Grāmatzīmes

DK Online

Citi nosaukumi: DK Online

Game DK Online - multiplayer lomu spēle ir fantastiska. Tā veidotājiem, Korejas uzņēmums Aeria spēles, deva jums pasakains pasaulē spēli. Protams, šeit nav bez cīņas un iekarojumu slēdzenes. Viss ir balstīta uz pasaku, kuras atklāšana ir iesniegts jums uz vietas. Spēle notiek spēlē DK portālā.

Sākumā spēli, par labu spēli, jums ir ieteicams, lai pārbaudītu jūsu datorā, kā vienkāršu vidējo sistēmas prasības:

· Vidusmēra datora iestatījumus;

· Savienojums ar internetu;

· Klaviatūras;

· Mouse.

Šeit tagad stāv, lai izveidotu savu kontu, jums ir izdot spēli. DK Online reģistrācija nav nepieciešams daudz laika, un rada problēmas. Svarīgāk, konsultēt, pārbaudiet jūsu sniegto informāciju

1. Apmeklējiet oficiālo mājas lapu par spēli Dragon Knights Online;

2. Iet uz - spēlēt par brīvu beta versiju;

3. Var izvēlēties reģistrēt, izmantojot sociālo tīklu Facebook,

4. Ja jūs izvēlēsieties turpināt reģistrāciju šeit, noklikšķiniet uz līnijas, kur es jautāt, ja jums ir konts,

5. Norādiet savu derīgu e-pasta adresi,

6. , Lai izvēlētos mēnesi, dienu un gadu jūsu dzimšanas,

7. , Ievadiet kodu norādītajā logā, kas ir uzskaitīti blakus;

8. Tap - play.

Jūsu pieprasījums spēlēt beta versijā nosūtīti. Pagaidiet jums nav ilgi.

Kad pienāks laiks, lai DK tiešsaistes spēlē, jums ir jāizvēlas varonis. Jebkuras klases un rases ievadītā sastāvu. Kurā pusē jūs veikt. Radītāji, spēle DK Online, jums tiek piešķirta četrām sacīkstēm: lycan, Elf, Cilvēktiesību un Felynx. Un šīs četras klases:

  • Burve;
  • Warrior;
  • Paladin;
  • Shadowmage.

Burve - īstie revolucionāri, kas piemīt burvju seno pūķi. Ar agility sagrauti postījumus uz ienaidniekiem, dodot viņiem ir liela ietekme uz to burvju. Neļauj ienaidniekiem no attāluma.
Warrior - spēlē nozīmīgu lomu cīņas. Strong uz frontes līnijas, cīnoties ar rūgto beigām. Spēcīgākais karavīrs tuvcīņa.

Paladin - svētās kaujinieki netālu no kaujas, ir sargi Gaismā, tic dieviete diona. Cīnās ar zobenu un vairogu. Nodarīt smagu kaitējumu baltā maģija. Ir labas bruņas.
Shadowmage - ir maģija, bet tas nav pūķis, un tā īpatnība. Labāk cīnās pie lieliem attālumiem.

Izvēloties sacīkšu ņemiet vērā, ka tie neatbilst visām klasēm, tas ir, izvēloties rasi, jūs varat būt tikai atsevišķās klasēs.

Jūs veidojat savu pili, kas jums būs aizstāvēt no briesmīgās monstriem visa spēle. Ja jūs pēkšņi nav aiztures cīņā, pils nonāk īpašumā citas frakcijas. Un cīņa par savu pili var atsākt nākamnedēļ. Monstriem jūs nogalināt nav daudz. Pieredze dod gandrīz neko, par slepkavību pāris desmiti mobs.

Play spēli online DK Online diezgan interesants. Šī spēle ir izdevies lure augstas kvalitātes grafikas, viegli izmantot, un tas ir paradīze mīlētājiem skaistu fantastisku attēlus elfi un vilkačiem. Welcome spēlētāji dažādās vecuma grupās.

Dragon Knights Online spēle gaida tevi !

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more