Grāmatzīmes

Pastardiena: pēdējie izdzīvojušie

Citi nosaukumi:

Doomsday: Last Survivors ir spēle mobilajām platformām, kas apvieno vairākus dažādus žanrus, bet lielākoties ir reāllaika stratēģija. Grafika ir ļoti augstas kvalitātes un vairāk līdzinās datorspēlēm, nevis mobilajām spēlēm. Balss spēle un muzikālais pavadījums ir labi nostrādāti un palīdz radīt atmosfēru spēlē.

Šeit jums jāvada zombiju apokalipsē izdzīvojušo grupa.

  • Izveidojiet, paplašiniet un pielāgojiet savu slēptuvi
  • Kontrolējiet cīņas reāllaikā ar pareizo taktiku
  • Izveidojiet aizsardzību, lai neļautu zombijiem un agresīvajiem kaimiņiem iznīcināt jūsu nometni
  • Izpētiet miglainās ainavas un pilsētas ielas, lai atrastu resursus

Šis ir neliels saraksts ar to, ko jūs darīsiet spēles laikā.

Spēle apvieno vairākus žanrus. Tieši šī iemesla dēļ Doomsday: Last Survivors nekad nekļūs garlaicīgi, jo jūs šeit pastāvīgi saskaraties ar dažāda veida aktivitātēm.

Izpētiet apkārtējo pasauli, lai papildinātu savu komandu ar jauniem pieredzējušiem cīnītājiem. Jo lielāka un spēcīgāka ir jūsu vadītā komanda, jo tālāk jūs varat virzīties uz priekšu apgabala iepazīšanas laikā.

Lai nodrošinātu cilvēkus ar pārtiku, ieročiem un aprīkojumu, jums būs pastāvīgi jāpaplašina, jāpabeidz un jāuzlabo bāze un tajā esošās ēkas. Tam būs nepieciešami resursi, no kuriem daļu var iegūt tikai ārpasaulē. Tādējādi spēlē viss ir savstarpēji saistīts, un, lai attīstītu savai vadībai uzticēto sabiedrību, ar spēli būs jātiek galā vispusīgi. Ja vēlaties gūt panākumus, jūs nevarat aprobežoties ar vienu darbības veidu.

Kaujas sistēma nav sarežģīta, var bez problēmām izdomāt, ko darīt.

Uzbrukumu laikā ienaidnieka bāzēm jums būs tieši jāvada neliela komanda. Kurš iekļūs komandā, kuru izlemjat pirms izbraukuma. Jūs varat ņemt līdzi cilvēkus, kuriem ir visatbilstošākās prasmes gaidāmajam uzdevumam.

Mēģiniet sadalīt iegūtos un uzlabotos ieročus tā, lai spēcīgākajiem izdzīvotājiem būtu visspēcīgākie ieroči un aprīkojums. Ar sliktiem ieročiem pat spēcīgs cīnītājs būs praktiski bezjēdzīgs.

Jūsu bāzei bieži uzbrūk zombiji un naidīgas laupītāju bandas. Aizsardzība notiek Tower Defense režīmā Novietojiet savus cilvēkus pareizajās vietās, un viņi viegli atvairīs pārspēto ienaidnieku uzbrukumus.

Par regulāru spēles apmeklējumu saņemsi balvas par iekļūšanu tajā. Šīs balvas ir vienkāršas katru dienu un vērtīgākas katru nedēļu. Centieties nepalaist garām nevienu dienu. Turklāt spēle neprasa tajā pavadīt daudz laika, pietiek skatīties vismaz piecas minūtes, ja kādā no dienām nav daudz laika.

Svētkiem un dažādiem pasākumiem, tostarp sportam, izstrādātāji cenšas jūs iepriecināt ar ekskluzīvu saturu un konkursiem.

Spēļu veikals ļauj iegādāties resursus, rotājumus un noderīgas lietas par īstu naudu vai par spēles valūtu.

Doomsday: Last Survivors bezmaksas lejupielāde operētājsistēmai Android, varat sekot saitei lapā.

Instalējiet spēli tūlīt, grupai apokalipsē izdzīvojušajiem cilvēkiem patiešām ir nepieciešama jūsu palīdzība!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more