Grāmatzīmes

Divines par Austrumu

Citi nosaukumi: Divines par Austrumu

Ja jūs baudīt spēles, kas ir anime stilā, spēle Divines no Austrumiem noteikti vajadzētu lūdzu jums. Šis ir viens no projektiem, ko rada izstrādātājiem Game321, tādēļ, kā liecina prakse, jūs sagaida pavisam ko interesantu un labi veikts. Browser Game ir brīnišķīgi pārdomas par tēmu spēlēm, žanrā MMORPG. Tādējādi, projekts tiek īstenots visas tipiskās iezīmes žanra MMORPG. Piemēram, jums ir pakāpeniski sūknē raksturu, lai varētu piekļūt jauniem līmeņiem. No paša spēles sākuma katram dalībniekam projekta pieejami quests un uzdevumi raksturīgi spēles RPG. Jāatzīmē, ka visas darbības, kas spēlē notiek pietiekami ātri, viss sižets risinās tik strauji, ka jūs kā spēlētājs pietiekami spītīgs, lai būtu pāris stundas, lai nokļūtu līdz 25 līmenim.

Divines no Austrumu tiešsaistē - liels masveidā multiplayer online spēle, kas īstenotas 2D. Projekta pārlūks, tāpēc jums nav, lai lejupielādētu un instalēt papildu programmatūru vai klientiem. Nokļūst spēli, jums tiek transportēti uz seniem laikiem. Šī spēle pasaule ir piepildīta līdz pārpildīta ar ārkārtas unikālu radības, kas iet ķīniešu mitoloģiju. Bet tagad tur nav pietiekami daudz no pasaules. Par misiju, jūs esat atbildīgs - tagad tiek chased ar dieviem, no vienas puses, un no otras nedraudzīgu radības, jums ir, lai palīdzētu šo satraukumu zemi. Palīdzību var tikai apvienota ar spēļu "kolēģiem", iegūt jaunus draugus. Kopā, lai uzvarētu ļaunuma spēkus, būs daudz vieglāk.

Tā kā mēs runājam par tiešsaistes projektu, tad, protams, arī Divines no Austrumu reģistrāciju būs nepieciešams, lai sāktu spēli. Pat neskatoties uz to, ka visa projekta vadība ir iesniegts angļu valodā, nodarbojas ar to nav grūti - visu izdarīt diezgan pieejamas un saprotami.

Lai sāktu reģistrācijas procesu, jums vienkārši nepieciešams, lai savienotu «Sākt spēli», kurā var atrast kreisajā pusē spēles lapas.

Tas būs atvērts reģistrācijas veidlapu aizpildīšanas Jūs varat sākt ar Divines no Austrumu spēlēt. Uzmanīgi izlasiet sistēma piedāvā un aizpildīt visus laukus, lai norādītu savu login, paroli un e-pasta kastīti.

Ja ir vēlēšanās, katrs jaunpienācējs pieteikties sistēmā varēs izmantot savus datus kādā no sociālajiem tīkliem. Tātad, sk atļaut, izmantojot Facebook, Google, Yahoo un Paypal. Ja Jums iepriekš ir bijusi, lai tiktos ar spēlēm Game321, tad pārbaudiet jums nāks uz leju, lai iepriekš reģistrēto datu ieviešanu.

Ikviens varēs spēlēt spēli Divines uz austrumiem viena no rakstura klasēm:

Eidolon piemīt burvju pilnvaras.

Sword Saint labi attīstītas fiziski.

Leaf Elf var dziedēt sabiedrotajiem un citas rakstzīmes.

Pleasant

, un to, ka ikviens varēs spēlēt Divines no Austrumiem bezmaksas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more