Grāmatzīmes

Dishonored

Citi nosaukumi: Dishonored

Game dishonored - unikāls pc spēle radīta žanrā - rīcības. Spēle tika izlaists 2012, gadā un pēc pāris dienām izplatīties visā pasaulē! Šajā spēlē prieks spēlēt, ir ļoti interesants šajā spēlē telpā, neticami aizraujošs un intriģējošs, šķiet, jebkurš spēlētājs sižeta. Dishonored vērts visu slavēt. Pc spēles dishonored puiši izgudroja un attīstīja savu uzņēmumu - Arkane Studios. Publicēja šo spēli uzņēmums - Bethesda Softworks. Bet izdevējs Krievijā, bija kompānija - 1C-SoftKlab.

Šī spēle ir vērsta uz lielu auditoriju. Ja jūs spēlēt šo spēli uzreiz, jūs vēlaties vairāk un vairāk, vairāk un biežāk šajā spēlē atpakaļ. Tātad, kas tas ir par šo spēli, tā pulcējās miljonu laimi, lai uzņēmums, kas izgudroja un savāktajiem monitoru ekrāni miljardiem cilvēku visā pasaulē? Mēs jums saku: Sižets ir gan vienkārša un sarežģīta. Tā ir piepildīta ar interesantiem cīņas un sadursmes starp dažādu rakstzīmes spēli. Gabals pats šajā spēlē nevar salīdzināt ar jebkuru spēli, šī spēle ir neatkarīgs. Ne analogs, nav spēle, kas pēkšņi var pamanīt spēle dishonored. Visas spēles notikumi tiek būvētas drūms, un kas var būt citādi - Miljoniem cilvēku dažādās pilsētās un apdzīvotu vietu cieš mēri. Pilsētās nav parasto ķēdi dzīvē, cilvēki nav mirst, nav dzimuši. Ir vēl viens cikls - daži cilvēki saslimst ar mēri, mirst un tiek aizstāti ar jauniem cilvēkiem ir inficēti. Jo visu šo universālo haosu, iespējams, nejauši nogalinot saimniece impērija salas. Šī slepkavība notika centrālajā kapitāla impērijas. Jo nogalinot saimniece Kungs miesassargs bija stipri bojāts, tas ir vienkārši ierāmētas. Galvenais varonis nosaukums - Corvo Atta. Tas ir tas Kungs. Vienīgā cerība uz pestīšanu, jaunieši mantiniece saimniece Emily - nolaupīti. Spēle sākas ar to, ka tu pamosties kurpes Corvo. Jūs redzēsiet, ka jums ir aiz restēm cietumā, kur jums ir izvairīties. Likties, ka spēle ievērojami stingrāki, bet viss mainās pēc pirmajām pāris stundām spēlēt, kad jūs sākat, lai ieteiktu.

Jo dishonored neticami jautri spēlēt. Stāsts pats par sevi ir tikai naudas sodu doma, pārbūvēts garu laiku. Katrs spēlētājs jutīsies briesmīgajiem notikumiem, kas ir piemeklējis šo spēli pasaulē. Dishonored spēle ir unikāls, jo tas ir diezgan garlaicīgi. Tas ir patiešām daudz jautrības un ļoti mānīgs lietām, kas vēlas iet.

Vienmēr meklēt internetā dishonored video, tas palīdzēs jums vēl atklāt šo unikālo spēli, un tad jūs varat lejupielādēt dishonored. Iet uz spēles oficiālajā tīmekļa vietnē (http://www. dishonored. com /), tad arī jūs varat atrast daudz interesantu lietu.

Visbeidzot, es gribu teikt, ka šī spēle neatstās kāds vienaldzīgus. Mēs, protams, visi gaida, lai turpinātu šo unikālo jaunu spēli. Apnikt nedaudz, un jums iet šo ceļu, spēlē līdz beigām! Vai jūs varētu pārspēt jums! Atcerieties, viena lieta, ka iedzīvotāji bez jums nebūs galā ar nelaimi, kas tos norīt! Veiksmi spēlē! Sākties!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more