Grāmatzīmes

Dievišķība: sākotnējais grēks 2

Citi nosaukumi:

Divinity: Original Sin 2 var pamatoti saukt par vienu no labākajām RPG, ja ne par labāko. Izstrādātājus iedvesmoja nepārprotami galda lomu spēles, un tāpēc spēlei bieži ir diezgan negaidīti un komiski pavērsieni dažādās situācijās. Šī ir sērijas otrā spēle. Un par pirmā panākumiem var spriest pēc tā, ka budžets otrā izstrādei tika savākts vien 12 stundu laikā. Cerības bija lielas, un izstrādātājiem izdevās tās attaisnot, izlaižot spēli, kas pārspēja pirmo daļu.

Sāciet spēlēt Divinity: Original Sin 2, atlasiet cīnītāju komandu un izpētiet pasauli. Panākumi spēlē būs atkarīgi no tā, kā jums izdosies uzņemt komandu.

Spēlē ir četras sacīkstes

  • Rūķi
  • ķirzakas
  • Elfi
  • Cilvēki

Katrai no sacīkstēm ir savas īpatnības un sava metodika problēmu risināšanai. Piemēram, rūķi ir lieliski izlūki, un ķirzakas var veikli turpināt sarunu un cīņas gadījumā trāpīt mērķī ar uguni ne sliktāk kā pūķi. Undead ir sadalīti arī sacīkstēs, kas ir diezgan neparasti.

Spēles kaujas sistēma ir balstīta uz gājieniem. Uzbrūkot ienaidniekam ar visu, kas nav saprātīgi, jums ir jāapsver, kāda veida bojājumiem viņš ir visvairāk pakļauts. Jāņem vērā apgabals, kurā notiek kauja. Papildus tiešajam uzbrukumam jūs varat mijiedarboties ar objektiem un ainavu, piemēram, aizdedzināt mežu ap ienaidnieka vienību vai sasaldēt peļķes, izraisot ienaidnieku slīdēšanu un krišanu.

Varoņu īpašību uzlabošana tieši ietekmē kaujas laukā notiekošo, sūknētais spēks iegūs bojājumu pieaugumu, lietojot smagos ieročus, veiklība izpumpēs loku bojājumus.

Prasmju skolas, ja tās ir attīstītas, ietekmē arī kaujas īpašības.

Stāsta kampaņa spēlē nevienu neatstās vienaldzīgu, tas ir būtisks uzlabojums, jo spēles pirmajā daļā par stāstu kampaņu bija daudz sūdzību. Šeit visi teksti ir uzrakstīti perfekti, un jūs vēlaties tos izlasīt, nevis bez prāta bakstīt nākamo pogu.

Pārejas laikā jūs atradīsiet daudz mīklu. Bet tas nav tik gludi, dažreiz risinājumi nav gluži acīmredzami, taču jūsu spēkos ir izdomāt alternatīvu, izmantojot dažas no reljefa iezīmēm savā labā.

Varat mijiedarboties ar jebkuru spēles vienumu, un pat dzīvnieki dažreiz var sniegt jums nepieciešamo informāciju.

grūtības līmeņi spēlē ļaus jums izbaudīt procesu un tiem, kam patīk ārkārtēja sarežģītība, un tiem, kas nevēlas pārāk sasprindzināties.

Jums ir skaidri jāsaprot, kurā virzienā jūsu komanda virzās. Ja pagriežaties nepareizā virzienā, varat sastapties ar pārāk augsta līmeņa ienaidniekiem, šajā gadījumā labāk nekavējoties novilkt kājas, nemēģinot iesaistīties kaujā.

Ir arī sadarbības režīma variants, kā arī arēna, kur ar draugiem var izmērīt savu kaujas spēku.

Spēle rada atkarību, nerada vēlmi ātri iziet cauri stāsta kampaņai un to pamest. Jūs varat izbaudīt pašu procesu un iet cauri spēlei nedēļām ilgi, iedziļinoties visos smalkumos, to veicina liels skaits smieklīgu notikumu pārejas laikā.

Divinity: Original Sin 2 lejupielāde bez maksas uz PC diemžēl nedarbosies. Spēli var iegādāties Steam rotaļu laukumā vai oficiālajā vietnē.

Nepalaidiet garām iespēju spēlēt vienu no labākajām šī žanra spēlēm! Sāciet spēlēt tagad!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more