Grāmatzīmes

Dota 2

Citi nosaukumi: Dota 2

Dota 2 Online - vairāku spēlētāju stratēģijas stila darbības spēle ar RPG elementiem modeli f ree-to-play . Jau pēc tam, kad projekts jau bija kļuvis populārs DotA, spēle tika izveidota atsevišķa klienta, kas tika ieviesti daži jauni elementi, lai uzlabotu sniegumu. Šīs divas spēles ir ļoti līdzīgas. Bole lai spēli Dota 2 tika izstrādāta, izmantojot personas pirms darba par pirmo projektu. Tomēr jaunā versija ir vairākas priekšrocības. Tie ietver iebūvētu balss čats, atjaunot atbalstu, klātbūtni teritoriālo zonu domāti, lai atšķirtu spēlētājus, mācību uzdevumus, lai palīdzētu iesācējiem uzlabotu vizualizācijas pārstāvību rīcību. Lai gan mehānika spēli kopumā netika ietekmēta. Pirms savu produktu tiešsaistē, kas var kļūt par lietotāju, kā spēlē pasaules DotA, svina komandas cīņas, cenšoties iznīcināt ienaidnieka bāzi. In Dota 2 online ir vieni un tie paši briti ļauts gūt pieredzi, iegūt nepieciešamos priekšmetus, lai attīstītu uz augstāko 25 līmenī. Mēģināt to - jūs, iespējams, būs apmierināti!

Pirmais svarīgais jautājums jums - tas ir Dota 2 profilu. Tas notiek šādi:

- Ievadiet vārdu akkakunta;

- Izdomāja paroli un atkārtojas nākamajā rindā;

- Ziņojuma e-pasta adresi, kas ir apstiprināta nākamajā jomā;

- Izvēlieties drošības jautājumu un atbilde tiek dota tam,

- Ievadiet rakstzīmes redzamās,

- Put atzīme, nekā jūs norādot, ka vairāk nekā 13 gadus vecs, un piekrītu spēles noteikumiem (labāk iepriekš izlasīt lietošanas līguma noteikumiem).

Beigās konta veidošanas procesu, ir jānospiež uz "Izveidot kontu".

Otrs svarīgs jautājums - sistēmas prasības. Lai spēle prasa šādus parametrus: OS Windows XP / 7 / Vista / Vista 64, Pentium 4 martā. 0GHz / vai līdzvērtīgs AMD, grafikas karte ir saderīga ar DirectX 9 (128 MB vai vairāk), ATI X800, NVidia 6600 (vai ekvivalents) Hard Disk Space 5 GB RAM un 1 GB. Kā ir iespēja izdarīt - diezgan piedošanu sistēmas prasībām.

Tātad, jūs tikai iesākumam spēlēt Dota 2, un jūs noteikti vajadzētu uzzināt vairāk par to, ko gaidīt no jūsu raksturu. Pēc tam izvēlieties raksturu un sākt to pārvaldīt, nekavējoties piedalīsies cīņā pret pretiniekiem. Jums būs komanda cenšas iznīcināt ienaidnieka galvenās ēkas, un, starp citu, un noslaucīt aizsardzības torņus un nogalinātu lielu skaitu Brits zem kājām. Tajā pašā laikā jūs nedrīkstat aizmirst, lai padomātu par to, cik foršs. Jums ir pastāvīgi sūknis raksturu priobrketat labi artefakti kvalitātes ieročiem. Un, lai pārliecinātos, ka viss bija godīgi, un uzņemties savu daļu no zelta, kas ir izdota dalībai komandā.

Spēle ietver cīņa starp gaismu un tumšās puses. Katra komanda ir līdz 5 cilvēkiem. Komandas izplata līnijās, par kuriem vienības saskarsies pretiniekiem. Lolotais mērķis - ir laiks iznīcināt centrālo ienaidniekus ātrāk, nekā viņi dara ar jums. Kas bija pirmais - ir uzvarētājs!

Play Dota 2 - tas nozīmē rīkoties saskaņoti ar līdzīgi domājošiem centienos izstrādāt parametrus viņa raksturu, lai stiprinātu turpmāku iespēju apspriest to, kas notiek ar citiem dalībniekiem, tērzēšanas un tikai iegūt daudz prieka no aizraujošu klasēm. Iekarot pēc līmeņa, veikt labi pelnījis balvu, piedalīties praksē spēlēs pieliek visas pūles, lai panāktu veiksmi komandai, vai, ja jūs nevēlaties celms, iet ar plūsmas, un beigās vēl atņemt to, kas ir parādā beigās kaujas - nav svarīgi, ko jūs darāt, ir vissvarīgākais baudīt to visu! Spēle Dota 2 aicina ikvienu pievienoties. Nepatīk - neviens netur. Bet, visticamāk, jums nebūs jāsaskaras vilšanos. Baudīt spēle!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more