Grāmatzīmes

Destiny Online

Citi nosaukumi: Fate Live

Destiny Online - bezmaksas multiplayer online pārlūkprogrammu balstīta spēle, kas izgatavoti žanrā MMORPG. Šķiet, ka vairāk jūs varat iedomāties, kas šajā nozarē igroproma, bet izstrādātāji noteikti skatus uz šiem augstumiem, un tas nav pārspīlējums. Liktenis online spēle balstīta uz konfrontāciju ar eņģeļiem un dēmoniem.

Reģistrācija Destiny spēle ir vienkārša un saprotama katram lietotājam. Pēc ieceļošanas spēli vārdu, paroli un e-pasta adresi, jums būs nepieciešams, lai apstiprinātu aktivizēšanu savu spēli kontu un rakstura izvēli iezīmēs šīs izvēles likteni pabeigts. Liktenis online spēle, kurā nebūs garlaicīgi.

Pateicoties flash-spēle dzinēju attēlā izskatās ļoti spilgti un patīkami acīm animācijas dažādas ērtības un parasti liek izskatīties cieši, lai katra objekta uzmanīgi. Ko mēs varam teikt - dizaineri darīja to labāko.

Viens no visgrūtākajiem izvēlēm, kas parādīsies jūsu priekšā sākumā spēle - kurš būs pašu spēli savu protežē - Baltspārnu angel vai mežonīgs dēmons. Divine Power of Chaos armijas vai - piekrītu, diezgan smags, bet tie nav menie interesantu izvēli.

Great, lai gan nedaudz Kratot klases sistēma lepojas rakstzīmes mēs spēlējam Destiny Online. Par laimi, forumi par spēli visas klases aprakstīti diezgan rūpīgi, kas ļauj katram spēlētājam no paša sākuma, lai noteiktu savu spēles stilu un attīstīt savu raksturu, tieši tā, kā to prasa specialitātē.

Uzdevums sistēma ieviesta spēli, vispirms kā palīgs-spēle, pateicoties viņas iesācēji ātri un viegli jāievelk procesā spēli, un augstā līmenī, aizpildot quests, jūs varat viegli nopelnīt pieredzi un materiālo atlīdzību veidā dažādu artefaktu. Spēlēt spēli Destiny Online vairāk vērts, jo tā sapratu interesantu pārvietojas saistībā ar kaujas sistēmu.

Patīkams pārsteigums daudziem būs tas, ka visas cīņas notiek reālā laika sistēma, kas nav tipiskas pārlūkprogrammu balstītas spēles. Skaits bruņas, ieročus un aksesuāri, kas var pārvadāt savu raksturu - nav vārdu, lai aprakstītu. Tas ir patiešām to, ko izstrādātāji iegulda savu saspringto kategorisko roku un kādi ir viņu gultņi pirmajā vietā. Protams, mēs nedrīkstam atlaide spēli pietiekami, piemērojot dažādas prasmes, kas ir unikāla katrai klasei, virpošanas cīņu par nopietnu stratēģisko un taktisko mērķu sasniegšanu. Spēlēt spēli online Liktenis ir daudz interesantāk, ja plecu pie pleca ar jums cīnās savus patiesus draugus.

Cīņas spēlē ir sadalīti vairākos veidos: grupas cīņas arēnā, medības dažādiem monstriem, divkauju un rasu konfrontācijas. Sāka spēlēt likteni, par katru no cīņas, atkarībā no to masas, sarežģītības un līmeņa ienaidnieks, jūsu raksturs saņems noteiktu punktu skaitu pieredzi.

Jāatzīmē, ka klana sistēma spēlē strādājuši vislabāk: jūs varat pievienoties esošo ģildei vai izveidot savu, kas apkopota saskaņā ar tā lozungu labākos spēlētājus un sākt karu ar citām grupām. Klans - nav tukši vārdi, papildus īpašumā komunikācijas, jūs varat izmantot dažādas klana prēmijas, un, protams, palīdzēt biedriem viltus situācijās.

Šī spēle patiks daudziem cienītājiem tiešsaistes RPG, jo tas ir viss, kas jums nepieciešams liels izklaides spēļu pasaulē Destiny spēles, kurā jums nav garlaicīgi uz ilgu laiku. Un, ja jums ir birojā pārpildīts un neērti sajūta piedzīvojumu joprojām sāp jums - sākt spēlēt un pierādīt visiem, ka jums ir spēcīgākais!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more