Grāmatzīmes

Deadvide

Citi nosaukumi: Deadvide

Game Deadvide - postapokapsticheskaya multiplayer lomu spēle, pārlūka fantastikas žanrs. Ikvienam, kas vēlas notikumiem tuvākajā nākotnē, un vēlas zināt, kas būtu izdzīvojuši uz Zemes izmaiņas, tas ir ieteicams apmeklēt oficiālo vietni Deadvide tiešsaistē un kļūt par daļu no piedzīvojumu aktivitātēm. Kaut kas notika, kas būtu noticis. Got Game farmācijas uzņēmumi ar savu pieredzi. Viņu darbs noveda pie šīs katastrofas. Kā rezultātā nepārdomāta eksperimentiem izplatīties briesmīgo pandēmiju, kas uz visiem laikiem izmainīja cilvēka formu. No šī brīža, cilvēki visā pasaulē ir kļuvuši nepiemīt izlūkošanas tirdzniecību. Zombiji ir ārpus asins un nezinu, ko viņi dara. Tikai pieredzējis līderis, kas spēj , lai atjaunotu kārtību savās rindās, organizēt tos un saņemt uzdevumu. Pievienoties spēlē kļūst Deadvide interesentiem šādas ģenerāļi, un tad viss būs atkarīgs no jums personīgi, un par pasākumiem, kas nav žēl to vārdā sasniegtu mērķi.

Lai atskaņotu Deadvide, nav nepieciešams augstas sistēmas prasības. Datoram jābūt savienotam ar internetu, taču sniedz parasto spēle bez glitches. Deadvide reģistrācija aizņem tikai dažas minūtes. Jāievada raksturs vārdu, e-pasta ziņojumu, izveidot paroli, un norādiet grīdu un izvēlēties vienu no prēmijas. Visbeidzot, noklikšķiniet uz "Start" un iet droši uz nezināmu pasauli nākotnē.

Lai spēlētu spēles tiešsaistē Deadvide nepieciešams izlemt, ar piederību klasei. Ir trīs veidu cilvēki, un tas pats par sievietēm. Tās atšķiras dažos aspektos. Katram ir savas priekšrocības un trūkumi. Kā mēs zinām, nekas nav perfekts nenotiek.

Katrs jaunpienācējs piedāvāja viens no prēmijas, kas ir paredzēta, lai veiksmīgi sāktu Deadvide spēli. Ļaujiet mums uzskaitīt to, un kas ir vairāk, ka jums patiks - tas ir gaumes jautājums. Tāpēc šis naudas summu par summu 100 Z, ko var nopirkt to, ko tā vēlas, izlases artefakts, kam ir ietekme uz ieročiem un zombijiem, 20 dažādi ieroči un zombijiem īpašībām kopā ar šūnu, ar kuru palīdzību palielinātu izredzes veiksmīgi uzbrukumu.

Uzdevumi, kas cīnās jums tiešsaistes spēli Deadvide, daudzpusīga un ļoti interesanta. Jūs iesaistīties būvniecībā un uzlabošanā savu datu bāzi, mācību zombiju veidojošo vienību, nodrošinot to ieroču karavīri, stratēģijas izstrādi. Atbilstošu apmācību - panākumu atslēga cīņā. Uzziniet, kā pareizi noteikt lielgabals kaujas laukā, parādīt savu stratēģisko talantu - un detalizētu statistiku pēc automātiskās cīņa būs noteikti iepriecinās jūs. Un tas ir jauki, lai gūt augļus no sava darba! Galu galā, uzvara tiek ieskaitīti jums dažas prēmijas. Atcerieties, ka, neskatoties uz to, ka kaujas notiek automātiski, jums ir iespēja visu vērot putna lidojuma. Kur jums ir darīšana ar ienaidnieku, kaujas sistēma stilā Tower Aizsardzības darbojas vienmēr tas pats. Jūs varat izmērīt sevi tādās vietās kā upes krastā, tukšā pilsēta, džungļiem un daudzi citi.

Dear nika, sūkāt prasmes savu raksturu. Ļautu tai kļūt neuzvarams, un jums būs lepns par viņa radīšanu! Deadvide - spēle, kurā daudz ir atkarīgs no sevi. Nepalaidiet garām iespēju ietekmēt vēsturi nākotnē. Atbrīvot mājas planētu no posta un slava virtuālajā pasaulē viņa vārdu. Mēs varam tikai vēlēties, ka laime ir labvēlīgi, lai jums. Pievienoties tagad un jautri par visvairāk aizraujošu spēle!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more