Grāmatzīmes

Dayz Standalone

Citi nosaukumi: Dayz Standalone

Dayz Standalone online - fantastisks multiplayer spēle postapokalipsticheskoy priekšmeti stila šāvēja. Projekts tika izveidots kā amatieru Dinnom zālē papildus spēles Arma 2 . Tomēr galu galā mēs saņēmām pilnīgi neatkarīga spēļu dzinēju, izmantojot Real Virtualitāte 3 . Faktisko spēle ir ļoti reāli. Jūs būsiet patīkami pārsteigts par grafikas un dinamika, kas notiek ap notikumiem kvalitāti. Jums ir jāiet atpakaļ nākotnē un pieredzi savā ādā, kas varētu būt dzīve pēc kataklizmas. Jums atrast sev Chernarus - postpadomju valsts. Priekšā cīņa par tiesībām dzīvot. Jūs sajutīsiet to, ko nozīmē ciest badu, iesaldēt, cieš bez dzeramā ūdens, un nav gala sāp nezināmus vīrusus. Ir iemācīties pārvarēt visus šos "charms", jo jūs pārņēma dayz Standalone spēlēt. Bet tas vēl nav viss. Jums apkārt ir naidīgi zombijiem. Un tas ir zināms, ka pastāv bez principiem un izpratni. Tie spēj nogalināt par velti, un cilvēki šo nežēlīgo pasaules vienkārši ir jāaizstāv. Un tas nozīmē - nogalināt zombijus - Jūsu ikdienas uzdevums. Esiet uzmanīgi! Pēc nāves spēle - neatgriezenisks process. Ja nogalināti, ir atsākt spēlēt spēli dayz Standalone bez saglabāšanas iepriekšējiem sasniegumiem.

Jo drūms nākotnē jums prasīs dayz Standalone reģistrāciju. Jums vienkārši nepieciešams aizpildīt oficiālā mājas lapa piemērotā veidā. Dayz Standalone ļauj izmēģināt par brīvu spēle. Bet es gribu brīdināt, ka bezmaksas kontu ir daži ierobežojumi. Ja jūs vēlaties spēlēt ar pilnu spēku, jums ir iegādāties atslēgu, kas ir pastāvīga un ir vērts, principā, ne tik daudz.

Laikā spēle būs jāizmanto daudz dažādām tēmām. Visu aprīkojumu, milzīgo skaitu ieroču, apģērbu varonis, gāzes iekārtas, transporta veidiem - bez nevar izdarīt. Starp citu, ierocis var mainīt. Un nevajag aizmirst, ka tas ir ierocis nodilst. Un kā gaiss jums nepieciešami medikamenti. Galu galā, šeit paaugstināts risks saslimt ar slimībām, piemēram, tīfu, dizentēriju, hepatītu A, B, C, leptospirozi, tuberkuloze, meningīts, saaukstēšanos un gripu. Jūs redzēsiet šādas antibiotikas: doksiciklīnu, tetraciklīnu, ampicilīna, ciprofloksacīna, penicilīna, rifampicīnu un vakcīnas. Kas vēl jāņem vērā? Nu, jūsu raksturs ir fizioloģiskās vajadzības, un tāpēc ir jādomā, kā to apmierināšanai. Interesanti, izskats rakstura var tikt mainīts. Tas viss ir atkarīgs no jūsu spēles stilu. Piemēram, drēbes ir netīras, parādās rugāji uz viņa sejas, iedragājuši ķermeņa.

Lai būtu vieglāk noturēties, spēle dayz Standalone paredz izveidot klanu. Grupā spēlētājiem justies vairāk pārliecināti, un, attiecīgi, un spēj nozīmīgiem varoņdarbiem. Visbeidzot vēlos atcerēties šādas iezīmes spēles, kā mainās ainavu ap jums, kā jūs virzīties uz priekšu, un laika apstākļu ietekme uz to, kas notiek. Tie, kas cenšas spēlēt, nekad teikt, ka spēle slikti izstrādāts vai ka tas bija garlaicīgi. Jūs varat redzēt sevi kā šo brīnišķīgo izklaides, kas paredzēti aizņemts atpūtai. Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more