Grāmatzīmes

Dinkum

Citi nosaukumi:

Dinkum ir spēle, kas apvieno vairākus žanrus. Spēlei ir klasiska pikseļu grafika Minecraft stilā. Varoņu balss spēle ir savdabīga, bet kopumā audio dizains nav apmierinošs, ar spēli viss kārtībā.

Pirms spēlējat Dinkum, pievērsiet uzmanību un izveidojiet tēlu. Vispirms atlasiet nosaukumu un pēc tam pārejiet pie izskata rediģēšanas. Redaktors ļauj izvēlēties ādas krāsu, frizūru un apģērbu pēc savas patikas.

Spēle sākas ar faktu, ka jūs tiksit izmests uz tuksneša salu kaut kur pie Austrālijas krastiem.

Spēlē jums ir

  • Izdzīvo uz salas.
  • Uzceliet pilnu māju.
  • Izveidot saimniecību.
  • Uzceliet pilsētu un pārliecinieties, ka tajā ir daudz iedzīvotāju.
  • Cīnies ar agresīvu floru un faunu.

Pēc saraksta varētu domāt, ka šī ir kārtējā saimniecība, kuras tūkstošiem jau ir izveidotas, bet nē, viss nav gluži pareizi.

Ierodoties salā, pirmais, kas jādara, ir uzsliet telti, lai ir kur nakšņot un paslēpties no laikapstākļiem. Tālāk labāk sākt veidot ieročus un instrumentus, ar kuriem var uzbūvēt pilnvērtīgu mājokli un ne tikai to. Instrumentam ir izturības skala, instruments nav mūžīgs un, kad tas saplīsīs, būs jāveido jauns. Ierocis ir noderīgs, lai aizstāvētu un pat nomedītu bīstamos salas iedzīvotājus, starp kuriem ir pat milzu krokodili. Uzveikt šos zobainos zvērus, pat ar šķēpu, nebūs viegli.

Kad māja ir gatava, sāciet būvēt fermu, jo jums vajag kaut ko ēst.

Saimniecībā var:

  1. Audzējiet augļus un dārzeņus
  2. Ražas novākšana
  3. Audzēt mājputnus un dzīvniekus
  4. Būvējiet un modernizējiet rūpnīcas un citas ēkas
  5. Makšķerēšana

Patiesībā šī ir pilnvērtīga ferma, taču tā ir tikai daļa no spēles.

Pēc tam sāciet būvēt pilsētu, tiklīdz pirmās ēkas būs gatavas, salā ieradīsies jauni iedzīvotāji. No šī brīža jums vairs nebūs garlaicīgi. Kopā dzīvot šajā attālajā pasaules malā ir daudz jautrāk.

Sekojiet līdzi, vai jūsu pilsētas iedzīvotāji ir ar visu apmierināti. Pārliecinieties, ka viņiem ir viss nepieciešamais.

Jūsu sala ir maģiska, jo tai ir visas klimatiskās zonas. No tropiem dienvidos līdz sniegam un ledus ziemeļos. Katrā zonā ir savi augi un plēsēji, ar kuriem jums pat var nākties cīnīties. Visās klimatiskajās zonās varēs audzēt dzīvniekus un audzēt augus, kas šajā klimatā jūtas vislabāk.

Spēlei ir arī sadarbības režīms. Jūs varat apciemot savus kaimiņus, palīdzēt viņiem vai lūgt palīdzību. Zivis no kaimiņiem. Pat apmeklējiet veikalus, kas atrodas uz katras šādas salas, un iegādājieties nepieciešamos resursus un pārdodiet nevajadzīgos savā veikalā.

Turklāt savstarpēja palīdzība ēku celtniecībā nebūs lieka, jo kopā milzīgu šķūni var uzbūvēt daudz ātrāk.

Dinkum lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam tirgū.

Vēlies savu pasaku salu? Pēc tam instalējiet spēli tūlīt, un jūsu sapnis piepildīsies!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more