Grāmatzīmes

Devil May Cry 4

Citi nosaukumi: Devil May Cry 4

Spēle Devil May Cry 4 - atbrīvot, kas notika 09. 07. 2008 Ir savdabīga kombinācija trīs žanru - piedzīvojumu, trilleris un slasher piegaršu pārvietošana uz vietām un RPG (atsaucoties uz atvēršanu jaunas prasmes). Spēle Devil May Cry 4 ir sadalīts trīs daļās: cīņa, tieši, boss cīņas un pārvietojas.

Ja jūs nolemjat Devil May Cry 4 lejupielādēt, instalēt spēli savā datorā un sākt spēlēt, jūs uzzināsiet, ka spēle ir gabals attīstās šādi: Centurion Sparda iekrīt zemes meiteni un saceļas pret tumsības spēkiem, Kungu sakāva armijas Mundus programmu. Knight Sparda drīz iet ellē. Pēc tam, kad viņš atstāj viņa dēls Dante, kurš izskatās kā cilvēks, bet ir veiklība un kurai ir pilnvaras dēmonu. Pēc tam, kad dēmoni nogalināja savu māti, Dante atrod savu mūža darbu - izskaust ļaunumu.

Gamers, sākot no Devil May Cry 4 play redzēsiet, ka izstrādātāji nolēma aizstāt šo daļu no spēles varonis. Tagad ikvienam būs iespēja spēlēt galveno varoni nosaukts Nero, kurš ir ordeņa.

Spēle ir valūta (Proud dvēseles), kas ir zināma punkti tiek piešķirti pēc garām līmeni. Attiecībā uz šiem punktiem, jūs varat iegādāties jaunas kombinācijas vai palielināt jaudu pieejami - bez tā, dažkārt pat neiespējami, lai pabeigtu spēli. Tātad jums vajadzētu mēģināt jāpiešķir beigās misiju vairāk punktus.

Spēle Devil May Cry 4 PC pārsteidzošu jebkuru gamer krāsu piesātinājumu un bagātīgu paleti. Grafika ir tik labi, ka pat stāsts ruļļi, tika nolemts to darīt pilnīgi par spēļu dzinēju. Spēle iedarbina brīnišķīgu ainavu, brīnišķīga izgatavoti sniegputenis pakāpeniski blanketed lielu debesis.

Vēl šajā spēlē priekšrocība - izstrādāta un ieviesta jauki sejas animāciju, kurā ir profesionāli veikts un absolūti būtiska atspulgu apvienojumā ar spēli gaismas un ēnas uz sejas rakstzīmes. Tas viss vēlreiz apliecina, lietotājiem, ka šī spēle ir gandrīz perfekts savā žanrā. Uzņēmuma izstrādātājs Capcom ir darījis visu iespējamo, lai savam bērnam atstāja tālu aiz visiem saviem konkurentiem.

Spēle ir

• četri galvenie līmeņi grūtībās (no ļoti vieglas līdz smagas: MAN, Demon Hunter dēls Sparda, Dante Must Die)

• trīs bonus līmeņi grūtībās ("Black Knight" ar daudz ienaidnieku un "Hell jeb Heaven", kurā rakstzīmes mirst no viena hit).

Inovācija ir arī fakts, ka Devil May Cry 4 tur bija veids praksi, var piemērot praksē, kā atsevišķi streiki un kombinācijas no vairākām metodēm cīņām. Grēkāzis spēlējot karavīru dēmonu.

Ir Devil May Cry 4 zīmes

• Dante - varonis no spēles,

• Virgil, Dantes dvīņu brālis,

• Kate - noslēpumainu meiteni vidējā;

• Lilith - naktsklubs saimniece, mīļais Mundus;

• Mundus - demonlord;

• Sparda - tēvs Dante un Virgil;

• Eva - Mamma Dante un Virgil;

• Phineas - dēmonu palīdzību Dante.

Ja jums vēl nav izlēmusi, vai lejupielādēt šo spēli, jautājiet internetā Devil May Cry 4 video, redzot, ka tā būs vieglāk veikt šo lēmumu. Starp citu, izstrādātāji pārliecinājās, ka spēli var spēlēt ne tikai ar datoru, radot versiju Devil May Cry 4 android. Tātad tagad, to var uzstādīt, piemēram, un tablete.

Play, un ir jautri! Galu galā, Devil May Cry 4 ir lieliska spēle, kas izstrādāta zīmes un lielu grafika.

Good luck!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more