Grāmatzīmes

Dead Island: Riptide

Citi nosaukumi: Dead Island: Riptide

Spēle Dead Island: Riptide ir pārsteidzošs datorspēle. Šī spēle ir veidota stilā darbību. Spēle Dead Island: Riptide uzskatīt par veiksmīgu turpinājumu pirmā daļa no spēles.

Lejupielādēt Dead Island: Riptide jūs varat ar oficiālo spēli vietā. Lejupielādēt spēli Dead Island: Riptide var tikai pieaugušos lietotājus. Lai to izdarītu, tev ir jānorāda datumu viņa dzimšanas.

Play Dead Island: Riptide jūs ar tādiem pašiem noteikumiem kā pirmajā versijā spēli. Jums ir jācīnās par savu dzīvību. Jūs ceļot visā spēle pasaulē, kas ir pilna ar monstriem. Zombijiem gaidīs, lai jūs dažādos leņķos.

Jums ir unikāla iespēja šajā spēle Dead Island: Riptide spēlēt raksturs, kas bija jums pirmajā spēlē. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu Dead Island: Riptide savu spēli klientu.

Arī spēle Dead Island: Riptide pc jaunais raksturs, kas būs prasmes tuvcīņa.

Pirms spēles, jūs redzēsiet par spēli Dead Island: Riptide video. Šajā video jūs uzzināsiet dažādas mikroshēmas spēlē, jo īpaši raksturu kontroli un daudz ko citu.

In-Game Dead Island: Riptide ir vairāku veidu ieroči:

1. Tuvcīņa Ierocis: dunči, naži, zobeni.

2. Svārstījās Ierocis: mīnas, granātas.

Šis ir standarta ierocis. Bet jūs varat cīnīties zombijiem un materiālus pie rokas. Daži no ieročiem jūs varat mainīt. Lai to izdarītu, jums ir savākt īpašus materiālus un atrast receptes.

Pēc tam jūs varat palielināt kaitējumu viņu ieročus.

In-Game Dead Island: Riptide pc jūs tiksies ar pieciem burtiem. Visi varoņi ir spēcīgi tikai savā jomā.

Jūs varat sūknis savu raksturu vairākos veidos:

1. Survival - virzienā jums ir nepieciešams, lai spēlēt par izdzīvošanu pret zombijiem. Par savu veselību un izturību līmenis kļūst ievērojami augstāks nekā gada sākumā spēli.

2. Fight - šeit jums būs jāpierāda sevi patiesu karavīrs, kurš baidās neko. Cīņa palielina savu kritisko streiku.

3. Rage - šajā virzienā un stiprums jūsu uzbrukums ir ievērojami palielinājies. Jūs kļūstat gandrīz neuzvarams.

Spēle Dead Island: Riptide priecēs spēlētājiem reālus notikumus. Visi sitieni būs redzams uz ķermeņa ienaidnieks, asinis būs darboties upi un strūklaku. Jūsu pretinieki būs nokrist, un nūjas, ka jūs tos pārkāpt, lidos gabalos.

Īpaši quests šeit, jums nevajadzētu gaidīt. Daudzi quests spēlē Dead Island: Riptide vienkārši gabals vai pēc izvēles. Vairāk quests, spēle ir ļoti vienkārša, un jums nav veikt daudz pūļu, pildot. Tomēr dažas misijas, kas spēlē ļoti aizraujoša.

Multiplayer spēle Dead Island: Riptide tiek uzskatīts par daudz interesantu viens spēlētājs. Multiplayer spēli var spēlēt līdz pat četriem cilvēkiem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more