Grāmatzīmes

Aizstāvji Ardania

Citi nosaukumi: Aizstāvji Ardania

Procesors: Pentium 4/Athlon 64 3 GHz

RAM: 1 GB

Video: 256 MB atmiņas

Disk Space: 1 GB

Aizstāvji Ardania - stratēģijas spēle, kas apvieno klasiskās Gājienu stratēģijas žanra un populārākajiem mūsdienu aizsardzības torņus principus. Aizstāvji Ardania 2012 mums notiek ļoti jautrs vietā spēli Visumu un nekad dzīvot mierā. Katru dienu ir kaut kas no parastās un aizstāvji Ardanew pastāvīgi cīnās ar invasions dēmoniem uzbrukt briesmīgi zvēri, un pat pamostas mūžīgo ļaunu. Nākamajā postu nabadzīgi cilvēki steidzas ar pilnu ātrumu, lai viņa ķēniņa palīdzību. In aizstāvju Ardania 2012 gab jaunu postu kļuva undead hordes ka creeps no koka un nabadzīgajām zemnieki nebija veids, var tikt galā ar mirušajiem ir dzīvs, un tas nozīmē, ka laba, bet tikai valdnieks, atkal ņemt zobenu rokā un iet kempings glābšanai savu tautu.

Spēle

Aizstāvji Ardania 2012 pc ir krustojums starp parasto "torņiem" un vienkāršu stratēģiju netiešo darbību. Neparasti klasisko stratēģijas ļoti veiksmīgi apvienoja aizstāvju Ardania, kur var ne tikai aizstāvēt savu teritoriju, bet arī veikt ātru pretuzbrukumus un masveida uzbrukumus, kas nodrošinās nenovēršamu uzvaru. Izstrādātāji nolēma dot mazliet vairāk brīvības un iespējas izlīdzināt atskaņotājs ar savu datoru pretinieks. In aizstāvju Ardania 2012 spēlētājs var veidot vairākas nocietinājumus, kā arī nosūtīt mesties ienaidnieka bāzi milzīgu viņa spēkiem pēc skatītos šo - sasniegtu tos vai nē, jo ienaidnieks neguļ un attīsta savu aizstāvību ar vislielāko rūpību, lai cieši kavalērijas uzbrukumi redoubts nevar iekļūt.

Kauja bez cīņas

Protams, ienaidnieks nebūs jāgaida savu ofensīvu un nosūtīt savu karaspēku iekarot savu cietoksni, šeit mums būs jāgaida pirmo pārsteigumu - soļo karaspēku, virzoties uz otru, gudrs un svinīgi garām, pat noslēdzot maz problēmu. Uzbrūk karavīru aizsardzības pasākumiem nepiedalās stipri, sniedzot šo okupāciju pie žēlsirdība jūsu nocietinājumu, un to galvenais uzdevums - lai izjauktu pretinieka aizsardzību. Visi kaujas vienību tiek veikti saskaņā ar visiem kanoniem aizsardzības torņus, saskaņā ar savu kontroli saņem vairāku veidu karavīru nekā kaujas sniegumu, vienkārši sakot, daži karavīri darbosies ātri, otro mīklu, un citi varēs iznīcināt ienaidnieka nocietinājumiem. Veidot neskaitāmus vienības aizstāvju Ardania netiek dota, kas izmanto stingru ierobežojumu, tomēr mirst no ienaidnieka karaspēks redoubts, ļaus jums piekļūt citu daļu ražošanas "lielgabalu gaļa" un vilnis pēc viļņa jūs iznīcināt ienaidnieku, lai stiprinātu pilnīgu un beznosacījumu uzvaru . Vienā līmenī, jums dos palīdzību unikālu vienību, varoni, kas spēj izmantot uz kaujas tās spēcīgs spējas. Atšķirt varonis kaujas laukā nebūs grūti, jo tas ievērojami izceļas no pūļa ir neticami liela izmēra. Attiecībā uz aizsardzību, no līmenī, lai līmenī, jūs saņemsiet vairāk un vairāk iespēju uzlabot savu trakumsērgu, tas būs nepieciešams zelta monētas. Ekonomiskais modelis spēle ir vienkārši šausmas, un darīt kaut ko īpašu, lai ienākumiem Finanšu nav vajadzīga - nauda uzkrāt automātiski, jums ir arī tērēt gudri tikai.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more