Grāmatzīmes

Doc un suns

Citi nosaukumi: Doc un suns

Dok & Dog spēle, kas ir ideāli piemērots bezrūpīgu un relaksējoša spēle. Starp mad zinātnieks un viņa četrkājaino draugu jautrs, jūs varat aizmirst par visām problēmām un melodija, kas pozitīvā veidā. Projekts var būt jebkurā brīvā brīdī. Tā kā pieteikums ir paredzēts mobilo un portatīvajām ierīcēm, kas darbojas ar Android un iOS, tad Doc & Dog cmogut jūs uzjautrināt jebkurā brīdī - un metro pa ceļam uz darbu, un ilgstošas ​​cauruli. Pietiekami daudz gaismas izjūta - to, kas jums ir nepieciešams, lai noteiktu noskaņojumu un neitralizēt situāciju.

Vienkāršs un mazliet traks Doc & Dog internetā, ir visas nepieciešamās īpašības spēle savā žanrā. Viens saver pieļauj tikai viņas pozitīvu lādiņu visai dienai, un tas vēl neesat paveicies pietiekami, lai izietu nevienu misiju! Laikā spēle jums būs jātiek galā ar profesoru, acīmredzami nav viņa un viņa mazais suns piemērotāka. Tikai pārskatot intro Doc un suns tiešsaistē, jūs die smieties un izjoko meklē šo maz nedaudz ekscentrisku pāris. Par galvenajiem varoņiem, starp citu, izstrādātāji var uzrakstīt īpašu pateicību - tie izrādījās tik anturazhnye, bet tajā pašā laikā, neuzbāzīgs, ka spēlē, es vēlos apskatīt tos atkal un atkal. Smieklīgi piedzīvojumi un vairākas comedic situācijas, kas ietilpst draugus, atstāt tikai pozitīva un laba pieredze.

Lai sāktu spēle, jums būs nepieciešams iepriekš lejupielādēt pieteikumu un instalēt to savā telefonā vai planšetdatorā. Lai uzstādītu Doc un suņu reģistrāciju, būs nepieciešams tikai oficiālās app veikali - PlayMarket un AppStore. Jūsu galvenais uzdevums būs izstrādāt spēles plānu, lai izvairītos no ārstu neapdzīvotu salu. Visā spēlē, jums ir apmeklēt daudz dažādās vietās: pārvarēt karstā tuksnesī un plašu jūras peldes, klīst pa sniegu klātā līdzenumiem un zaļām pļavām. Tajā pašā laikā visas krāsas spēlē pagājis tik gaiša, ka acs vienkārši nevar būt apmierināti.

Play Doc un suns būs nepieciešama diezgan nopietni, un cik atšķirīgi no kaudzi metāllūžņu materiāliem var iegūt, strādājot pie prāta nav grozāmi shēma lidmašīnu? Pēc tam visi darbi jums būs iespēja apmainīties un uzlabot. Tas saņems papildu bonusus un pēc tam pārspēt rekordu zīmi (jūs varat konkurēt ar sevi un draugiem no Gamecenter). Katra jauna spēle sākas tajā pašā salā - projektā nav līmeņi. Labāk jūsu darbi, jo vairāk prēmijas jūs saņemsiet, tāpēc, līdz ar to lielāka iespēja, jūs saņemsiet pirmajā vietā.

DOC & Dog spēlēt nepieciešams pievērst uzmanību "idejas" - sava veida spēļu resurss, kas uzlabos iegādei transportlīdzekļu un citu noderīgu instrumentus un prasmes. Izveidot savu stratēģiju un īstenot to - ietaupīt ārstam ar savu četrkājaino draugu rokās!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more