Grāmatzīmes

Doodle Farm

Citi nosaukumi:

Doodle Farm ir visneparastākā ferma, kuru varat spēlēt datorā. Grafika nav augstākās klases, taču to vairāk var saistīt ar spēles īpašībām, nevis trūkumiem. Mūzikas izvēle ir laba, lielākā daļa dziesmu neizklausās uzbāzīgi un atbilstoši.

Šajā spēlē jūsu rūpes par fermu ir jaunu dzīvnieku veidu audzēšana.

  • Iemācieties savienot dažādas zīdītāju, rāpuļu, zivju un putnu pasugas
  • Izveidojiet savai saimniecībai visneticamākos radījumus
  • Sniedziet visiem iedzīvotājiem nepieciešamo aprūpi

Šī lauku saimniecības spēle ir vairāk pēc nosaukuma. Spēlēt Doodle Farm ir daudz interesantāk nekā jebkuras klasiskās fermas.

Izstrādātāji ir paglābuši jūs no ikdienas uzdevumiem. Nav nepieciešams nebeidzams cikls, sējot labību laukos un novācot ražu. Nav nepieciešams regulāri zāģēt kokus dārzā. Spēlei nav garlaicīgu darbību. Jums atliek tikai radošums.

Apvienojiet dažādas radības, lai uzzinātu rezultātu. Šādas apvienošanās iznākums ne vienmēr ir paredzams. Jums ir garš izmēģinājumu un kļūdu ceļš.

Spēles laikā jūs būsiet liecinieks daudzām komiskām situācijām. Humoru rada ne tikai kuriozi dzīvnieku saplūšanas gadījumi, bet arī smieklīgi citāti, ko izstrādātāji jums ir sagatavojuši.

Spēles saskarne ir vienkārša, nebūs grūti saprast gan bērna, gan vecāka gadagājuma cilvēka vadību. Turklāt izstrādātāji spēlē ir iekļāvuši intuitīvu un vienkāršu pamācību, lai palīdzētu spēlētājiem.

Spēles sākumā tavā rīcībā būs tikai četru veidu radības, kuru kombinēšanas gaitā tu ievērojami palielināsi savas zvērnīcas iemītnieku skaitu. Iegūtās radības var izmantot arī sapludināšanai, radot jaunas kombinācijas.

Kopumā spēlei ir iespēja atjaunot vairāk nekā 135 dažādas radības. Grafika, lai arī ne pati labākā, bet pietiekami skaista, lai varētu apbrīnot jūsu zvērnīcas iemītniekus. Interfeiss ir kā vecs pergaments ar dzīvnieku ikonām, jūs izvēlaties pāris vai vairāk, un tad notiek burvība. Vai arī nenotiek, atkarībā no tā, vai esat izvēlējies pareizi vai nē.

Spēlē nav steigas, jūs varat domāt par jaunām kombinācijām tik ilgi, cik vēlaties. Tas var šķist vienkārši, bet tā tikai šķiet. Attīstoties, būs arvien grūtāk atrast jaunas apvienošanas iespējas.

Spēlei nav nepieciešams interneta savienojums. Spēlējiet jebkurā vietā un laikā. Ja jums ir klēpjdators, jūs pat varat pavadīt laiku ceļā, palielinot savas burvīgās sētas iedzīvotāju sarakstu.

Uzzināsiet jautrus faktus par katru no iemītniekiem. Visi saimniecības viesi ir reālas dzīvnieku sugas, un tādējādi jūs uzzināsiet vairāk par katru no tiem. Tas var būt ļoti interesants, informatīvs un jautrs vienlaikus.

Expert režīms ir paredzēts vismodernākajiem spēlētājiem. Šajā režīmā mājienu praktiski nav un būs jāpaļaujas tikai uz savām zināšanām.

Doodle Farm bezmaksas lejupielāde uz PC, diemžēl nedarbosies. Spēli par ļoti nelielu simbolisku summu var iegādāties oficiālajā mājaslapā vai portālā Steam.

Sāciet spēlēt tagad un pārbaudiet, vai varat atbloķēt visus saimniecības iedzīvotājus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more