Grāmatzīmes

Devolver Tumble Time

Citi nosaukumi:

Devolver Tumble Time ir jautra puzzle spēle, ko spēlēt mobilajās ierīcēs. Grafika krāsaina, zīmēta, izskatās diezgan neparasti. Mūzika spēj uzmundrināt ikvienu, un balss aktierspēle tiek veikta labi.

Tavs uzdevums spēlē ir apvienot viena veida figūras bungā. Nesāciet spēlēt Devolver Tumble Time, pirms neesat izgājis īsu, bet saprotamu pamācību. Izlaižot šo soli, var būt grūti saprast spēli.

Spēle ir vienkārša, bet ne tik ļoti, lai tajā nebūtu ko darīt:

  • Izvēlieties rakstzīmi, kas jums patīk
  • Atrisiniet mīklas
  • Uzkrāj nopelnīto, lai varētu atbloķēt jaunas rakstzīmes
  • Iegādājieties drēbes un citus priekšmetus, lai padarītu spēles varoņus unikālus

Spēli izstrādāja Devolver Digital, un šeit jūs satiksit visus šī uzņēmuma radītos varoņus. Daudzus no tiem jūs, iespējams, jau esat satikuši citos šī izstrādātāja projektos.

Ne visi varoņi ir pieejami no pirmajām minūtēm, dažus no tiem atbloķēt nebūs viegli un būs nepieciešams diezgan ilgs laiks, lai uzkrātu spēlē nopelnīto naudu. Katram varonim ir sava unikālā superspēja, kas palīdz jums spēlēt. Jo grūtāk bija atbloķēt varoni, jo spēcīgākas ir viņa spējas.

Spēle būs interesanta gan bērniem, gan vecākiem cilvēkiem. Šī mīkla iemācīs jums atrast neparastus risinājumus sarežģītos apstākļos.

Pieaugot jūsu prasmēm, uzdevumu sarežģītība palielinās, pretējā gadījumā jums ātri kļūst garlaicīgi spēlēt.

Nav steigas, gājienus var pārdomāt ilgi. Pat ja jums neizdosies pārvarēt grūtu līmeni pirmajā reizē, nekautrējieties, ar laiku viss izdosies.

Lai jums nebūtu garlaicīgi, izstrādātāji ir sagatavojuši ikdienas uzdevumus visiem spēlētājiem. Pabeidziet šos vienkāršos uzdevumus un iegūstiet spēles valūtu. Nedēļas beigās, ja izpildīsi visus uzdevumus, saņemsi superbalvu. Galvenais ir neaizmirst ieskatīties spēlē un nepalaist garām dienas.

Lai spēlētu, nav nepieciešams interneta savienojums. Spēlējiet lidmašīnā vai lauku braucienos vietās, kur nav savienojuma.

Bet dažiem uzdevumiem ir nepieciešams internets, kā arī lai skatītos smieklīgas reklāmas, kas nes monētas.

Jūs varat iztērēt nopelnīto valūtu spēļu veikalā. Varat atbloķēt jaunus spēles varoņus, iegādāties apģērbu un dekorācijas. Papildus spēles laikā nopelnītajai valūtai, ja vēlaties, ir iespējams tērēt reālu naudu. Tādējādi jūs ne tikai iegūsit vēlamo preci, bet arī atbalstīsiet izstrādātājus.

Veikala sortiments tiek atjaunināts katru dienu, un brīvdienās ir atlaides.

Papildus atlaidēm brīvdienas priecēs jūs ar īpašiem konkursiem ar dāsnām dāvanām un balvām. Dažas preces citreiz nevar iegūt vispār.

 atjauninājumu spēlei ienesīs vēl vairāk varoņu un jaunus līmeņus.

Varat lejupielādēt

Devolver Tumble Time bez maksas operētājsistēmā Android, sekojot saitei šajā lapā.

Sāciet spēlēt tagad, lai izklaidētos smieklīgu un atjautīgu varoņu sabiedrībā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more