Grāmatzīmes

Dinozauru parka pirmatnējais zooloģiskais dārzs

Citi nosaukumi:

Dinozauru parka pirmatnējais zooloģiskais dārzs Neparasts zoodārza simulators, kurā var satikt īstus dinozaurus. Ja jums patīk šīs aizvēsturiskās radības, jums noteikti vajadzētu spēlēt šo spēli! Šeit jūs varat spēlēties ar dinozauriem, uzzināt, ko viņi ēd un kā viņi dzīvo. Karikatūras grafikas un muzikālais pavadījums palīdzēs izklaidēties šajā maģiskajā vietā!

Tiklīdz sāksiet spēlēt Dinosaur Park Primeval Zoo, jūs pa e-pastu saņemsiet paziņojumu par Arktikas ekspedīcijas panākumiem, kuras laikā tika atrastas daudzas ļoti mīļas aizvēsturiskas radības. Viņi visi ir dzīvi, lai gan bija iesaluši ledū. Vairāki no tiem jau ir atsaldēti un nodoti jums, lai izveidotu brīnišķīgu parku, kurā ērti jutīsies visi iemītnieki. Turklāt neskaitāmi apmeklētāji varēs apbrīnot eksotiskus mājdzīvniekus, uzzināt par tiem ko jaunu un iegādāties suvenīrus.

Spēlē jums ir :

  • Vairojas aizvēsturiskie dinozauri
  • Izveidojiet tiem korpusus
  • Mājdzīvnieku barošana un sakopšana
  • Veidot veikalus un kafejnīcas apmeklētāju ērtībām
  • Izveidojiet rotājumus un bumbierus iežogojuma iemītniekiem
  • Skatieties savām acīm, kā dzīvo dažāda veida dinozauri
  • Zoodārza darbinieku nolīgšana

Spēlē ir arī ekonomisks komponents. Galu galā mums joprojām ir jāizdomā, kā piesaistīt vairāk apmeklētāju, jo šādu pasakainu mazu dzīvnieku uzturēšana maksās daudz. Izlemiet, cik darbinieku jums jāpieņem, taču nepārcentieties, jo katram no viņiem būs jāmaksā alga. Būtu arī labi uzminēt, kurus iežogojumus būvēt vispirms un kuras dinozauru sugas piesaistīs visvairāk apmeklētāju. Novietojiet dinozaurus pa pāriem, un drīz apmeklētāji varēs apbrīnot jaukus dinozauru mazuļus, kas izšķīlušies no olām. Katram novietnei ir savas izmaksas, un par dzīvesvietas iekārtošanu eksotiskākajiem mājdzīvniekiem būs jāmaksā kārtīga summa. Taču šādi iemītnieki apmeklētājus piesaistīs daudz vairāk. Apmeklētājus reizēm vajag sakopt, ar to būs jāpalīdz parka darbiniekiem.

Vari iegūt spēles naudu un resursus, spēles laikā izpildot dažādus uzdevumus. Piemēram, iegūstiet noteiktu skaitu mājdzīvnieku vai izveidojiet vēlamo voljēru, vai varbūt dekorācijas. Atveriet vairākas kafejnīcas un veikalus vai vienkārši izveidojiet nepieciešamos celiņus. Izpildot uzdevumus, papildus punktu un naudas pelnīšanai būs iespējams savam zoodārzam iegūt visretākos iemītniekus. Ja vēlaties, varat atvieglot savu uzdevumu spēlē, iztērējot reālu naudu. Tas ļaus jūsu zoodārzam attīstīties ātrāk un atbalstīs spēles izstrādātājus.

Papildus galvenajai spēlei vienkārši apbrīnojiet jauko zoodārza iemītnieku uzvedību, pavadot laiku ar viņiem spēlējoties. Turklāt visi iedzīvotāji reaģē uz katru jūsu darbību, katru peles klikšķi vai pieskaršanos displejam.

Dinosaur Park Primeval Zoo varat lejupielādēt bez maksas, noklikšķinot uz saites mūsu vietnē.

Daudz jautru eksotiskā zoodārza iemītnieku gaida jūs, sāciet spēlēt tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more