Grāmatzīmes

Liktenis Sfēra

Citi nosaukumi: Sfēra Doom

Destiny Sphere online - ir aizraujošs MMORPG stratēģija, kas noteikti ir viens no labākajiem savā žanrā. Liktenis Sphere online spēle ietver pārdomātu un rūpīgu attīstību, lai uzkrātu nepieciešamos līdzekļus, lai turpinātu uzvarām. Protams, spēlēt spēles liktenis sfēra internetā būs interesanti visiem mīlētājiem kvalitātes stratēģijas. Taču atšķirībā no "klasiskajiem" stratēģiju, kur ir tikai daži mēģinājumi radīt augstas kvalitātes multiplayer spēli, Destiny Sfēra online spēle, kurā pilnībā izstrādāti mijiedarbību starp lietotājiem spēļu pasaulē.

Reģistrs Destiny Sphere neatšķiras no procesa citās multiplayer online spēles. Nepieciešams, lai sāktu Destiny sfēras tiešsaistes reģistrācijas tiešsaistes spēles, kas ietver lietotājvārdu, paroli un e-pasta adresi. Kā jūs varat redzēt, nekas sarežģīts šeit, pārbaudiet šo spēli Destiny sfēra aizņem minimālu laika, atstājot to aizraujošu spēli.

Sākumā attīstību pasaulē, jums ir nepieciešams izvēlēties, kur spēlēt to pašu rasi. Starp citu, visi vārdi, kas spēlē ir oriģināls, un maz ticams, jums būs iespēja, lai sasniegtu tos kaut kur citur, nekā spēlē. Kopējais varat izvēlēties no trim rasēm: Voranery, Psolao un Lienzo. Protams, tie atšķiras savā starpā ar savām priekšrocībām un trūkumiem vienam pār otru. Izvēlieties rase ir diezgan grūts posms, pirms ir nepieciešams domāt par to. Spēlēt Likteņa sfēra nepieciešamo sacensībām, kas visvairāk atbilst jūsu spēles stilu. Vajadzētu izskatīties cieši pie katra plusus un mīnusus, pirms izdarīt galīgo izvēli. Psolao - ir spēcīgs rase priesteru un ekstrasensi, kas palīdz cīnīties ar labāko karaspēks, spēcīgs burvjiem un artifacts. Voranery - labākais attīstība tehnoloģija skrējiens. Mēs rase Noliktavā labus ieročus, kā arī milzu kaderiumnye smēde. Race ģenētiķi Lienzo ir lielu armiju ar lielu rezerves noteikumiem.

Pirms sākat spēlēt spēli online Likteņa sfēras, ir nepieciešams izvēlēties jomu, kurā šūnas būs. Pareiza sfēra ir gredzeni, kas grozās ap galveno zvaigzni, un sastāv no šūnām. Agri spēlē, lietotāji var būt tikai to šūnām, bet spēle būs iespēja doties neitrāli un centrālajā šūnas. Centrālā šūna sastāv no zemes un akmeņiem, un neitrālu šūnu - tas izdedzis tuksneša. Komplekss ir savienojums ar sešām kaimiņu šūnām, un komplekss ir gredzens. Katra spēle pasaule sastāv no četru gredzenu: Voraniya, Linsord un Psoleon, apdzīvota attiecīgi voranery, Lienzo un psolao. Ir universāla Melsion gredzens, kas ir izveidots, lai kolonizāciju. To var apdzīvot visas trīs sacīkstēs. Liktenis Sphere online spēle dos spēlētājam izvēli ievērojamu skaitu teritoriju, no kurām katrai ir detalizēta informācija. Definējot projekta jums patika, jums būs nepieciešams izdarīt izvēli par to, kas lauka vēl, lai sāktu attīstību.

Jo liktenis sfēra spēlēt būs interesanti galvenokārt faniem stratēģijas spēles, nevis spēles ar grafiku, piemēram, reālajā dzīvē. Saskarne spēlē bez visu veidu muļķības, vienkārši un skaidri. Bet pat bez izcili detalizēti padara spēli spēlēt atkal un atkal.

No paša sākuma spēli, katram spēlētājam tiek dota nelielu platību planētas, ja tā izcelsme vareno impēriju. Neērtības attīstības procesā var uzskatīt, ka tajā pašā laikā, jūs varat veidot tikai piecas ēkas. Vairāk par sliktu, ir nepieciešams pastāvīgi atjaunināt lapu, kas laika gaitā var būt mazliet garlaicīgi. Tāpat kā parasto stratēģijām, izmantojot dažādas ēkas var attīstīt tehnoloģijas, un jaunās tehnoloģijas ļauj mums būvēt jaunas ēkas un iegūt vairāk jaunas tehnoloģijas.

Tā kā jaunais spēlētājs nav viegli, lai sāktu attīstīt un piedalīties kaujas, spēle atbalsta iestrādāt reālu naudu, kas būtiski vienkāršotu procesu spēli. Nopirkt premium kontu, jums būs arī atvērtu īpašas funkcijas, kas parasti nav pieejami.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more