Grāmatzīmes

Dorfromantik

Citi nosaukumi:

Dorfromantik ir spēle, kuru ir grūti attiecināt uz kādu žanru. Dažādās pakāpēs šo šedevru var uzskatīt par pilsētas veidošanas simulatoru, fermu vai pat stratēģiju. Bet, manuprāt, tuvākais žanrs ir mīkla vai puzle. Izstrādātāji šajā gadījumā ir studenti no Berlīnes, kas kārtējo reizi pierāda, ka pat nelielas komandas spēj patīkami pārsteigt.

Grafika spēlē ir karikatūriska, viss izskatās ļoti jauki un mierīgi. Tā ir kā interaktīva galda spēle. Mūzika patīkama un mierīga.

Tavs uzdevums šajā spēlē ir izveidot gleznainu laukumu no sešstūra fragmentiem.

Jums ir jāapvieno dažādi fragmenti pareizā secībā.

  • Pilsētas un lielpilsētas
  • Lauki
  • Mills
  • Rezervuāri
  • Meži
  • Transporta infrastruktūra

Mēs veidojam veselu pasauli ar apmetnēm, mežiem, laukiem un ūdenskrātuvēm.

Papildus ļoti jaukas ainavas izveidei ir arī tā sauktie meklējumi. Veidojiet pilsētu no noteikta zemes gabalu skaita vai cita veida reljefa. Lai izpildītu šādus uzdevumus, mēs iegūstam papildu mīklu segmentus. Spēle turpinās, līdz segmenti ir beigušies. Pasaulei augot, šādi uzdevumi kļūs arvien grūtāki. Patiesībā pirms jums ir mīkla, kas var būt bezgalīga vai gandrīz bezgalīga, ja varat saprast spēles ritmu.

Bet pat ja zaudē, nav pamata satraukumam, vari uzstādīt nopelnīto punktu rekordu. Turklāt jūs vienmēr varat sākt no jauna. Un katru reizi izveidotā ainava izskatīsies savādāk.

Šī pasaule nav tukša. Mežos dzīvo dzīvnieki un putni, pa ūdenskrātuvēm kuģo laivas, cilvēki dzīvo mājās, vilcieni brauc pa dzelzceļu, dzirnavas maļ graudus.

Šis ir parastā spēles režīma apraksts, taču tas šeit nav vienīgais.

Spēlē ir vairāki režīmi.

  1. Ātri — iegūstiet vairāk punktu 75 gājienos
  2. Smags — ar sarežģītākiem uzdevumiem un retākiem nepieciešamo flīžu kritumiem
  3. Ikmēneša - mērķi un uzdevumi šajā režīmā mainās katru mēnesi

Papildus jau pieejamajām opcijām izstrādātāji regulāri atjaunina spēli ar jaunām funkcijām. Sezonas svētku laikā mainās arī spēles dizains un kļūst pieejami īpaši sezonas pasākumi.

Spēlējot var vienkārši izpildīt uzdevumus, vai arī var mēģināt visu sakārtot pēc iespējas skaistāk.

Ja jums patika spēlēt Dorfromantik un ieguvāt pārsteidzošu ainavu, bet uzdevums ir beidzies, jūs nevarat apstāties, bet turpināt mākslas režīmā, lai attīstītu savu izveidoto pasauli.

To var spēlēt bezgalīgi. Īpaši pēc notikumiem bagātas dienas kā atpūtai un emocionālai atpūtai. Negatīvām emocijām absolūti nav vietas. Nav bieži tādas spēles, kurās pat zaudējums nemaz neapbēdina.

Es ceru, ka autori turpinās attīstīt savu projektu, pievienojot jaunas funkcijas. Es vēlos, lai būtu vairāk šāda satura.

Diemžēl

Dorfromantik datorā nevar lejupielādēt bez maksas. Bet jūs varat iegādāties šo lielisko spēli lēti Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Instalējiet spēli un sāciet izveidot savu unikālo pasauli tieši tagad!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more