Grāmatzīmes

Liktenis 2

Citi nosaukumi: Liktenis 2

Destiny 2: cilvēce ir apdraudēta.

Trīs amerikāņu uzņēmumi (Bungie, High Moon Studios un Vicarious Visions) strādā, lai padarītu spēli Destiny 2 par perfektu pirmās daļas turpinājumu. Projekts tiek prezentēts sci-fi žanra plaknē, kurā ideāli sakārtots multiplayer šāvējs no vadošās personas. Platformas, kurās būs pieejams Destiny 2:

  • PlayStation 4
  • Xbox One
  • PK priekš Windows

. Galvenā tēma, kas iekļūst azartspēļu produktā, ir zaudēto pozīciju atgriešana. Šī koncepcija ir diezgan plaša un ietver spēku, ieročus, īpašumus un tamlīdzīgus. d. Datoru stāstu autori mīlestību liek iznīcināt cilvēci, liekot viņam meklēt izeju no pēdējiem spēkiem. Šādā situācijā uzreiz kļūst skaidrs, ka cīņa ir izmisīga, nežēlīga un ilga. Kas notiek, spēlētājs nonāk tālākā nākotnē, kad tehnoloģijas līdzinās un sasniedza ievērojamus augstumus, bet arī kļuva par nāves cēloni.

Izdzīvojiet par katru cenu.

Download Destiny 2 var būt 2017. gada rudenī, un tiem, kas spēj iepriekš pasūtīt, tiks saņemti papildu spēļu priekšmeti, saturs, piekļuve paplašinājumiem kā prēmijas. Nu, tagad ikviens var iepazīties ar spēles iezīmēm, sākot ar parauglaukumu. Cilvēki jau sen ir apguvuši telpu, kas papildus ieguvumiem ir saņēmusi jaunas problēmas. Izrādījās, ka ne mazāk kā ienaidnieki nekā uz Zemes, starp kuriem Goula armija ir slavena ar savu īpašo nežēlību. Viņa nekad nav zaudējusi, bet varbūt tā ir viņas vājums, jo viņa ir pati par sevi pārliecināta. Sarkanais leģions uzbrūk un izpostīja pasauli, un tagad tā priekšmets ir kļuvis par pēdējo pilsētu, kurā joprojām ir cilvēki. Guardians, kas viņu apsargāja, zaudēja unikālos spēkus, kas ļāva viņiem turēt pulksteņu. Tagad cilvēki ir zaudējuši savu pēdējo cerību uz aizsardzību un ir spiesti pamest pilsētu, bēgt.

Bet vienmēr ir drosmīgas dvēseles, kas nevēlas sacensties ar agresoru. Viņi ir gatavi sacelties, apkopojot pēc iespējas lielāku spēku. Sākot no Destiny 2 spēles. Ir jāuzsver spēku paliekas, kas izkaisītas visā Saules sistēmā, lai tās varētu sacensties pret Gulu un viņa leģionu. Tikai izmantojot visus resursus, kā arī mācoties rīkoties kopā, būs iespējams atgriezt savu māju un visu, kas ir atņemts. Lai to izdarītu, jums būs milzīga izvēle ieročiem, un izstrādātāji ņēma vērā spēlētāju pieprasījumus un atcēla izlases raksturojumu kopumu. Ja, lai uzlabotu savu sniegumu, tā izmantoja dienas un nedēļas, tagad jūs varat koncentrēties uz misiju, zinot, ka lielgabals jums neļaus.

Starp apmeklētajām vietām:

  • Nesusas pasaules planēta. Uz tā var atrast īstas dārgumus. Tās iedzīvotāji ir pārveidojuši savu mājokli automašīnu pasaulē, kas atrodas iekšpusē un virspusē.
  • Io Jupitera satelīts. Viņu interesē gan cilvēki, gan mašīnas no Nessus planētas, un viņš ir jāaizsargā no leģiona iebrukuma, kurš šeit meklē jaunu varas avotu nākotnes iekarojumiem.
  • Titāns pārklāts ar Saturna ūdens satelītu. No dziļumiem šeit un tur ir liecības par cilvēcisko rasi. Uz virsmas joprojām atrodas tikai mazi ciemati un celtniecības liellaivas. Tomēr zem viņiem tumšajā ūdenī rodas kaut kas briesmīgs.
  • Pilsētas pēdējais norēķins par cilvēkiem uz Zemes. Tā ir būvēta zem Viļņa, kurš baro viņu ar savu enerģiju un kalpo kā aizsardzība pret ienaidnieku.

V Destiny 2 "Avangarda" priekšā jūs atradīsiet spēcīgu sabiedroto, kuru vada Guardians trio, nodrošinot armiju ar aprīkojumu. Viņu līderis Cade 6, kurš nolēma kļūt par wanderer, un tagad klīst pa tuksnesi. Pievienojoties viņam, jūs gaida bīstami piedzīvojumi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more