Grāmatzīmes

Dorfleben

Citi nosaukumi: Dorfleben

Dorfleben spēle - tas ir vēl viens tiešsaistes spēle par saimniecības.

Dorfleben Online - bezmaksas pārlūkprogrammu balstīta spēle, kurā jūs varat praktiski darīt, dārzkopības, lauksaimniecības un citas aktivitātes.

Dorfleben reģistrācija tikai aizņem ļoti ilgu laiku. Lai reģistrētos, jums būs nepieciešams veikt šādas darbības:

1. Atrast spēle site Dorfleben tiešsaistē.

2. Jūs redzēsiet formu, lai pieteiktos savā kontā. Tā kā jūs neesat reģistrēts lietotājs no spēles, jums ir noklikšķiniet uz pogas apakšējā labajā stūrī ar uzrakstu « Reģistrācija » .

3. Jūs saņemsiet pievienoties speciālu veidlapu.

4. Uzrakstiet pirmo rindiņu jūsu e-pasta adresi.

5. Ievadiet savu lietotāja vārdu, ka jūs vēlaties, lai to spēli.

6. Nāciet klajā ar īpašu paroli, lai spēli.

7. Ja jūs piekrītat, lai saņemtu paziņojumu par spēli, un piekrīt visiem noteikumiem un ieteikumiem vietas, atstāt izolētas šūnas ar checkmarks. Ja tā nav, noņemt zīmi no šiem posteņiem, kas nav piemēroti jums.

8. Pēc darbības, noklikšķiniet uz « Reģistrācija » .

Play Dorfleben Jūs nevarat jāuztraucas par spēku datora, jo tas ir pārlūkprogrammas spēle, un tas pats galvenais - ātrgaitas internets. Tas ir tas, ko jums vajadzētu rūpēties.

Jo Dorfleben spēlē jums būs jūsu zemes gabala. Tas nepieciešams, lai zemes ogas, dārzeņi, dažādu augu sēklas, mēslot un sakopt lauku. Tie ir pirmie soļi, ka jums būs veikt fermā. Ja jūs iet par savu kultūru, tad ātri iegūt pieredzi un nopelnīt naudu.

Vai jums ir dažādi veidi, kā nopelnīt. Vispirms jums būs āboliņu, kas ir ļoti populārs ar bitēm, ko jūs darāt medu.

Turklāt, garšaugus izmantot kā barību govīm, un tie savukārt ražot pienu pēc aizskart āboliņu. Īpaša iekārta pienu var pārstrādāt sierā. No slīpētiem kviešu miltu dzirnavas savukārt vīnogu vīnā un tā tālāk. Ciemats piedāvā daudz veģetāciju, lopkopības, iespēja izdaiļot savu teritoriju, lai iegādātos dažādas ēkas.

Tā rezultātā, jūsu maz gabals pārvēršas krāšņs ainavu. Jūs nolikt skaisto dziesmu, stādīt krūmus, ielieciet strūklakas. Audzē dārzeņus siltumnīcās. Daudz var izdarīt arī fermā, galvenais - tā ir lieliska iespēja un vēlēšanās.

Protams, jūs varat uzaicināt draugus, lai apbrīnot jūsu pagalmā. Turpat Jūsu uzmanībai tiks dota dažādas unikālas iespējas.

Kad jums ir daudz dažādu iekārtu, ar kuru jums būs iespēja novākt. Galvenais - ir rūpēties par uchastochkom katru dienu iet uz spēli, un attīstīt to.

Dorfleben online - tā ir pozitīva spēle, kas jau sen ir mīlēja ar daudziem cilvēkiem. Pievienoties savā kopienā un atpūsties par savu zemes gabalu kopā ar saviem mājdzīvniekiem.

Izpaužas daudz prēmijas un balvas no spēles Dorfleben!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more