Grāmatzīmes

Diablo Immortal

Citi nosaukumi: Diablo Immortal

Eņģeļu un dēmonu mūžīgā cīņa par mirstīgo pasauli turpinās

Diablo Immortal mobilā spēle tika paziņota pirms dažiem gadiem. Un beidzot mēs to saņēmām. Spēles izlaišana notika 2022. gada vasaras sākumā, un jau daudzi spēlētāji visā pasaulē varēja ienirt jaunajā Diablo vēsturē. Izstrādē piedalījās ne tikai Blizzard Entertainment, bet arī Ķīnas spēļu gigants NetEase. Notikumi notiek starp spēles otro un trešo daļu. Pasauli plosa mūžīgais labo un ļauno karš. Jūsu acu priekšā krāsainām pilsētām un mazpilsētām uzbrūk netīrumi un nedzīvie. Būs jāsavāc visa griba dūrē, lai sāktu cīņu.

Diablo Immortal galvenais varonis var būt:

  • Barbars ir nikns karotājs, kurš aizstāv savu senču zemi. Atbrīvo nežēlīgus tuvcīņas uzbrukumus dēmonu bariem. Tuvcīņa, fiziski bojājumi.
  • Burvis ir atkritis burvis, kurš saista un iznīcina savus ienaidniekus ar spēcīgām burvestību kombinācijām. Attālināts, maģisks bojājums.
  • Nekromants ir dzīvības un nāves pavēlnieks, kurš nogurdina ienaidniekus ar skeleta uzbrukumiem un tumšajiem burvestībām. Izsaukt radības, burvju bojājumus.
  • Mūks ir dievbijīgs cīņas mākslinieks. Dod spēku tuvcīņas uzbrukumiem ar dievišķu spēku un aicina debesis aizsargāt sevi un savus sabiedrotos. Tuvcīņa, fiziski bojājumi.
  • Dēmonu mednieks – nežēlīgs atriebējs, kurš uzbrūk dēmoniem ar bultām un sprāgstvielām, izmanto arī mehāniskas ierīces. Pastāvīgi pārvietojas, lai nebūtu sasniedzams. Attālināti, fiziski bojājumi.
  • Crusader ir pārliecināts ticības aizstāvis smagajām bruņām. Aiztur ienaidnieka uzbrukumus ar gaismas maģiju un uzbrūk dēmoniem ar liesmojošu uguni. Tuvcīņa, hibrīda bojājumi.

Katram no Diablo Immortal varoņiem ir savas priekšrocības un trūkumi. Ja iepriekš esat spēlējis līdzīgas lomu spēles, jums nebūs grūti izvēlēties savam spēles stilam atbilstošu varoni. Un visiem iesācējiem mēs iesakām izvēlēties barbaru - viņš ir visvieglāk vadāms un diezgan spēcīgs.

Diablo Immortal Features

Spēlei ir gan galvenā kampaņa ar stāstu, gan blakus uzdevumi. Nokārtojot tos, jūs saņemsiet pieredzi, zeltu, aprīkojuma daļas (metāllūžņus), uzlabojumus cietumiem un vērtīgus artefaktus. Papildus kampaņai svarīga spēles sastāvdaļa ir dungeons (dungeons vai rifts, kā spēlētāji tos sauc arī). Tie ir dažāda veida, galvenie ir Senais portāls un Aizmirstais tornis. Viņi ir vai nu atsevišķi, vai grupā. Grupā jūs iegūsit vairāk pieredzes punktu, zeltu un lūžņus. Lūdzam ņemt vērā, ka Jums ir iespēja uzlabot saņemto preču kvalitāti un kvantitāti, nostiprinot portālu ar emblēmām. Lauksaimniecība bez cienītājiem nenesīs jums nejaušus leģendārus dārgakmeņus, rūnas un mirdzošus dzintarus. Ar pastiprinājumu - gluži otrādi. Izmantot ģerboņus vai nē - atbilde ir acīmredzama.

Kā iegūt emblēmas programmā Diablo Immortal? Ir vairāki veidi:

  1. pērciet ar īstu naudu, ja nevēlaties tērēt laiku, lai to iegūtu spēlē;
  2. saņemiet ģerboni, lai katru dienu pieteiktos spēlē;
  3. mainiet emblēmas pret spēles valūtu, kas iegūta no sasniegumiem.

Kā redzat, izstrādātāji īpaši necentās un smagi strādāja, lai iegūtu šos ģerboņus arī uzdevumu izpildei. Galu galā, progresējot spēlei, sasniegumi kļūs arvien mazāki. Valūta būs retāka un dārgāka, iegūt retu ģerboni kļūs vēl grūtāk. Un jāatzīst, ka par piedalīšanos spēlē reizi dienā saņemt vienu ģerboni nav nekas. Šī iemesla dēļ daudzi spēlētāji Diablo Immortal ir nodēvējuši par spēli, kurā jāmaksā par uzvaru. Tā kā jūs nevarat iegūt inkrustācijas akmeņus bez emblēmām, jūs nevarat iegūt spēcīgus bonusus bez akmeņiem, un bez bonusiem jūs nevarat sasniegt līmeni un jūs zaudējat interesi spēlēt.

Jebkurā gadījumā tas ir atkarīgs no jums, vai lejupielādējiet Diablo Immortal bez maksas vai nē. Noteikti ir vērts pamēģināt, jo šis ir jauns stāsts no tava mīļākā visuma!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more