Grāmatzīmes

Diablo 2

Citi nosaukumi: Diablo 2

Diablo 2

Diablo 2 spēle ir turpinājums pirmo daļu spēles Diablo. Šī spēle ir veidota stilā darbību.

Sākumā spēle jums ir jāizvēlas gaudot rakstura nodarbības, katra no kurām ir raksturīgas savas spējas un īpašības. Visā spēlē jums būs nepieciešams attīstīt savu raksturu, lai palielinātu tās efektivitāti. Galvenais mērķis spēle ir iznīcināt monstru sauc Diablo. Kad jūs iznīcināt to, jums tiks dota iespēja spēlēt pie sarežģītāku līmeni.

Lejupielādēt Diablo 2 jūs varat no oficiālā mājas lapa, spēle vai ar ventilatora vietas. Jūs varat arī spēlēt Diablo 2 bezmaksas lejupielādēt, izmantojot torrent failu.

Jūs varat reģistrēties bezmaksas Diablo 2. Reģistrēties tiešsaistē, jums ir jānorāda:

1) savu vārdu un dzimumu.

2) E-pasta adrese un dzimšanas datums.

Diablo 2 zīmes ir sadalītas septiņās klasēs. Spēlēt Diablo 2 Jūs varat izmantot vienu no varoņiem:

1) Amazon - ir burvju pilnvaras, zina viļņus. Ja veselības līmenis palielinās ātrāk nekā manna. Viņas ieroči - tas Spears, šautriņas, loki un bultas.

2) Necromancer - ir raksturs, kas ir melnā maģija. Tas dod viņam iespēju zvanīt miroņiem skeletiem un golems. Arī viņš var izmantot lāstu, kas var vājināt pretinieku. Viņiem ir augsts enerģijas līmenis un prasmes, tomēr ir zemā līmenī - vitalitāti un izturību. Mann palielinās daudz straujāk nekā veselību.

3) Barbarian - ir raksturs, kas izmanto cīnīties kaujas raud. Viņš ir spēcīgs tikai tuvcīņa. Tas ir labākais, lai tiktu galā ar diviem ieročiem vienlaicīgi. Barbars var iznīcināt ienaidniekus un piemērot to super-lekt. Enerģija ir vājš, bet spēku un vitalitāti, ir augstā līmenī. Veselības aug daudz straujāk nekā skaitu mana.

4) Paladin - ir raksturs, kas ir auras. Savā rīkojumā ietver aizsargājošu un aizvainojošu auru. Tā ieroči ir spēcīgi sitieni. Palladin ir maz enerģijas, bet gan spēku un vitalitāti pretējo. Veselība un mannas faktiski aug vienādi.

5) burve - ir raksturs, kas ir elementi. Viņa ir pakļauta: zibens, uguns un aukstumu. Ļoti lieljaudas pie burve enerģijas un veiklību. Tomēr izturība un vitalitātes ir zems līmenis. Manna, divas reizes nekā skaitu veselību.

6) Assassin - ir ļoti grūts raksturs. Tas var radīt savu ēnu un izlikt slazdus ar savu viļņus. Veselības aug daudz straujāk nekā skaitu mana.

7) Druid - ir universāls raksturs. Pēc viņa komanda ir dzīvnieki un putni. Viņš var pārveidot zvēriem. Turklāt to attiecas uz diviem elementiem: uguns un auksts. Mannas tas aug daudz ātrāk nekā veselību.

Un tā, lai sāktu spēlēt, jums ir nepieciešams vispirms Diablo 2 spēle klients lejupielādēt un pēc tam instalēt to. Un tad, spēle Diablo 2 dos jums daudz neaizmirstamas emocijas, ka jūs varat dalīties ar saviem draugiem.

Game Diablo II - tikai reālu, drosmīgs Gamers.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more