Grāmatzīmes

DEFCON

Citi nosaukumi:

DEFCON ir ļoti neparasta stratēģijas spēle. To var atskaņot datorā. Augstas kvalitātes grafika, bet ļoti neparastā vienkāršotā stilā. Balss spēle ir labi nostrādāta, mūzika ir meditatīva.

Jaunākajiem spēlētājiem nevajadzētu spēlēt DEFCON, jo spēle ir diezgan vardarbīga, lai gan tajā nav asiņainu ainu.

Spēle aizved jūs atpakaļ aukstā kara laikos un ļauj uzzināt, kas notiktu, ja krīze pāraugtu īstā kodolkonfrontācijā.

Jūs kļūstat par vienas no armijām ģenerāli uz spēles laiku, jūsu uzdevums ir iznīcināt naidīgo valstu civiliedzīvotājus ar kodolieroču palīdzību.

  • Izstrādāt efektīvu kodoltrieciena stratēģiju
  • Rūpējieties, lai aizsargātu savas valsts iedzīvotājus no atriebības uzbrukumiem
  • Vadiet floti un gaisa spēkus, lai sasniegtu stratēģiski svarīgas koordinātas
  • Veidojiet alianses ar draudzīgām valstīm, lai pēc iespējas īsākā laikā sakautu ienaidnieku

Spēle neradās pati no sevis, izstrādātājus iedvesmoja Kara spēļu filma. Atšķirībā no filmas, šajā gadījumā jūs neesat ārējais novērotājs un varat tieši ietekmēt visu, kas notiek.

Uzdevums jūsu priekšā nav viegls, jo ne velti tiek uzskatīts, ka kodolkonfrontācijā uzvarētāju nevar būt.

Šeit ir daži fakti, pirms sākat spēlēt DEFCON.

Pirmā kodolbumba tika izmēģināta tuksnesī pie Alamogordo, Ņūmeksikas štatā, ASV 1945. gada 16. jūlijā, un tas ļāva Amerikai pēc tam uzvarēt Otrajā pasaules karā pār Japānu, kas tajā laikā bija ārkārtīgi militarizēta. Bet cena bija milzīga, uzbrukumos Hirosimai 6.augustā un Nagasaki 9.augustā gāja bojā daudzi cilvēki un ne visi bija karavīri.

Pamatā kodolieroči tika radīti kā faktors, kas garantē savstarpēju iznīcināšanu, un tam vajadzētu atturēt visas puses no sadursmēm.

Bet spēles ilustrētajā gadījumā tas nedarbojās, un tāpēc jums ir ārkārtīgi sarežģīta misija. Tik svarīgā jautājumā kā izvēlētās valsts glābšana no pilnīgas iznīcināšanas labāk nepieļaut kļūdas. Īsa apmācība spēles sākumā palīdzēs jums izprast vadīklas, pirms tā izraisa masveida nāves gadījumus tās valsts iedzīvotāju vidū, kurā spēlējat.

Jūs saņemat punktus par ienaidnieka iedzīvotāju iznīcināšanu. Tas ļauj aktīvāk izmantot diplomātiju, jo sabiedrotie steigsies palīgā tikai tad, ja būs pārliecināti par tavu uzvaru. Zaudējumi jūsu iedzīvotāju vidū, gluži pretēji, nesīs sakāvi. Nedomājiet, ka no upuriem iedzīvotāju vidū var izvairīties. Šāda mēroga karadarbības gaitā visām pusēm būs grūti. Pārliecinieties, ka ienaidnieka zaudējumi ievērojami pārsniedz jūsu zaudējumus un izkļūstiet no cīņas kā uzvarētāji.

DEFCON bez maksas lejupielādējiet uz PC, diemžēl tas nav iespējams. Spēle tiek pārdota Steam portālā, vai arī varat apmeklēt izstrādātāja vietni, lai iegādātos.

Ja jūs domājat, kas notiks kodolapokalipses gadījumā, bet mērķis nav iznīcināt visu planētu, tad jums vajadzētu instalēt šo spēli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more