Grāmatzīmes

Dead Island

Citi nosaukumi: Dead Island

Spēle Dead Island, ir aizraujoša datorspēle, kurā darbības notiek pirmajā personā. Šī spēle ir veidota stilā izdzīvošanas šausmas, kas izmanto lomu spēļu elementus šāvēja.

Lejupielādēt Dead Island jūs varat ar oficiālo spēli vietā. Lejupielādēt spēli Dead Island var tikai pieaugušos lietotājus, proti, ir Tie, kam ir pilna astoņpadsmit gadu.

Jums ir unikāla iespēja redzēt spēli Dead Island video. Vietnē ir ļoti daudz video par spēli. Tiem jūs varat uzzināt daudz noderīgas informācijas: spēle, komandējumiem, ieročus, rakstzīmes un pretiniekiem.

Play Dead Island jums būs iepazinušies ar visiem burtiem:

1. Xian Mei ir darbinieks kūrorta "Royal Palm". Tas ir ārkārtīgi gudrs un lielisks sportists. Pēc tam, kad viņa ieguva uz salu, tas ir atbildīgs par daudzām misijām. Mei Xiang ātri un nežēlīgi cīnās zombijiem aukstos ieročus.

2. Sam B ir praktiski bijušais zvaigzne šovbiznesa. Viņš bija reiz šis repa zvaigzne. Tagad viņš devās uz kūrortu, lai veiktu dziesmu, kas varētu arī glābt savu karjeru. Viņš nogalina monstra pārāk auksts tērauda.

3. Logan Carter ir, kad reālā zvaigzne amerikāņu futbolu. Galu galā, viņa veiksmīga karjera beidzās. Viens gadījums no savas dzīves izbeigt savu karjeru. Tā bija milzīga ietekme uz viņa dzīvi. Logan ir tuvās lielā depresija. Viņš ir liels hitter izmantojot lādiņu ieročus.

4. Parn ir bijušais virsnieks no policijas departaments Sidnejā. Viņas karjera beidzās pēc tam, kad viņa nolēma, lai pasargātu meitu no viņa oficiālās pats. Viņš gribēja izvarot savu meitu, un viņa viņu nošāva. Pēc šī incidenta, viņa kļuva nomātu miesassargs. Visā pasaulē tas aizsargā cilvēkus. Augstā līmenī, tai piemīt dažāda veida ieročiem, jo ​​īpaši šaujamieročus.

In-Game Nāves sala Ieroči iedalīt vairākos veidos:

1. Tuvcīņa Ierocis: palielinājusi un skarbs.

2. Uzlabota ierocis - ierocis dažiem sasniegumiem.

3. Improvizētas ieročus - tas bumbas, mīnas un citas sprādzienbīstamas speciālā tehnika.

Visus ieročus var salauzt, nolietojas, un to var remontēt.

In-Game Dead Island PC jums tiksies liels skaits pretinieku:

1. Bums ir klasisks undead. Tas pats par sevi ir ļoti lēns un neveikls. Viņiem ir zems veselību. Tramps sanāk tik pārstāvēja gan sievietēm, gan vīriešiem sejas.

2. Inficēti - tie ir agresīvi un ātri. Viņi ir mazāk veselību nekā parastajiem zombijiem, bet sāk pukstēt straujāk, tas ir ļoti grūti, lai uzbruktu. Tie tiek piedāvāti kā sieviešu un vīriešu. Piemīt ieročus, bet slikti metāns.

3. Bullies ir muskuļu zombijiem pieaugs par diviem metriem. Tie rada lielu kaitējumu, lai gan ļoti lēni. Tos visus var atrast visur, un tie ir ļoti izturīgi pret bojājumiem.

4. Pašnāvība - ir ļauni zombiji kuru ķermenis bija blistered. Viņi labāk nevar uzbrukt no neliela attāluma.

5. Rams ir milzīgi zombiju, kuri ir tērpušies lielu kostīms. Tie ir ļoti izturīgi pret bojājumiem. Vājais viņi galvu.

Dead Island spēle, kas būs jūs iepazīstināt ar citiem pretiniekiem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more