Grāmatzīmes

Deepolis - zemūdens fotografēšanu

Citi nosaukumi: Dipolis

Online spēles Dipolis - bezmaksas pārlūku stratēģiju, kas balstīta spēle ar trīsdimensiju grafiku. Bigpoint uzņēmums izstrādā sākotnējo projektu tās veida, kas ir būtiskas priekšrocības pašreizējās tiešsaistes spēles. Spēlēt Deepolis'll nirt dziļumā zemūdens telpā. Tas ir kā pasaule nākotnē pēc globālo sasilšanu. Kļūt īpašnieks zemūdens un iet, lai uzvarētu to plašumiem okeāna palīdzēs Deepolis tiešsaistes reģistrāciju.

Sistēmas prasības attiecībā uz spēli ir minimāls:

• Procesors Pentium 3, 1 GHz

• 16MB video karti

• vismaz 128 MB RAM

• Operētājsistēma - XP / Vista / Windows 7

• Interneta pieslēgums

• pārlūkprogrammas - Internet Explorer, Mozilla Firefox un Opera

Reģistrēties Deepolis nekomplicētu process. Tas neaizņems daudz laika, jo lejupielādējot un instalējot spēli nav nepieciešama. Pievienoties spēle Deepolis pieprasīt ievadīt šādus datus:

1) Iesauka - veido apzīmējumu, ar ko tu spēlē,

2) Izmantojiet paroli, kas jāatkārto uzticamību nākamajā rindā;

3) E-pasta adrese - atgriezeniskā;

4) Atlase spēļu serveri (ja Eiropā1, Test serveris Eiropā 2, Amerika1)

5) Dzimšanas datums;

6) Jūsu piekrišana ar noteikumiem un nosacījumiem spēli.

Pēc reģistrācijas veidlapu, noklikšķiniet uz Reģistrēties pogu un Dipolis internetā dos Jums unikālu iedzīvotājs zemūdens pasauli. Iegremdē dziļumā, jūs varat izvēlēties vienu no trim kastām, kas cīnās ne tikai par izdzīvošanu, bet arī tiesības uz jūras telpā.

Nodrošina tiešsaistes spēli Deepolis izlemt, kas ir vairāk patika nākamā Lomās:

• Nauta (Nauten)

• SIONA (Scion)

• Dzhafnary (Jafnhar)

Nauta - neitrālu nokrāsu, kas nodarbojas ar tirdzniecību un pētījumiem. Tie ir pēcteči zinātniekiem, kas izdevās izdzīvot. Mierīga frakcija, kas piemīt visvairāk līdzsvarotu laivas ir atļauts tirgoties ar jebkuru ienaidnieku stacijas kastām.

Jo Ciānas spēcīgāko aizsardzības sistēmu. Šie ļoti kultivētās iedzīvotāji zemūdens valstības aprīkota viņu laivas aizsargātas. Tās var peldēt tuvu stacijām NAUTA un sadarboties ar viņiem. Bet teritorija dzhafnarov viņiem labāk netuvoties, jo tā varētu atklāt uguni bez brīdinājuma.

Dzhafnary agresīvi un kaujinieku konfigurēta. To kopējais laivu var uzņemt daudz iekārtu. Kodoltehnoloģijas ir viņu galvenā interese. Arī atkarīgi no naftas attīstību. Šis kastas ir pieejams tirdzniecībā ar find, bet no naidīgas Ciānas labāk apturēt prom.

Dipolis spēle ir labi attīstīta ekonomisko sistēmu. Jūs esat gatavojas peldēt ūdens resursiem, ko pēc tam var pārdot. Par veiksmīgiem darījumiem nepieciešams pārbaudīt procesu cenu svārstībām precēm. Vēl spēlē ir tāda lieta kā rezerves, lai palīdzētu Deepolis spēlēt daudz interesanta.

Sistēma PvP (spēlētājs konfrontācija sistēma) ir pavisam vienkārši. Deepolis online arsenāls sastāv no:

• akustiskās pistoles

• torpēdas

• bumbas

Izvēloties mērķi uzvarēt, darīt visu iespējamo, lai šautu viņu. Uzvara nes kaujas punktus, kuru jūs uzticētos rank. Konkurenti ir ne tikai cilvēki, bet monstri, kas dzīvo zemūdens telpā.

Play spēli Deepolis online ir iespējams, izmantojot šos kaujas režīmi:

• Cīņas kastas un klanu

• headhunting

• režīms izlūkošanas

Esiet uzmanīgi, briesmas slēpjas ap katru stūri, un jebkurā brīdī var gadīties, ka jums ir aizstāvēt sevi. Pēc tam, kad trase iet caur ienaidnieka bastioni un cietokšņiem. Atcerieties, jo vairāk jūsu klans ir drošāk justies, bet ar to pašu kaujas, kurā iekļūt vērienīgāki.

Deepolis tiešsaistes spēli uzņemti dažādos piedzīvojumos uzdevumus, kuru izpilde uzkrāsies resursus, spēli valūtu un pat moduļus kuģa. Uzdevumi ir organizēts tā, ka jums pieprasījumus, lai veiktu ekonomikas, pētniecības un militārās misijas.

Valūtas tiešsaistes spēles Deepolis iedalīt:

• Ņēma

• Helix

Izplatība ciemati, bet arī kalpo, lai iegādātos priekšmetus. Helix ir piemaksa valūta, nopelnīt, ka daudz grūtāk.

Spēlēt online spēles Deepolis iespējams, pārvietojas līdz līmenim gandrīz bezgalīgi. Daži spēlētāji pat iet līdz 100 līmenim, bet tas nav kapela. Newbies var būt grūti izšķirt, vai veikt jebkuru izvēli. Pieņemsim lēmumu par grupas piederības. Bet nav apnikt šajā. Šādos jautājumos, spēle ir uzticīgs, un jau 5 līmenī, ir iespēja pārcelties uz citu klana. Ar katrā līmenī kļūst stiprāki un gudrāki. Kas sākumā bija vāja, piemēram, ieročiem, ko izmanto, tas kļūst perfekta. Tātad, tas ir droši tiekties uz priekšu, un, varbūt, jūs uzstādītu jaunu rekordu!

Pievienojies iedzīvotājus zemūdens Visumu un baudīt krāsains gameplay spēles, ceļot trīs dimensijās, dažādas veiktajām darbībām! Unikāls spēles ideja ir pārliecināts, lai ieskaidrot! Ļaujiet luck paliek uzticīgs biedrs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more