Grāmatzīmes

Deus Ex Mankind Divided

Citi nosaukumi: Deus Ex cilvēce dalījās

Game Deus Ex cilvēce Sadalīta globālā sazvērestībā.

Dusp Mankind Divided ir turpinājums 2011. gadā publicētajai Human Revolution sērijai Eidos Monreāls, izdevēja Square Enix, tagad gatavojas atbrīvot turpinājumu, kas stāsta par zemes gabala notikumiem 2 gadus pēc pirmās daļas. Lai gan spēle tiks izlaista tikai 23. 08 2016, ir zināms, ka Deus Ex Mankind Divided lejupielāde ir pieejama platformām:

 • PlayStation 4
 • Windows
 • Xbox One

Stealth šāvēja ar šāvēja pazīmēm no vadošās personas atklājas 2029. gadā Nākotne nav tik tālu, bet autori spēļu pasaulei piešķīra tehnoloģijas, kas maz ticams, ka tās būs pieejamas cilvēcei. Lai gan, ņemot vērā, ka mēs nodarbojamies ar daiļliteratūru, jūs varat atļaut kaut ko.

Braukšana ap zemes gabalu.

Ja jūs iepriekš pasūtāt, jūs varat lejupielādēt Deus Ex Mankind pirms laika. Nākotnes sabiedrībā zinātne un tehnoloģija ir tik tālu, ka viņi ir iemācījušies mainīt cilvēkus. Bojāti ekstremitāti vai orgāni tiek aizstāti ar bioproteēzēm, un cilvēki iegūst jaunas iespējas. Daži no tiem izmanto noziedzīgos nolūkos, un tas nosaka sabiedrību pret visiem “mehanizētajiem” pilsoņiem.

Situācija kļūst kvēlojoša modificēta tiek uzskatīta par atstumtām un spiesta dzīvot izolēti. Starp tiem Adam Jensen ir interpola aģents. Viņš ir bruņojies ar mehāniskiem biotehniskiem un moderniem ieročiem. Viņš ir svešinieks parasto cilvēku pasaulē, kā arī pats. Tāpēc ir svarīgi noteikt pareizo uzvedības modeli, lai atklātu sazvērestību un saprastu, kam uzticēties.

spēlētāji, lai attīstītu Ādama spējas, pārvēršot viņu par viltīgu, spēcīgu un gudru karotāju. Ieroči būs pieejami arī dažādiem paraugiem, un tos var iegūt vienā reizē ietīšanas procesā. Saistību laikā varonis zaudēs enerģiju, bet atšķirībā no iepriekšējās sērijas, kur jums bija jāatrod veids, kā to atjaunot, tagad tas notiek automātiski.

No jaunajiem Deus Ex Mankind produktiem, kas sadalīti datorā, redzēsiet titāna vairogu, kas uz laiku aizsargā pret fiziskiem bojājumiem. Vēl viens varonis ir ieguvis Teslu, noderīgu ieroci, kas darbojas kā apdullināšanas lielgabals, bet ar spēcīgāku elektromagnētisko lādiņu. Tas ir uzstādīts sukā un izlaida 4 lādiņus. Nano-asmeņu funkcionalitāte ir mainījusies, viņi var strādāt kā attāls ierocis, un Ādama PEPS apakšdelmā ir uzstādīta nelegāla šoka pistole.

Fakti un rakstzīmes.

Ir pilnīgi dabiski, ka šajā situācijā cilvēki ir sadalīti divās grupās:

 • KPA tiesību koalīcija papildināja
 • ОП 29 darbības grupa

CPA ir nevalstiska grupa, bet tai ir svarīga nozīme politiskajā pasaulē, jo tā veido ievērojamu daļu paplašināto cilvēku. Koalīcija atrodas Vācijā, un to vada bijušais ārsts Talos Rucker. Nesen organizācija sāka apsūdzēt terora aktus, neskatoties uz mierīgiem paziņojumiem.

ОП 29 parādījās dažādu valstu valdības organizāciju lēmuma dēļ, un tam ir pilnas pilnvaras.

. Katrā grupā jūs sastapsiet vairākas rakstzīmes. CPA rindās ir:

 • Talos Rucker, koalīcijas vadītājs. Papildu cilvēku aizsardzībai dod priekšroku nevardarbīgām metodēm, bet kāds to aizvieto.
 • Viktors Martenko ir gatavs radikālām metodēm.
 • Watslav Koller nepārdomāts augmentācijas inženieris zem mafijas Zhvali.
OP000: Sastāvs OP 29:

 • Adam Jensen sapņo apturēt Illuminati, lai glābtu pasauli.
 • Jim Miller filiāles vadītājs.
 • Alex Vega palīdz Ādamam uzzināt visu par Illuminati.
 • Čikaina pilots Ādama grupā.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more