Grāmatzīmes

Dead Space 3

Citi nosaukumi: Dead Space 3

Spēle Dead Space 3 ir aizraujoši sci-fi datorspēle. Notikumi šajā spēlē trešā persona izstrādāti. Dead Space 3 - tas ir šāvējs, kurš uzvarēja daudz.

Lejupielādēt Dead Space 3 Jūs varat spēlēt tikai tad, ja ir pilnīga astoņpadsmit gadu. Lejupielādēt spēli Dead Space 3 Jums ir iespēja par oficiālajā tīmekļa vietnē spēli vai kādu citu, kas nodrošina šādu piekļuvi.

Pirms spēles, jums ir unikāla iespēja redzēt pro spēli Dead Space 3 video. Šie video iepazīstinās jūs ar visām iezīmēm spēli: rakstzīmes, grafikas un citu elementu.

Spēle Dead Space 3 play jums pamazām saskaras ar šādām zīmēm:

  1. Isaac Clarke, ir galvenais varonis spēli. Šis raksturs - ir varonis visu bumbiņām. Viņš lido uz planētas Tau Volantis, lai atrastu viņa draudzene Ellija Langford un iznīcināt epidēmijas izraisīja obeliski. Viņš varēja pārvarēt halucinācijas.
  2. Ellie Langford ir pilots. Kopā ar Isaac piedalījās notikumiem stntsii Titan. Bija ar Īzāku intīmajās attiecībās. Viņa gribēja, lai atrastu veidu, kā pārvarēt savus ienaidniekus. Ellie domāja, ka Isaac nomira.
  3. John Carver ir viens no izdzīvojušajiem komandā EarthGov. Tikās tās pašas planētas ar obelisks aktivizēšanas un briesmīgu epidēmiskā nekromorfov. Tāpēc, ka viņa ienaidnieki nogalināja viņa sievu un dēlu.
  4. Roberts Norton ir kapteinis kosmosa kuģis "Eudora." Viņš arī bija viens no izdzīvojušajiem komandā EarthGov. Viņš ir bijis iesaistīts, meklējot Ellie Langford. Arī visā spēlē palīdz Īzāku un Carver. Viņš ir greizsirdīgs uz Ellie Īzākam.
  5. Jēkabs Artūrs Danik ir yunitologii. Arī viņš ir līderis ekstrēmistiem. Viņš ir galvenais antagonists spēli. Visa spēle mēģina traucēt ar Īzāku. Beigās spēle tika nonāvēti.
  6. Jennifer Santos ir zinātnisks, kā arī komandas biedrs Ellie Langford. Beigās spēli presformas.
  7. Austin Buckle ir viens pārdzīvojušais grupas dalībniekiem Ellie Langford. Nomira no aukstuma.
  8. Piloti Marks Rosen un Locke ir piloti kuģis "Eudora." Nogalināti sīvas kaujas.

Play spēli Dead Space 3 pc jums būs pa nodaļām. Visi spēlē 19 nodaļās.

Ļoti universāls spēli Dead Space 3 Ierocis:

1. Granātmetēji.

2. Kabatas.

3. Dažādas griezēji.

4. Dažādu veidu šautenēm.

5. Truborezki.

6. Flamethrower.

7. Hammer.

8. Kontaktinformācija mīnas.

9. Lielgabalu.

10. Dažādas pistoles.

11. Drotikomety.

12. Plazmas griezējs.

Spēle Dead Space 3 bagāts pretinieki. Kopā Game 2 klasifikācijā

1. Necromorph.

2. Cilvēki.

Nekromorfami lielākā grupa pretinieku spēli.

Game Santa Space 3 piesaistīs jums ne tikai to īpašībām, neparastas ieročus, bet tā grafiku un visu veidu misijās. Arī spēle Dead Space 3 palutinās Jūs ar savu lejupielādējamu saturu. Tos spēli vairāk, "pamošanās", un citi. Ar jaunu saturu, jūs varat izmantot sarežģītas ieročus, izvēlēties dažādas drēbes, kā arī uzlabotu meklēšanas roboti.

Palutiniet sevi ar neticami summa emocijas ar galveno varoni, Īzāks, viņa draugiem un ienaidniekiem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more