Grāmatzīmes

Digimon Masters

Citi nosaukumi: Digimon Masters

Game Digimons Masters - ir pēdējā jauna un online stila spēles MMORPG izveidots , lai pamats visi slavena cartoon . In Current spēle Jūs nevar izvēlieties mīļākā [ _1_] Digimon un cīnīties par uzvara in nekustamā režīms [ _1_] laiks un arī Jūs tagad jūras emocijas [ _1_] un adrenalīna !

Spēlēt online spēle Digimon Masters ir iespējama tikai tad, ja jūsu dators atbilst šādiem minimālo sistēma prasības :
Intel Pentium 4 / 2 . 0 GHz - procesors .
256 MB - Video .
2 GB - RAM .
Tiešais
X 9 . 0 - Tiešā X .
2 GB - Disk telpa .
Windows XP - System darbojas.
56
kmodemDSL/Cable - Interneta .

Šajā spēlē Digimon Masters reģistrācija ir saistīta radot savu raksturu. Lai to izdarītu, jums ir jāveic šādas darbības:

1 ) Enter adrese e mail [_1_ ] un apstiprināt tas t . E . Lai savu e adrese nāk vēstule in , kur vajag aiziet , lai link par apstiprināt [ _1_] pastu .

2 ) Pirmais line ievadītu nepieciešams [ _1_] savu login par ievade in spēle un [_1_ ], lai site .

3) in pēc vietas jums nepieciešams ievadītu savu [_3_ ] segvārds , lai site - nosaukuma varonis saskaņā ar , kas Jūs spēlēt būs .

4 Enter parole ).

5 ) Atkārtojiet parole .

6 ) Rakstiet viņa datums birthday .

7 ) Nospiediet pogu « I [ _3_] pieņemt . Izveidot mans kontā »[_1_ ] Kas tu apstiprināt reģistrācijas un arī , ka [ _1_] vienojas ar Noteikumi Spēles un Noteikumi Forum .

Nākamais solis, lai sāktu spēlēt Digimon Masters - ir download [_3_ ] spēles

) Klikšķiniet 1 pogu « Lejupielādēt [ _3_] ", ka līdzekļi download . Jūs atver peldošo lejupielādes lapā.

2 ) Tad noklikšķiniet uz "Saglabāt failu".

3 ) Pēc lejupielādes, instalēt boot failu.

In DigimonMastersonlineсуществуют Divi formā zīmes teymery un Digimon . Šie simboli tiek klasificēti sekojošās apakštipi:

1. Teymery - Daimon Masaru, Yoshino Fujieda, Toms Osis Norshtein, Ikuto.

2. Digimon - Agumon, Rayramon, Folkomon vai Gaomon.

Katrs no šiem burtiem ir savs unikāls spējas, kas citiem nav.

Nākamais tu nepieciešams pass mācību .

Y katru raksturs ir savu līmenis sūknēšanas . Par , lai palielināt līmenis savu raksturu jums nepieciešams cīnīties ar [_1_ ] wild Digimon .

Viss Digimon ir īpašuma transformācija [_1_ ] t . E . Jebkuru Digimon nevar savukārt in četri atšķiras [ _1_] formā . Bet nav aizmirst , ka vairs Digimon ir in transformācijas in more , kas patērēts mannu . Paaugstināt manna Vitamīni . Lai palielināt Veselība vajadzības, lai pabarotu savu raksturu .

Jo Digimon Masters kaujas laikā, varonis ir šādas īpašas diskus:

1) zaļie diski - palielināt manna raksturs .

2) dzeltena diski - palielināt veselību jūsu raksturu .

Arī y tu ir iespēju augt Digimon Masters free [ _3_] Jaunais Digimon . Par tas Jums ir nepieciešams panākt olu Marsenera un ir [_522_ ] Datums-Chips , ko var iegādāties y atskaņotāji vai Tas pats uzvarētu y pretinieki .

C spēle DigimonMastersOnlineВы Atvērts par pats pasaulē unikāli radījumi ar liels grafika un mīļākā cartoon varoņi . Arī tagad jūras Fun .

Digimon Masters Ienirt pasaulē tiešsaistē, un iegūt daudz jautrības!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more