Grāmatzīmes

Piegādājiet mums Marsu

Citi nosaukumi:

Deliver Us Mars ir piedzīvojumu spēle par kosmosa kolonizāciju. Grafika ir lieliska, spēle ir kā filmas skatīšanās. Balss spēle un muzikālo skaņdarbu atlase neradīs pretenzijas pat prasīgāko spēlētāju vidū.

Vairākus gadus pēc tam, kad grupa, ko sauc par Ārējiem nolaupītajiem šķirstiem, lai kolonizētu Marsu, apdraudēta Zeme saņem noslēpumainu briesmu zvanu.

Dodieties uz kuģa Zephyr klāja kopā ar galveno varoni Ketiju Johansoni ekspedīcijā un uzziniet, kas noticis ar kolonistiem.

Spēle ir godalgotais spēles Deliver Us The Moon turpinājums. Arī šī daļa spēlētājus neliks vilties.

  • Lidojiet kā daļa no ekspedīcijas uz sarkano planētu
  • Atrodiet virspusē pazaudētos šķirstus
  • Saprast, kas notika
  • Noskaidrojiet iemeslu, kas pamudināja kādu nosūtīt briesmu signālu, un uzziniet, kas tas bija

Spēle ir ārkārtīgi aizraujoša, un tā jau no pirmajām minūtēm uztur spriedzi. Nebūs viegli atklāt noslēpumus. Lai misija būtu veiksmīga, spēlētājiem būs jāpieliek visi spēki.

Ja tev likās, ka spēle ir izpriecu brauciens, tad tā nav. Dabiskie apstākļi uz Marsa ir skarbi, un katrs nepārdomātais solis galvenajam varonim var būt pēdējais.

Play Piegādājiet mums Marsu nesteidzīgā tempā, izbaudot skaisto ainavu un pārsteidzoši detalizēto grafiku. Nav nekādas steigas, kā arī ienaidnieki, kas mēģina tev uzbrukt, šī spēle vairāk atgādina interesantu detektīvstāstu. Ejot garām, svarīgākas ir pārdomas, taču ir vieta arī aktīvai rīcībai.

Jūs gaida daudz ekstrēmu izklaides:

  1. Niršana ar akvalangu
  2. Kāpjiet pāri stāvām klintīm ar ledus cirvjiem
  3. Pārvariet sarežģītu reljefu, lecot pāri šķēršļiem

Tas viss piešķir spēlei dinamismu un neļaus spēlētājiem garlaikoties.

Sižets nav pārāk garš, taču jums tiek garantētas dažas aizraujošas dienas spēlē.

Visu apkalpes locekļu kustības ir ļoti reālistiskas, jo tās iegūtas, izmantojot sensorus, kas piestiprināti reāliem cilvēkiem.

Sandera Van Zantenta mūzikas kompozīcijas papildina displejā notiekošo un palīdz sajust spēlē valdošo atmosfēru.

Sižets ir interesants un tu no visas sirds iejutīsies notiekošajā. Šeit nav klišeju.

Spēlēties var gan bērni, gan vecāki cilvēki, katram izstāstītais šķitīs interesants.

Par vienīgo spēles trūkumu var uzskatīt nepieciešamību sekot līdzi laikam, pretējā gadījumā pastāv risks spēlējot pavadīt daudz vairāk laika, nekā bija plānots spēles sesijā. Sižetā ir daudz negaidītu pavērsienu un ir neatvairāma ziņkāre uzzināt, kas notiks tālāk.

Deliver Us Mars lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai apmeklējot izstrādātāja vietni. Šādas klases projektam cena ir diezgan zema, un atlaižu dienās spēli var iegādāties vēl lētāk.

Sāciet spēlēt un kļūstiet par daļu no aizraujoša stāsta ar reālistiskiem varoņiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more