Grāmatzīmes

Dead Space 2023

Citi nosaukumi:

Dead Space 2023 kosmosa šāvēja ar RPG elementiem. Šo izdevumu var atskaņot datorā. Augstākā līmeņa grafika, attēls valdzina ar reālismu. Visus varoņus iebalso aktieri, un mūzika tiek izvēlēta ar gaumi.

Spēlei ir labs sižets. Tava varoņa vārds ir Īzaks Klārks. Viņš ir inženieris uz Ishimura kalnrūpniecības kuģa. Šī kuģa apkalpe gāja bojā no naidīgu monstru, kurus sauca par Nekromorfiem, rokās, un Īzaka sieva apmaldījās daudzajos kuģa gaiteņos.

Izmantojiet savas prasmes un rīkus, lai salabotu kuģa dzinēju un navigācijas sistēmas. Pa ceļam jums būs jāatrod sava sieva un jāsastopas ar daudzām briesmām, tostarp asinskāriem ceļa biedriem, monstriem.

Būs ko darīt:

  • Izpētiet kuģa telpas
  • Atrodiet remontam nepieciešamās rezerves daļas
  • Atrodiet galvenā varoņa sievu
  • Iznīciniet visus sastaptos nekromorfus

Tas viss palīdzēs jūsu varonim dzīvam izkļūt no nekārtības. Bet, neizejot cauri apmācībai spēles sākumā, nekas nevar notikt.

Pakāpeniski spēles gaitā jūs varēsiet atjaunot visu notikušās katastrofas hronoloģiju un noskaidrot ekipāžas nāves cēloni. Atrodiet saglabājušos ierakstus, lai iegūtu informāciju un saprastu, kā atjaunot kuģa galvenās sistēmas.

Izstrādātāji ir pievērsuši maksimālu uzmanību detaļām, katra telpa ir izveidota ļoti precīzi. Atmosfēra uz kuģa ir drūma, apgaismojums vājš, un ēnās slēpjas briesmoņi. Rāpojošas skaņas padara notiekošo vēl biedējošāku.

Šeit ir īstas kosmosa šausmas, kas var nobiedēt īpaši iespaidīgus spēlētājus.

Combat sistēma ir diezgan sarežģīta, labāk nekavēties. Uzbrukuma aizkavēšanās var izraisīt galvenā varoņa ievainojumus vai pat nāvi. Ne vienmēr frontāls uzbrukums ir labākais risinājums, slēpšanās pēc iespējas izvairīsies no kaujām.

Progresējot, jūsu varonis kļūs stiprāks. Jūs varat izvēlēties, kuras prasmes uzlabot, iegūstot pieredzi. Uzlabojiet savus ieročus un bruņas, lai efektīvāk cīnītos pret monstriem un trakiem izdzīvojušajiem.

Mēģiniet atrast Nikolu, tā sauc Īzaka mīļāko, pirms asinskārie radījumi paspēj pie viņas nokļūt. Tas nebūs viegls uzdevums un ne vienmēr beigsies ar panākumiem.

Iespaidīgiem cilvēkiem, tāpat kā bērniem, nevajadzētu spēlēt Dead Space 2023. Kosmoss ir drūma un tumša vieta, un izstrādātāji to piepildīja ar asinskārām radībām.

Spēle kopš pirmā izdevuma ir daudz uzlabojusies. Uzlabota grafika, audio pavadījums vēl reālistiskāk atspoguļo visas kosmosā cietušā kuģa šausmas un postu. Šobrīd iznāk daudzi pārtaisījumi, no kuriem ne visi ir pelnījuši uzmanību, taču šo spēli var ieteikt gan tiem, kas spēlēja pirmo izdevumu, gan jauniem spēlētājiem.

Dead Space 2023 bezmaksas lejupielāde uz PC diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai izstrādātāja vietnē.

Sāciet spēlēt tagad, lai mēģinātu izdzīvot bezcerīgā situācijā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more