Grāmatzīmes

Devil May Cry

Citi nosaukumi: Devil May Cry

Spēle Devil May Cry - tas ir video spēle, kas ir pārskatīšana labi zināms franšīzes. In virkni vienādu nosaukumu, tas ir piektais un tajā pašā laikā, 1 jaunu sēriju. Šī ir pirmā spēle sērijā, kura netika kompānija Capcom, un nodarbojas ar attīstības studija Ninja Theory no Apvienotās Karalistes. Versija Devil May Cry for PC studijā pavadīja QLOC no Polijas. Šī spēle žanrā slasher Krievijas kompānijas 1C Softklab nodarbojas, un šī ir spēle, kas saskaņā ar žurnāla azartspēles ir labākais slasher 2013. Daudzi spēlētāji uzskata, ka pārvades Devil May Cry Lielbritānija (Ninja teorija) labāko notikumu šīs sērijas spēles pēdējo piecu gadu laikā.

Ja jūs nolemjat, lai lejupielādētu Devil May Cry, jūs varēsiet pārliecināties, ka, lai gan spēle ir kļuvusi vieglāka, vienlaicīgi uzlabojot uz sejas too. Spēle ir kļuvusi ļoti ērti un vairāk pārdomāto, un spēle pati par sevi ir kļuvusi daudz skaistu vizuāli. PC versija netiek izrādījās sliktāks par konsoles versiju ar skaistu grafiku un lielu kontroli. In Devil May Cry parādījās nopietna strukturētu gabals, turklāt Devil May Cry zīmes ir skaidri saprotama motivācija. Tagad dialogi rakstzīmes kļuva interesanti varoņi kļuvuši interesanti skatīties.

Internetā jūs esat pārliecināts, lai atrastu daudzas atsauces uz Devil May Cry video, redzot, ka jebkurš spēlētājs zina, ka galvenais varonis šajā spēlē ir puse dēmons un poluchelovek nodarbojas iznīcināšanā dēmonu savās aģentūra. Pēc tam, kad Dante tiek nosūtīts, lai cīnītos Mundus - Lord of Darkness, mest to atpakaļ drukāt World of Darkness. Tas bija laikā, kad Dantes tēvs. Un tā Mundus, lai pilnībā iznīcinātu ģimeni šajā Dante sūtīja savus kalpus. Dante aizsūtīja ar dēmoniem, un tad kļūst par milzīgu pili, kas ir tās sastopas ar dēmonu Nelo Angelo, kurā dvēsele tiek pārveidota Virgil - viņa trūkst brālis. Kad sākat spēlēt Devil May Cry, jūs redzēsiet, ka tas ir kā notikumi risināties agrīnā spēlē.

Jebkurš spēlētājs nozvejotas virtuālajā pasaulē Devil May Cry varēs pārliecināties, ka spēle notiek kādā mistiskā citā realitātē, kur ielas ir spiraled tornis pēkšņi iegūst spārnus, dēmonisks cietums var saņemt tieši no pārdomām ūdeņos pilsētas upe. Konversija joprojām var rasties naktsklubs in mirdzošs neona krāsas skābes halucinācijas. Piemēram, gandrīz sirreālu transformācija iepriecinās jebkuru spēlētājs.

Jāatzīmē, ka ne visi pozitīvie momenti spēlē Devil May Cry. Šeit izstrādātāji ir darīts tāpēc, ka ierocis galvenais varonis tika sadalīts trīs veidos atkarībā no režīma. Tātad Dante, bet standarta režīmā varētu sparā zobenu un šaut lielgabals no ātras uguns ložmetēji, kas eņģeļu režīmā, Dante, jo, ja viņš ir piesaistīts uz mērķi un svītraini savu izkapti, kas dēmonisks režīmā - velk pretinieks āķi un nosūta viņiem milzīgu cirvi. Un, lai gan varianti uzbrūk mazliet, bet, ja prasmīgi apvienot ieroci, Dante var salīdzināt ar chopper ļaunajiem spēkiem. Un, tā kā spēles gaitā, jūs saņemsiet milzīgu cīņas paņēmienus, daudz vairāk stāvas un iespaidīgs.

Jebkurā gadījumā, mēģināt spēlēt, dodieties Devil May Cry misiju un darīt prom ar dēmoniem. Veiksmi nesāpēs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more