to, dublējot (jomās " [ _6_] Password »un« Pārbauda parole », attiecīgi).

5. Atzīmēti ar zvaigznīti Visi lauki ir obligāti, lai lauka « Reddit [_2_ ] " s kods », bez zvaigznīti, jūs varat atstāt to tukšu.

6. Liekot obligāti ērču frāze « I ir [ _6_] lasīt un vienojas ... », jūs piekrītat noteikumiem un lietotāja līgumu. Gadījumā, ja jūsu nesloglasiya reģistrācija ir pabeigta, un jūs nevarat spēlēt spēli online Drakonu kari .

7. Beigās aizpildot reģistrācijas anketu, lai apstiprinātu savu "cilvēcību", aizpildot lauku " Type [_3_ ] divas vārdi »CAPTCHA sistēmas sniegtā.

8. Viss piepildīts? Noklikšķiniet « Nākamais ».

Tagad, kad reģistrācija ir pabeigta, jūs varat sākt spēli!

Viss šajā spēlē ir četri galvenie veidi kartes.

1. Earth ( Units ), kas ietver augsnes un gaisa stacijas. Katrs gabals ir raksturīga izturība, bruņas un kaujas prasmes.

2. Ieroči. Šīs kartes palīdzēs jums zemi savu karaspēku kaujā.

3. Magic. Šīs kartes sniedz iespēju izmantot kaujas viļņus un piekariņi, lai uzlabotu ēkas, armiju, lai saņemtu izcilību cīnīties.

4. Traucējumi. Tas ir nepatīkami, lai jūsu pretinieks, kartes, kas ļauj izmantot dažādus trikus, burvju viļņus un enchantments, lai izjauktu pretinieka plāniem.

In Drakonu Wars spēlēt [ _3_] būs interesanti visiem. Tāpat kā lielākā daļa kāršu spēles, tas ietver no pirmās minūtes un uztur spriedzi visiem spēlētājiem, līdz pēdējā minūtē kaujas. Šajā spēlē, jums būs iespēja iegūt jaunus draugus, ar spēlētājiem no visas pasaules, un praktizēt prasmi kaujas. Šis izaicinājums spēle neatstās kāds vienaldzīgus. Pasteidzies piereģistrēties un izmēģināt savu veiksmi cīņā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more