Grāmatzīmes

Divide un iekarot

Citi nosaukumi: Skaldi un valdi, D & C

Jūs adore visu, kas saistīts ar kosmosu? Tad sadalīt & Conquer online radīta tieši Jums! Vietējā zvaigzne nav pārāk drūma un, turklāt, nav pieejama. Jo, ja ir cilvēki, kuri negaida mieru un klusumu. Un sadalīt, un iekarot tiešsaistes spēli pierāda šo lietu kārtību jau vienu vārdu.

Tādējādi, sistēmas prasības:

• Mūsdienu operētājsistēmu (XP, Vista, Windows7)

• būs Ekrāna izšķirtspēja 640 * 480, pie vismaz labākais vēl, 1024 * 768,

• mūsdienu interneta pārlūku (Opera 8 ir ideāli. 5, Safari, IE5. 5, Firefox, Camino, Mozilla 1. 5)

• Interneta pieslēgums, izmantojot modemu vai GPRS.

, Lai sāktu darbu pie grand plāniem iekarot telpu, vispirms, oficiālajā mājas lapā spēles, iet skatuves reģistrācijas skaldi un valdi. Tur būs jāaizpilda standarta veidlapu:

• jānorāda vārds, uzvārds,

• paroli;

• derīgu e-pasta adresi;

• savu dzimumu un dzimšanas datumu.

Pēc starta noteikta skrējiens. Reģistrācija skaldi un valdi spēli sniedz iespēju kļūt par vienas no šādām tautību: Fatas, techs, citi cilvēki, Wanderers, Grayers, Dark Vērotāji, Rage Stones. Apraksts par katru no tiem atrodas tieši uz vietas. Lai sāktu ar, ir labāk izvēlēties standarta cilvēci - Jaunās cilvēkiem. Vēlāk, jūs varat pārveidot to (un jebkuru iepriekš), kā jūs vēlaties, un tādējādi saņemt savu, unikālu cilvēku. Jo tiešsaistes spēli Divide un iekarot oficiāli ļauj izveidot sev neskaitāmas konti būs jūsu iztēle, kur carousing. Starp citu, tikai tāpēc, skaldi un valdi Online ieteicams vispirms izveidot sabiedrotos - jūsu sejas, lai runāt. Pretējā gadījumā jūs varat diezgan ātri novērsti.

Kad esat izlēmuši par un izveidot savu sacīkšu, skaldi un valdi solis reģistrāciju var uzskatīt par pabeigtu. Nākamais solis - izvēle "mājas" pasaulē. Tiem, kas vēlas, lai izveidotu savu impēriju, labāk apmesties perifērijā. Jebkurā gadījumā, Jūsu rīcībā no paša sākuma tikai neliela grupa vienībām: gubernators, vienība pašaizsardzības, kolonisti, trīs zonde izpēte un transporta lidot. "Sākt spēlēt spēli online skaldi un valdi" nozīmē "atrast piemērotu planētu." Pirmkārt, izmantot zondes, un tikai pēc tam iekrauj turp un atpakaļ un doties uz attīstību planētas. Starp citu, šo meklēšanu var veikt vairāk nekā vienu dienu. Iesācējs vispraktiskākais variants būtu planēta ar lielāko platību, kas nozīmē vairāk resursu, cilvēku un naudu.

Lai sāktu spēlēt spēli Divide un iekarot Online ir ieteicams iepazīties ar galvenajām pazīmēm, un noteikumiem, kas vienā un tajā pašā vietā - oficiālā tīmekļa vietne šajā Gājienu stratēģijas. Tas ir šeit, ka jūs uzzināt sīkāk par samērīgi resursiem (minerāli, enerģijas, organiskās), konkrētu spēli prēmijas un klimatiskajiem apstākļiem planētu ar savu izredzēto tautu. Trīs reizes dienā tiek aprēķināts pārvietoties. Tāpēc divreiz dienā nonāk play skaldi un valdi būtu pietiekama.

Kā minēts iepriekš, tiešsaistes spēli Divide un iekarot ļoti nosaukums skaidro, ka prioritātes spēlētāju jānovieto tuvumā diplomātisko attiecību. Fani politiskās intrigas atklāsiet plašu darbību klāstu, kas aptver attiecības un "kara savienība neitrālu" un "lēņu kungs-vasali."

Kopā: Spēlēt skaldi un valdi, protams, jūs varētu būt ieinteresēts, neskatoties uz dažām nepilnībām nesvarīgu, radot iespaidu par skriešanās izstrādātājiem. Ja jūs apžilbināt nakts debesu telpas, mēģināt spēlēt vērts anyway. Vēl viena neapšaubāma priekšrocība: skaldi un valdi spēles tiešsaistē pilnīgi bez maksas! Tātad ... labu veiksmi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more