Grāmatzīmes

Deflektors

Citi nosaukumi:

Deflector ir ļoti neparasta darbības RPG, ko varat spēlēt datorā. Grafika ir spilgta un krāsaina karikatūras stilā. Spēle skan labi, mūzika dod enerģiju cīņām ar ienaidnieku pūļiem.

Iekarojiet pasaules, šiem mērķiem pielāgojot varoņa kaujas spējas.

Tava varoņa galvenais ierocis ir spēja atspoguļot uz viņu raidītās lodes un šāviņus. Bet, lai atspoguļotu kādu munīciju, būs jāpielāgo bruņu īpašības.

Spēlēt Deflektoru ir interesanti, nav laika garlaikoties:

  • Izpētiet jaunas pasaules un to iedzīvotājus
  • Atklājiet ienaidnieku vājās un stiprās puses un uzziniet, kā tām cīnīties
  • Izmantojiet mutācijas, lai mainītu sava cīnītāja parametrus
  • Iznīcini ienaidniekus ar saviem ieročiem un iekaro visas planētas

Spēle ir piepildīta ar cīņām. Jums būs jācīnās par katru metru. Spēlē jūs redzēsiet dažādas pasaules, un visās šajās vietās jūs gaidīs jauni ienaidnieki.

Ienaidnieki piespiedīs jūs mainīt savu uzvedību kaujas laukā un uzlabot ekipējuma aizsardzības un uzbrukuma īpašības.

Vīrusi ne vienmēr ir kaitīgi, šajā spēlē tos var padarīt noderīgus. Izpētiet vīrusus, lai savam arsenālam pievienotu jaunus moduļus un mutācijas. Lieciet galvenā varoņa bioloģiskajam vairogam atspoguļot šāviņus, kas uz to raidīti ar lielāku spēku.

Jums būs jāiziet simtiem kauju dažādos apstākļos pret daudziem ienaidniekiem. Cīņas izskatās ļoti iespaidīgas, un izšautie šāviņi spēj nojaukt jebko, kas atrodas ceļā. Jūs nevarat uzvarēt šo spēli bez neveiksmēm. Katrs neveiksmīgs mēģinājums sniegs jums papildu pieredzi un palīdzēs atbloķēt uzvarai nepieciešamās mutācijas un aktīvos moduļus. Ne vienmēr ir iespējams atrast pareizo variantu no pirmajiem mēģinājumiem, dažreiz tas aizņem diezgan daudz laika. Nepadodies un agrāk vai vēlāk tu spēsi mainīt savu raksturu, lai uzvarētu pat visspēcīgākos ienaidniekus. Sakauj visus iespējamos ienaidniekus savā ceļā. Tiklīdz jūs saskaraties ar situāciju, kurā nevarat uzvarēt, uzkrāt pieredzi, tas ļaus jums piekļūt jaunām mutācijām un pavērs ceļu tālāk.

Ne visiem ienaidniekiem katrā pasaulē ir vienāds spēks, jo tālāk jūs virzāties uz priekšu, jo spēcīgāki radījumi pretojas jums. Visa vietējā fauna cīnīsies pret jums. Galvenā varoņa finālā gaidīs grūtākā cīņa ar unikālu supervīrusu. Šajā cīņā jums būs jāizmanto visas savas spējas, taču, uzvarot tik spēcīgus ienaidniekus, spēlētāja arsenālā ir visnoderīgākās spējas.

Spēle ir agrīnā piekļuves stadijā, un līdz pilnīgai izlaišanai tai būs vēl vairāk funkciju, un to spēlēt kļūs vēl interesantāk.

Diemžēl jūs nevarat bez maksas lejupielādēt

Deflector uz PC. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai apmeklējot izstrādātāju oficiālo vietni. Cena ir diezgan pieticīga, un, ja vēlaties spēli iegādāties vēl lētāk, sekojiet līdzi izpārdošanai.

Sāciet spēlēt tagad, lai izveidotu cīnītāju, kas spēj iekarot pat visnaidīgākās pasaules!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more