Grāmatzīmes

Dienas iet

Citi nosaukumi: Race gon

Game Days Gone: apokaliptiskās pasaules trilleris.

2016. gada vasarā 2016. gada vasarā E3 izstādē amerikāņu attīstītājs SIE Bend Studio prezentēja savu projektu. Viņi kļuva par viena spēlētāja spēli Days Gone cīnītājs ar atvērtu pasauli PlayStation 4 platformai, kur notikumi ir no trešās puses. Saskaņā ar iesniegto paziņojumu zemes gabals ir ļoti aizraujošs. Īpaši viņš patiks visu veidu katastrofu mīļotājiem. Rotaļlietā izklāstītie notikumi, tas ir periods pēc katastrofas, kas notika pirms diviem gadiem. Pandēmija pļāva gandrīz visu iedzīvotāju skaitu, iznīcinot pat lielākās pilsētas.

Daudzas apdzīvotās vietas ir kļuvušas par spoku pilsētām, un, ja dzīve ir saglabājusies, tad tās ir vai nu freaks, vai staigā mirušas. Tikai nedaudzas personas pārdzīvoja šo šausmu, bet tās ir izkaisītas mazās grupās visā valstī. Vai ir vērts to meklēt, vai ir labāk izvairīties no dzīvības un nāves tālsatiksmes jautājuma Viņus apgrūtina bijušā kriminālās diakona Sv. Jāņa varonis un tagad arī klīstonis.

Kas ir zināms par spēli.

Play Days Gone spēles žanra fani ir gatavi un ir daudz. Spēles galvenās iezīmes ir:

  • Reģistrējiet transportēšanu
  • Find noderīgus priekšmetus
  • Pilnveidojiet ar saviem ieročiem un transportlīdzekļiem
  • Izveidot slazdus zombijiem
  • Dispel uzbrukumi
  • Laadīšanas piederumi un resursi
  • Skin jebkurā veidā

.Ja nav robežu, varonis ceļo jebkurā virzienā, atklājot jaunas teritorijas un izmantojot savas funkcijas savam labumam. Nelieli, ar vulkāniskiem rētas pieminētajiem ainavām ir milzīgas atvērtas telpas Klusā okeāna piekrastē. Un, kad blīvi apdzīvotās pilsētas parādīsies priekšā drupās, kur ir grūti atrast drošu patvērumu no dusmīgajām radībām.

Starp tiem ir salamandri, kas reiz bija pusaudži, bet bija inficēti epidēmijas laikā. Viņu uzbrukuma, pukšanas un bēgšanas stils. Horde ir daudz organizētāka un daudzveidīgāka, tāpēc rīkojieties harmoniski. Viņi klīst ceļus, meklējot pārtiku, un, tiklīdz viņi atradīs bagātīgu zemi, viņi ilgu laiku var palikt šajā teritorijā. Savās darbībās var izsekot iepriekš iegūtās prasmes, un katrs izmanto savu raksturīgo talantu. Tagad šīs radības ir aizliegtas, vai drīzāk tām ir jauni principi, kur galvenais ir spēks. Vienīgā lieta, kas šajā situācijā ir svarīga, ir palikt dzīvs, un jebkādi līdzekļi darīs, bet, pirmkārt, neaizmirstiet lejupielādēt dienas garām.

Kā rotaļlietas autori saka, tas vienmēr ir bīstams viņu radītajā pasaulē, un praktiski nav laika mierināšanai. Svina personai vienmēr jābūt gatavai atvairīt nākamo uzbrukumu. Tiem, kas nolemj spēlēt dienas aizgājuši, jāapzinās, ka tas ir izdzīvošanas simulators, no kura viss pārējās.

Par galveno varoni.

Bet kāpēc Diakons kļuva par galveno varoni, un kāpēc viņš joprojām spēja izvairīties no nāves? Starp viņa īpašībām neapdomība, braucot ar motociklu. Agrākajā dzīvē viņš bija bikera banda, un kopš tā laika ir saglabājis noderīgas iemaņas izdzīvošanai. Kā jūs zināt, puiši par motocikliem bieži pārkāpj noteikumus, kas noved pie konfliktiem ar policiju, un bieži vien ir jābēg no viņas. Gadu gaitā tas ir kļuvis par pamata instinktu, kas palīdz, kad ir nepieciešams izvairīties no asinskārtajiem monstriem.

Diakons, kaut arī negatīvs varonis iPlayer Days Gone, morāles principu trūkums kļūst par panākumu atslēgu. Viņš gudri rīkojas ar ieroci un zina, kā to uzlabot no pieejamajiem materiāliem. Tas pats attiecas uz viņa tērauda zirgu motociklu, kas arī ir būtiski mainījies.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more