Grāmatzīmes

Tuksnesis operācijas

Citi nosaukumi: Opera deserts, deserta operācijas, operācijas Desert, Operation Desert Storm

Online spēles Desert Operations - bezmaksas pārlūka spēle ekonomiskā un stratēģiskā žanrs. Tas ir projekts looki, ideja, kurā ieinteresētās fani militāro cīņas. Kļūt izcilu kopumā un vadīt karaspēku no vienas puses konflikta, attīstīt un izjaukt savu militāro bāzi, piemīt mūsdienīgas tehnoloģijas - Desert Operations tiešsaistē reālā laikā gatavs dot to visu.

Iekļūt ciklā aizraujošu notikumu, Desert Operations nepieciešama reģistrācija tiešsaistē un ir šādas sistēmas prasības:

1) Operētājsistēma Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Seven

2) Procesors 800 MHz Intel Pentium ΙΙΙ

3) atmiņa 256 MB

4) Video kartes 64MB

5) interneta pieslēgums

Reģistrēties Desert Operations - tas ir izteikt savu vēlmi kļūt iedzīvotājs aizraujošu pasaules tiešsaistes spēles. Papildu iestatījumi nav nepieciešami. Pievienoties spēlē Desert operācijas notiek šādi:

- Ievadiet vārdu

- Esošo e-pasta adresi

- Norāda paroli

- Ielieciet ķeksīti šajā Noteikumu pieņemšanas

Spēlēt online spēles Desert operācijas sāksies ar nelielu bāzi. Tā kā jūs esat likumīgajam īpašniekam par to, nav jāuztraucas par ēkas nepieciešamos priekšmetus, proti:

• ģenerālštābs

• University

• Tirdzniecības centrs

• Bankas

• Rūpnīcas

• Kazarmas darbiniekiem

• Māju

• Ostu un lidostas

• raktuves

Bez kontroles personāla cīņas kļūst neiespējama. Caur ģenerālštābs Jūs kontrolēt gaisa un jūras floti.

Universitāte, kas izveidota un ražo dažādu tehniku. Ir arī dažādi pētījumi. Jums būs mācīties paņēmienus un iemācīties ražot dīzeļa ģeneratori, dažāda veida raķetes, atomelektrostacija, bumbas, ieročus, munīciju un daudz ko citu.

Mall ir nepieciešama, lai saglabātu tirdzniecības un ekonomiskās attiecības. Laikā var izveidot izsolē 10 pozīcijām, un iegādāties līdz 60. Preces ir resursi, piemēram, zelta, munīcijas, naftas un citu vietējo produkciju.

Banka jums saglabāt savus ietaupījumus un dažādas vērtības. Plus saņemt procentus no ieguldījumiem.

Mine ir vieta, attīstības un ražošanas naftas atradnēs, kas spēlē ļoti vērtīgs resurss.

Rūpnīcas dod iespēju ražot savu oriģinālo stuff un dot ievērojamus ieņēmumus tās īpašniekam.

No rūpnīcas šādās saimniecībās būtu viņu sugas

Oil

Military

Arms

Un, protams, mājas un kazarmas, lai organizētu civiliedzīvotājus un militāro.

Kā jūs varat redzēt, Desert Operations tiešsaistes spēli katrai ēkai nosaka tā funkcijas. Tikai tad, ja ir pietiekami daudz datu objektiem un to attīstību, jūs varat sajust, ka jums ir gatavi par militāru darbību.

Play Desert operācijas būs nepieciešama, lai aizsargātu sevi pret uzbrukumiem, uzbrūkot ienaidniekiem un atgūt teritoriju konkurentiem. Izveidot spēcīgu armiju dažādu vienību. Jūsu karaspēka struktūra var ietvert tvertnes, gaisa kuģu, kājnieki, jūras. A specializētas vienības, kas paredzēti aizsardzības īpašumiem. Kopumā tiešsaistes spēli Desert Operations maksāts 38 vienību veidiem. Visi no tiem ir unikāls. Katram ir savas stiprās puses, bet arī nedaudz neaizsargāti. Lai nodrošinātu viņu darba kvalitāti, un vienkārši pastāv, ir nepieciešams, lai radītu dažus nosacījumus. Piemēram, lai nodrošinātu nepieciešamo degvielu par katru atšķirīgo dažādu pieejamo rūpēties par attiecīgo ēku vienībām.

Pirms jūs uzdrošinās uzbrukt izvēlēto ienaidnieks, veikt izlūkošana. Spēle ir funkcija spiegošanu. Ir speciāli pavadoņi un Maskēšanās lidmašīnas. Tikai labi plānota un apzināta darbība būs veiksmīga! Spēlēt Desert Operations - tas nozīmē, ka, lai pierādītu savu stratēģisko spēju izmantot intelektuālā potenciāla vadības pilnvaras. Un vēl spēku piemēro, saldāks būs uzvara! Uzvarēta pretinieks ir spiests dot 33% no ēkas ražo resursus. Tikai iedomāties, cik daudz jautrības tas sakaut ienaidnieku!

Resources - tas ir pirmais palīgs attīstībā militārās varas. Naftas un dimantu šajā ziņā burtiski neaizvietojama. Arī nevar iztikt bez petrolejas, munīcijas, degvielas, zelta un, protams, naudu.

Lai vienkāršotu savu izdzīvošanu šajā skarbajā pasaulē Desert operāciju, podyschu sabiedrotajiem. Izveidojiet savu vai pievienoties aliansei, kas jau veidojas. Uzturēt draudzīgas attiecības starp aliansēm, un sajust, cik daudz vieglāk tas būtu risinājums daudzām problēmām.

Spēlēt online spēles Desert operācijas var, attīstās bez ierobežojumiem. Sasniedzot noteiktu punktu skaitu, dodieties uz jauniem spēles līmeņiem. Sākotnēji spēle nodrošina virtuālo palīgu. Viņš varēs norādīt, ka gadījumā, ja labāk veidot uz jūsu zemes gabala, lai sniegtu noderīgu clues par dažādām darbībām. Iesācējs var viegli asimilē, nebaidoties no uzbrukuma no laukuma malas. Attīstās mierīgi, līdz kamēr jūs saņemsiet 2000 punktus. Tas ir, kad imunitāte beidzas. Ja tas kļūst uzbrucējs pirms tam, piesargāties no atriebības pretinieks. Paturiet prātā, ka lielāks jūsu līmenis, augstāks līmenis ienaidnieku. Spēle ir veidota tā, lai jūsu attīstība notiek paralēli.

Online spēles Desert Opera neatstās vienaldzīgu stratēģi!

Drīzāk kļūt par spēli un piedalīties intelektuālā sacensībās daudziem spēlētājiem! Let laimi smaidu, un jūs baudīt prieku saviem sasniegumiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more