Grāmatzīmes

Dead Space 2

Citi nosaukumi: Dead Space 2

Spēle Dead Space 2 ir viens no visvairāk aizraujošu datorspēles.

Lejupielādēt Dead Space 2 Jūs varat spēlēt tikai tad, ja ir pilnīga astoņpadsmit gadu. Lejupielādēt spēli Dead Space 2, Jums ir iespēja par oficiālajā tīmekļa vietnē spēli vai kādu citu, kas nodrošina šādu piekļuvi.

Pirms spēles, jums ir unikāla iespēja redzēt par spēli Dead Space 2 video. Šie video iepazīstinās jūs ar visām iezīmēm spēli: rakstzīmes, grafikas un citu elementu.

Šajā spēlē Dead Space 2 gab spēlē jums būs iepazinušies ar šādām zīmēm:

1. Isaac Clarke ir varonis. Šis raksturs bija pirmā daļa no spēles. Isaac bija vienīgā persona, kas izdzīvoja kuģa "Ishimura". Pēc dažiem notikumiem spēlē, viņš nonācis bezsamaņā stāvoklī stacijā Titan. Tās galvenais uzdevums ir iznīcināt spēles Obelisk. Ja viņš nav, tā cietīs dzīves laikā.

2. Hans Teydmann ir iedzimta direktors staciju Titan. Viņš ir augstākais rangs pilsonisko sabiedrību. Tieši viņš uzsāka projektu Obelisk un tiek uzskatīts galvenais pretinieks Īzāka bija. Isaac joprojām izdodas iznīcināt.

3. Ellie Langford ir pilots. Viņa bija ļoti laimīgs, lai izdzīvotu nežēlīgu uzbrukumu nekromorfov. Viņa ir ļoti skaista, un var vadīt dažāda veida mašīnu. Jo Strauss zaudēja aci, bet tas netraucēja viņai iespēju aizbēgt. Kopā ar Isaac izdzīvoja.

4. Nolan Stross ir raksturs, kas cieš no garīgiem traucējumiem. Viņš iekrita briesmīgu neprātu. Jo viņa slimību, viņš ir nogalinājis savu sievu un sojas viņa dēls. Tas bija viens no uzbrukumiem.

5. Daina Le Guin ir yunitologii fanātiķis. Sākumā spēle tas palīdz Īzākam, bet drīz visi zinās, ka tās mērķis - ir projekts obelisks. Viņa mirst uzbrukumu mašīnu.

6. Nicole Brennan ir meitene Isaac. Viņa nomira viņa kuģa pirms trim gadiem. Otrā daļa no spēles izmanto izskatu meitene obelisks lai apspiestu Īzāku.

In-Game Dead Space 2 Ierocis visdaudzveidīgākajām

1. Lukturis - pirmais ierocis varonis.

2. Plazmas griezējs - ir temats griešanas minerālu klintis.

3. Pārkrāso plazmas griezējs - tas ir bez maksas ierocis, kas notika pirmajā daļā spēles.

4. Pulse Rifle - tas armijas tipa uzbrukums šautene.

5. Lāzera Rifle - rūpniecības griešanas rūdas, smags instruments

6. Cauruļu Cutter - īpaša ierīce vietas griešanai, uc

7. Flamethrower - rūpniecības degli, ūdeņradis.

8. Riveter - ierīce, kas dzinumi kniedes.

9. Jauda griezējs - ir impulsa jauda kuteris, rūpniecības.

10. Snaipera šautene - ierocis, kas streiki mērķi no attāluma.

11. Kontaktlēcas mīnas - ir spēcīgs ierocis.

12. Drotikomet - ierocis, kas tiek izmantota, lai dziļi paraugus.

13. Jauda pistol - šajā rokasgrāmatā akseleratora gravitons.

14. Plaukstas gun - vienkāršs ierocis, kas parādās uz izaicinājumu līmeni.

Spēle Dead Space 2 ir pilna ar dažādām misijām un sadalīts nodaļās.

Vienīgā reālā Gamers saskaņā spēka spēli Santa Space 2.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more